CASE IH MAXXUM 140 MC EP

  • 2013
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 6728 cm³
  • 122 kW ≈ 166 k

VINZCBE56489BEVCFC

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 10:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZCBE56489BEVCFC

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 28. 3. 2013. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CASE IH
Model
MAXXUM 140 MC EP
Typ
CASE IH MAXXUM 140 BE / BE
Datum 1. registrace
8. 3. 2013
Datum 1. registrace v ČR
8. 4. 2013
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6728 cm³
Výkon
122 kW
Kategorie
T1 – TRAKTOR
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 14. 1. 2029
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
10 666 km
při prohlídce 14. 1. 2025
1
Vlastníků v registru
ZEAS Nedakonice, a.s.
od 8. 4. 2013

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
8. 3. 2013 První registrace Registr silničních vozidel
28. 3. 2013 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
8. 4. 2013 Nový vlastník a provozovatel ZEAS Nedakonice, a.s. (IČO 25308254) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

2 5005 0007 50010 00012 500 2018202020222024 8. 3. 2017: 4 341 km23. 2. 2021: 7 731 km24. 2. 2021: 7 731 km14. 1. 2025: 10 664 km14. 1. 2025: 10 666 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
14. 1. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Babice (č. 6742) 10 666 km způsobilé 3 lehké 14. 1. 2029
14. 1. 2025 Měření emisí Babice (č. 171102) 10 664 km nezpůsobilé 1 vážná
24. 2. 2021 Pravidelná STK Fryšták (č. 6739) 7 731 km způsobilé bez závad 23. 2. 2025
23. 2. 2021 Měření emisí Zlín (č. 570523) 7 731 km – bez závad 23. 2. 2025
8. 3. 2017 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3719) 4 341 km způsobilé 1 lehká 8. 3. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
  3. Evidenční kontrola platnost do 5. 4. 2013 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO
  4. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel ZEAS Nedakonice, a.s. (IČO 25308254)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2017 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO
    Vybavení zapsané v registru: ZÁVĚS
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2021 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-17-03-0079
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2025 · stanice: Holešovská 454, 76316, Fryšták · protokol CZ-6739-21-52-9018
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2029 · stanice: Babice 52, 68703, Babice · protokol CZ-6742-25-01-0010
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ZÁVĚS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
CASE IH
Obchodní označení
MAXXUM 140 MC EP
Typ
CASE IH MAXXUM 140 BE / BE
Varianta
BEVCFC
Typ kód
BE
VIN
ZCBE56489BEVCFC
PČV
12590466
Druh vozidla
TRAKTOR
Druh vozidla 2. ř.
KOLOVÝ
Kategorie vozidla
T1
Výrobce vozidla
CNH EUROPE HOLDING, S.A., LUCEMBURSKO
Datum 1. registrace
8. 3. 2013
Datum 1. registrace v ČR
8. 4. 2013
Druh (typ)
KOLOVÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
Typ motoru
F4DFE6132*A
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
122 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6728
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2000/25 ST3B KAT.M
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.4
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
79/ 2250
Za jízdy
83

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5112/ 2750/ 2995
Rozvor [mm]
2700
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
5580
Hmotnosti zatížení SZ
2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
9000/ 9000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
4100/ 3800
7300/ 5450
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
32000/ 13500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
3500/ 3000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
41000/ 22500
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
480/65 R28 136 D / W14L X 28
600/65 R38 153 D / DW18L X 38
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CNH IH
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA S
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
ZA103593
Číslo ORV
ZAA108394
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Doplňkový text na TP
dovoz *SRN* MÚ UH
Další záznamy
Doporučený rozměr tabulky registrační značky 520 x 110 mm.
*29: 4 447 - 5 112
*30: 2 447 - 2 750
*31: 2 840 - 2 995
*35: 5 580 - 6 210
29,30,31,35: rozmezí zahrnuje přípustné kombinace přídavných závaží,
kol, pneumatik, typů spojovacího zařízení.
*36,37,44,45: povolené zatížení náprav a alternativní pneu dle návodu k obsluze.
*42: automatická hubice čep průměr 38 mm značky SAUERMANNtyp HS 1500-KUD,
tříbodový závěs kategorie 3 zadní.
Vozidlo vybaveno pracovními světlomety, které při provozu na pozemních
komunikacích nesmí být uvedeny v činnost.
Konstrukční rychlost 50 km/hod, pro traktor kategorie T1 povolena max. 40 km/hod.
28.03.2013 dovoz SRN, 1.registrace vozidla - 08.03.2013,
TP: ED 072849, ORV: ZBI 120843295, RZ: L PH9952.

Další ověření (externí odkazy)