IVECO EUROCARGO

  • 2004
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 5880 cm³
  • 134 kW ≈ 182 k

VINZCFA1AD1202432142

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 20:23 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZCFA1AD1202432142

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Italská republika), datum dovozu 12. 6. 2019. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
EUROCARGO
Typ
/ ML 100E18
Datum 1. registrace
22. 6. 2004
Datum 1. registrace v ČR
12. 6. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
5880 cm³
Výkon
134 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 5. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
152 963 km
při prohlídce 2. 6. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 22 let: 381–800 tis. km (medián 588 567 km, 175 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
SD corporation s.r.o.
od 12. 6. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 6. 2004 První registrace Registr silničních vozidel
12. 6. 2019 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
12. 6. 2019 Nový vlastník a provozovatel UNIONCAR & MACHINERY s.r.o. (IČO 05734568) Registr silničních vozidel
12. 6. 2019 Nový vlastník a provozovatel SD corporation s.r.o. (IČO 26374846) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

140 000145 000150 000155 000 2020202120222023202420252026 7. 6. 2019: 140 235 km19. 6. 2020: 141 579 km13. 7. 2020: 141 609 km18. 6. 2021: 144 261 km30. 5. 2022: 146 097 km6. 6. 2022: 146 153 km14. 3. 2023: 147 689 km24. 5. 2023: 148 287 km16. 6. 2023: 148 579 km13. 6. 2024: 150 096 km26. 6. 2024: 150 128 km20. 5. 2025: 151 463 km18. 6. 2025: 151 463 km5. 5. 2026: 152 635 km25. 5. 2026: 152 786 km2. 6. 2026: 152 963 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
2. 6. 2026 Opakovaná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 152 963 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
2. 6. 2027
25. 5. 2026 Měření emisí Plzeň (č. 540514) 152 786 km nezpůsobilé
1 vážná
  • 8.2.2.2.1.2 Pokud výrobce vozidla kategorie M nebo N s pohonem na motorovou naftu nebo s duálním pohonem nestanovil hodnotu korigovaného součinitele absorpce motoru, nesmí naměřená hodnota kouřivosti překročit: a) u vozidel poprvé registrovaných do 31. prosince 1979: 4,0 m⁻¹, b)u motorů s atmosférickým sáním… vážná
5. 5. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 152 635 km nezpůsobilé
7 lehkých, 2 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 8.2.2.2.1.2 Pokud výrobce vozidla kategorie M nebo N s pohonem na motorovou naftu nebo s duálním pohonem nestanovil hodnotu korigovaného součinitele absorpce motoru, nesmí naměřená hodnota kouřivosti překročit: a) u vozidel poprvé registrovaných do 31. prosince 1979: 4,0 m⁻¹, b)u motorů s atmosférickým sáním… vážná
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
  • 8.2.2.2.1.2 Pokud výrobce vozidla kategorie M nebo N s pohonem na motorovou naftu nebo s duálním pohonem nestanovil hodnotu korigovaného součinitele absorpce motoru, nesmí naměřená hodnota kouřivosti překročit: a) u vozidel poprvé registrovaných do 31. prosince 1979: 4,0 m⁻¹, b)u motorů s atmosférickým sáním… vážná
4. 6. 2026
18. 6. 2025 Opakovaná STK Plzeň (č. 3413) 151 463 km způsobilé bez závad 20. 5. 2026
20. 5. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 151 463 km dočasně způsobilé
2 vážné
  • 1.1.3.4.1 Slyšitelný únik vzduchu z kompresoru nebo víceokruhového jistícího ventilu nebo přetlakového ventilu. vážná
  • 2.1.5.1.2 Únik média (kapalina / vzduch) z posilovače řízení. vážná
20. 5. 2026
26. 6. 2024 Opakovaná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 150 128 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
26. 6. 2025
13. 6. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 150 096 km nezpůsobilé
1 lehká, 8 vážných
  • 1.1.13.1.1 Brzdové obložení nebo brzdové destičky jsou poškozené nebo zjevně nadměrně opotřebované nebo indikátory opotřebení signalizují opotřebení pod minimální hodnotu stanovenou výrobcem. vážná
  • 4.1.1.1.5 U potkávacího nebo dálkového světlometu zdroj světla ve světlometu chybně upevněn nebo je vadný, takže nesplňuje fotometrické vlastnosti (nevytváří požadovanou kresbu) nebo způsobuje oslnění. vážná
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
  • 8.2.2.1.1 Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m⁻¹. vážná
  • 8.2.2.2.1.8 Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. vážná
  • 8.2.2.2.1.2 Pokud výrobce vozidla kategorie M nebo N s pohonem na motorovou naftu nebo s duálním pohonem nestanovil hodnotu korigovaného součinitele absorpce motoru, nesmí naměřená hodnota kouřivosti překročit: a) u vozidel poprvé registrovaných do 31. prosince 1979: 4,0 m⁻¹, b)u motorů s atmosférickým sáním… vážná
  • 8.2.2.1.1 Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m⁻¹. vážná
  • 8.2.2.2.1.8 Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. vážná
  • 8.2.2.2.1.2 Pokud výrobce vozidla kategorie M nebo N s pohonem na motorovou naftu nebo s duálním pohonem nestanovil hodnotu korigovaného součinitele absorpce motoru, nesmí naměřená hodnota kouřivosti překročit: a) u vozidel poprvé registrovaných do 31. prosince 1979: 4,0 m⁻¹, b)u motorů s atmosférickým sáním… vážná
13. 7. 2024
16. 6. 2023 Opakovaná STK Plzeň (č. 3413) 148 579 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
24. 5. 2024
24. 5. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 148 287 km dočasně způsobilé
1 lehká, 2 vážné
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. vážná
  • 4.5.4.1.6 Umístění zadní mlhové svítilny (popř. párem svítilen) na vozidle nesplňuje požadavky na její uspořádání nebo orientaci nebo požadavky na její umístění vzhledem k výšce vozidla nebo vzhledem k vzdálenosti od brzdové svítilny, nebo jejímu úhlovému naklopení či orientaci montáže (TOP) nebo podmínky… vážná
24. 5. 2024
14. 3. 2023 Technická silniční kontrola Plzeň (č. 7703) 147 689 km způsobilé bez závad
6. 6. 2022 Opakovaná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 146 153 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
6. 6. 2023
30. 5. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 146 097 km nezpůsobilé
3 lehké, 7 vážných
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.6.2 Výstražná signalizace ukazuje nesprávnou funkci systému ABS. vážná
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.7.1.1.1 Vozidlo, je-li vyžadováno, není vybaveno předepsaným zařízením pro osvětlení zadní tabulky registrační značky. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 4.3.2.1.1 Zpomalená funkce spínače brzdových světel. vážná
  • 8.2.2.1.1 Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m-1. vážná
  • 8.2.2.2.1.2 Pokud výrobce vozidla kategorie M nebo N s pohonem na motorovou naftu nebo s duálním pohonem nestanovil hodnotu korigovaného součinitele absorpce motoru, nesmí naměřená hodnota kouřivosti překročit: a) u vozidel poprvé registrovaných do 31. prosince 1979: 4,0 m-1, b) u motorů s atmosférickým sáním… vážná
  • 8.2.2.1.1 Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m-1. vážná
  • 8.2.2.2.1.2 Pokud výrobce vozidla kategorie M nebo N s pohonem na motorovou naftu nebo s duálním pohonem nestanovil hodnotu korigovaného součinitele absorpce motoru, nesmí naměřená hodnota kouřivosti překročit: a) u vozidel poprvé registrovaných do 31. prosince 1979: 4,0 m-1, b) u motorů s atmosférickým sáním… vážná
29. 6. 2022
18. 6. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 144 261 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
18. 6. 2022
13. 7. 2020 Opakovaná STK Plzeň (č. 3413) 141 609 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 7.90.2.1 Označení některých údajů na vozidle je částečně poškozené, avšak je čitelné a plní svoji funkci. lehká
19. 6. 2021
19. 6. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 141 579 km dočasně způsobilé
4 lehké, 2 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.5.1.2 Únik média (kapalina / vzduch) z posilovače řízení. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 7.90.1 Vozidlo není označeno předepsanými údaji. vážná
  • 7.90.2.1 Označení některých údajů na vozidle je částečně poškozené, avšak je čitelné a plní svoji funkci. lehká
19. 6. 2021
7. 6. 2019 Před registrací + měření emisí Moravské Budějovice (č. 3730) 140 235 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 7.90.2.1 Označení některých údajů na vozidle je částečně poškozené, avšak je čitelné a plní svoji funkci. lehká
7. 6. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2020 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-19-06-0268
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Italská republika
    Nový vlastník a provozovatel UNIONCAR & MACHINERY s.r.o. (IČO 05734568)
    Nový vlastník a provozovatel SD corporation s.r.o. (IČO 26374846)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2020 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-20-06-5773
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2021 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-20-07-2218
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2022 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-21-06-5253
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2022 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-22-05-8698
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2023 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-22-06-1220
  9. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nádražní, 30228, Plzeň · protokol CZ-7703-23-03-0126
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2023 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-23-05-6307
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2024 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-23-06-4152
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2024 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-24-06-3366
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 6. 2025 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-24-06-6686
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2025 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-25-05-4831
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2026 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-25-06-4816
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2026 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-26-05-0557
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2027 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-26-06-0579
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
EUROCARGO
Typ
/ ML 100E18
Typ kód
ML 100E18
VIN
ZCFA1AD1202432142
PČV
15812105
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
IVECO
Datum 1. registrace
22. 6. 2004
Datum 1. registrace v ČR
12. 6. 2019
Druh (typ)
10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
IVECO
Typ motoru
F4AE0681E
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
134 / 2700
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
5880
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/27A
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.02
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
82/ 2025
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5630/ 2310/ 2860
Rozvor [mm]
2700
Rozchod [mm]
1820/ 1680/ /
Provozní hmotnost
5925
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
10000/ 10000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
3600/ 3600
6800/ 6800
/
/
Ložná délka
3180
Ložná šířka
2240
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/75 R 17.5 128/126 M / 6J X 17.5
225/75 R 17.5 128/126 M [2] / 6J X 17.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CHELUCCI s.r.l., ITÁLIE
Výrobní číslo karoserie
122-04
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5405-013-00
Číslo TP
UJ343172
Číslo ORV
UAX509914
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
ROZCHOD: 1 820/1 680
Variabilní provedení vozidla:
*20-21: 6J x 17.5; 9.5 R17.5 (129/127L)
Vozidlo vybaveno hydraulickým nakládacím jeřábem HIAB, typ 055-CL, v.č. 0104,
upevňovací rám nástavby HAIB 055 B2-CL.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Stát poslední registrace Itálei, poslední RZ: CN154WR
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
Rozchod: 1820+1680
 [Alternativní provedení vozidla:
 *6: dle provedení
 *24: 2/3
 *26: 0/2
 *32: 2 700, 3 105, 3 330, 3 690, 4 185, 4 455, 4 815
 *39: tažná verze: 8 000/8 000
 *41: tažná verze: 18 000/18 000
 *42: TŘÍDA A-50X, TŘÍDA S-ČEP 40 mm; TŘÍDA C50-X ... značka/typ
 *44,45: dle specifikace výrobce vozidla
 *56: ANO/NE]
 
 Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
 
 Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
 
 Alternativní použití pneumatik ráfků:
 9,5 R17,5 129/127; 6J X 17,5
 
 Vozidlo je v provedení: sklápěčkové s hydraulickým nakládacím jeřábem
 Vozidlo je vybaveno: 
 - sklápěcí korba CHELUCCI, v.č. 122-04
 - hydraulický nakládací jeřáb HIAB typ 055-CL, v.č. 0104,upevňovací
 rám nástavby HIAB 055 B2-CL 
 
 
 
 
 
 
 M: 2700

Další ověření (externí odkazy)