CASE IH PUMA CVX 225

  • 2012
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 6728 cm³
  • 181 kW ≈ 246 k

VINZCBH52929

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 23:25 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZCBH52929

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 5. 8. 2013. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CASE IH
Model
PUMA CVX 225
Typ
BH
Datum 1. registrace
21. 12. 2012
Datum 1. registrace v ČR
23. 8. 2013
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6728 cm³
Výkon
181 kW
Kategorie
T1 – TRAKTOR
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 26. 6. 2029
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
11 517 km
při prohlídce 26. 6. 2025
1
Vlastník v registru
Ing.Jan Kačerovský,K+K Břilice
od 23. 8. 2013

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
21. 12. 2012 První registrace Registr silničních vozidel
5. 8. 2013 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
23. 8. 2013 Nový vlastník a provozovatel Ing.Jan Kačerovský,K+K Břilice (IČO 43862675) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

05 00010 00015 000 201420162018202020222024 9. 1. 2013: 4 km9. 1. 2013: 4 km28. 8. 2017: 6 138 km28. 6. 2021: 10 064 km26. 6. 2025: 11 517 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
26. 6. 2025 Pravidelná STK + měření emisí České Budějovice (č. 6305) 11 517 km způsobilé
3 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
26. 6. 2029
28. 6. 2021 Pravidelná STK + měření emisí České Budějovice (č. 6305) 10 064 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.8.1.1 Spojková hlavice je částečně opotřebená (obroušená), ale tato závada nemá vliv na její spolehlivost nebo těsnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
28. 6. 2025
28. 8. 2017 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 6304) 6 138 km způsobilé bez závad 28. 8. 2021
9. 1. 2013 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3513) 4 km způsobilé bez závad 1. 1. 1900
9. 1. 2013 Před schvál. tech. způsob. vozidla Ústecký kraj (č. 3513) 4 km způsobilé bez závad 1. 1. 1900

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Ing.Jan Kačerovský,K+K Břilice (IČO 43862675)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 8. 2017 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2021 · stanice: PŘESECKÁ 164, 379 01, TŘEBOŇ · protokol CZ-6304-17-58-8016
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2025 · stanice: HOMOLE 198, 370 01, ČESKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-6305-21-56-9093
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2029 · stanice: HOMOLE 198, 370 01, ČESKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-6305-25-06-0142
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
CASE IH
Obchodní označení
PUMA CVX 225
Typ
BH
Varianta
BHLCXE
Verze
40/KM/H
Typ kód
BH
VIN
ZCBH52929
PČV
12745494
Druh vozidla
TRAKTOR
Druh vozidla 2. ř.
KOLOVÝ
Kategorie vozidla
T1
Výrobce vozidla
CNH EUROPE HOLDING, S.A., LUCEMBURSKO
Datum 1. registrace
21. 12. 2012
Datum 1. registrace v ČR
23. 8. 2013
Druh (typ)
KOLOVÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
CNH UK, LTD., BASILDON, VELKÁ BRITÁNIE
Typ motoru
667TA/EBV
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
181 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6728
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2000/25H
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
1,06
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
79/ 2360
Za jízdy
81

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4816/ 2340/ 3065
Rozvor [mm]
2884
Provozní hmotnost
8150
Hmotnosti provozní Do
8650
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
13000/ 13000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6000/ 6000
9500/ 9500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
31850/ 28575
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
3000/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 40000
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
540/65 R 28 142 A8/ W15LX28
650/65 R 38 157 A8/ DW23A X 38
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CNH UK, LTD., RAKOUSKO
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
ZADNÍ TBZ KAT 2, 3
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6530-005-01
ES/EU
e*13*2003/37*0014*04
Číslo TP
ZA070230
Číslo ORV
ZAA210717
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
dovoz srn 23.8.2013.
Další záznamy
1.REGISTRACE VOZIDLA DLE TP SRN: 21.12.2012
Doporučený rozměr tabulky registrační značky 520x110 mm.
*O2: Největší povolená hmotnost nebrzděného přípojného pracovního
stroje při rychlosti 20 km/h smí být nejvýše 3 000 kg.
*-: Propojení brzd: Jednohadicové a dvouhadicové
*12,13,G: Rozmezí zahrnuje přípustné kombinace přídavných závaží,
kol, pneumatik, typů náprav, typů spojovacích zařízení atd.
Traktor může být vybaven přídavným závažím vpředu o hmotnosti až 1 650 kg
(2x250+500+450+200) nebo předním TBZ příp. se závažím 500 kg, vzadu o
hmotnosti až 2 364 kg (2x91+4x250).
*O1,F3: Při provozu na pozemních komunikacích pro konkrétní hodnoty
hmotností platí podmínky, stanovené v § 14 vyhlášky č. 341/2002 Sb.,
v závislosti na konkrétní sestavě přídavných závaží, případně další výbavě traktoru.
*19-17: Spojovací zařízení/největší svislé statické zatížení v kg:
automatická hubice 30 nebo 38 mm/2 500; výkyvné táhlo/1 500; hák/3 000; kulový závěs K80/3
000; přední TBZ kat. 2/neuvedeno.
*20,N1: Kola; pneumatiky; největší povolená hmotnost na nápravu v kg:
W15Lx30; 14.9 R 30 129 A8; 3 700 / W15Lx30; 16.9 R 30 137 A8; 4 600
W15Lx28; 16.9 R 28 136 A8; 4 480 / W15Lx28; 480/70 R 28 140 A8; 5 000
*21,N2: Kola; pneumatiky; největší povolená hmotnost na nápravu v kg:
W18Lx32; 18.4 R 32 148 A8; 6 300 / W18Lx42; 20.8 R 42 155 A8; 7 750
W18Lx38; 20.8 R 38 153 A8; 7 300 / W18Lx38; 580/70 R 38 155 A8; 7 750
Další přípustné kombinace kol a pneumatik jsou uvedeny v návodu k obsluze.
*13: Vpřípadě že traktor překročí šířku 2 550mm podléhá jeho provoz na veřejných komunikacích režimu
dle § 22 odst.4 vyhl.MD č. 197/2006 Sb a to do šíře 3 000 mm.
Traktor plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkami:
- pláště pneumatik nemusí být homologovány resp. schváleny,
- kryty zadních kol neplní některé předepsané požadavky,
a při překročení šířky 2.55 m (změna rozchodu, dvojmontáž zadní nápravy) navíc
- není splněna podmínka na vzdálenost světelných zařízení od boku vozidla,
- celková šířka je větší než je předepsáno.

Další ověření (externí odkazy)