CASE IH PUMA 155

  • 2011
  • ČERVENÁ-TMAVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 6728 cm³
  • 142 kW ≈ 193 k

VINZBBL53902

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 15:11 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZBBL53902

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CASE IH
Model
PUMA 155
Typ
CASE IH PUMA 155 BL / BL
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
7. 10. 2011
Datum 1. registrace v ČR
7. 10. 2011
Barva
ČERVENÁ-TMAVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6728 cm³
Výkon
142 kW
Kategorie
T1 – TRAKTOR
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 22. 3. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
13 614 km
při prohlídce 5. 3. 2024
1
Vlastník v registru
Deutsche Leasing ČR, spol. s r.o.
od 7. 10. 2011

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
7. 10. 2011 První registrace Deutsche Leasing ČR, spol. s r.o. (IČO 25723758) Registr silničních vozidel
7. 10. 2011 Nový provozovatel Zemědělské družstvo Březí (IČO 00117498) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

8 00010 00012 00014 000 2021202220232024 22. 1. 2020: 9 970 km5. 3. 2024: 13 614 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 3. 2024 Pravidelná STK Blovice (č. 6409) – způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
22. 3. 2028
5. 3. 2024 Měření emisí Horažďovice (č. 540403) 13 614 km způsobilé bez závad 5. 3. 2028
22. 1. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Horažďovice (č. 3424) 9 970 km způsobilé bez závad 22. 1. 2024
12. 10. 2015 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3424) – způsobilé bez závad 12. 10. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Deutsche Leasing ČR, spol. s r.o. (IČO 25723758)
    Nový provozovatel Zemědělské družstvo Březí (IČO 00117498)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2015
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2019 · stanice: TYRŠOVA 356, 341 01, HORAŽĎOVICE
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2024 · stanice: TYRŠOVA 356, 341 01, HORAŽĎOVICE · protokol CZ-3424-20-01-0233
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2028 · stanice: JAROV Č.P. 162, 336 01, BLOVICE · protokol CZ-6409-24-03-0037
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
CASE IH
Obchodní označení
PUMA 155
Typ
CASE IH PUMA 155 BL / BL
Varianta
BKPC7B
Typ kód
BL
VIN
ZBBL53902
PČV
6756921
Druh vozidla
TRAKTOR
Druh vozidla 2. ř.
KOLOVÝ
Kategorie vozidla
T1
Výrobce vozidla
CNH EUROPE HOLDING, S.A., LUCEMBURSKO
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
7. 10. 2011
Datum 1. registrace v ČR
7. 10. 2011
Druh (typ)
KOLOVÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
CNH UK, LTD., BASILDON, VELKÁ BRITÁNIE
Typ motoru
667TA/EEQ
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
142 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6728
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 2340
Za jízdy
83

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5347/ 2550/ 3050
Rozvor [mm]
2734
Provozní hmotnost
6230
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
9600/ 9600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
3600/ 3600
6000/ 6000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
19710/ 19710
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
1500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
27594/ 27594
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
14.9 R 28 128 A8/ W13 X 28
18.4 R 38 146 A8/ W16L X 38
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CNH EUROPE HOLDING, S.A., LUCEMBURSKO
Výrobní číslo karoserie
ZBBL53902
Barva
ČERVENÁ-TMAVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
ZADNÍ TBZ KAT. 2, 3N
ABS
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6792-004-01
Číslo TP
ZA188728
Číslo ORV
ZAA246357
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Doplňkový text na TP
me 10/15 Povolen maják oranžové barvy-zimní údržba komunikací.
Další záznamy
Dne 25.10.2011 Povolena montáž 1 ks majáku oranžové barvy.

Další ověření (externí odkazy)