IVECO EUROCARGO
- 2012
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 5880 cm³
- 205 kW ≈ 279 k
VINZCFA1VM0402591613
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 10:47 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZCFA1VM0402591613
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- EUROCARGO
- Typ
- IVECO EUROCARGO ML 190EL28 / ML 190EL28
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 17. 1. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 1. 2012
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 5880 cm³
- Výkon
- 205 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Edniko s.r.o. (IČO 22558853) od 28. 1. 2026
- Provozovatel: Edniko s.r.o. (IČO 22558853) od 28. 1. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 14 let: 232–776 tis. km (medián 493 338 km, 176 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 17. 1. 2012 | První registrace | Česká pošta, s.p. (IČO 47114983) | Registr silničních vozidel |
| 25. 11. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | AUTODOPRAVA Kotlán s.r.o. (IČO 04650549) | Registr silničních vozidel |
| 28. 1. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | Edniko s.r.o. (IČO 22558853) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27. 1. 2026 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | 1 026 160 km | způsobilé | 7 lehkých
| 27. 1. 2027 |
| 27. 1. 2026 | Měření emisí | Slavkov u Brna (č. 571206) | 1 026 158 km | způsobilé | bez závad | 27. 1. 2027 |
| 18. 11. 2024 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | 979 618 km | způsobilé | 3 lehké
| 18. 11. 2025 |
| 18. 11. 2024 | Měření emisí | Slavkov u Brna (č. 571206) | 979 617 km | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2025 |
| 21. 9. 2023 | Pravidelná STK | Brno (č. 3757) | 934 243 km | způsobilé | 10 lehkých
| 21. 9. 2024 |
| 21. 9. 2023 | Měření emisí | Brno (č. 570229) | 934 242 km | způsobilé | bez závad | 21. 9. 2024 |
| 8. 10. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 3757) | 934 182 km | způsobilé | 5 lehkých
| 8. 10. 2022 |
| 3. 11. 2020 | Evidenční kontrola | Brno (č. 3757) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 9. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 3722) | 886 407 km | způsobilé | 4 lehké
| 23. 9. 2020 |
| 5. 10. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 3722) | 798 401 km | způsobilé | 5 lehkých
| 5. 10. 2019 |
| 9. 11. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3722) | 722 930 km | způsobilé | 3 lehké
| 9. 11. 2018 |
| 15. 11. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3722) | 621 466 km | způsobilé | 2 lehké
| 15. 11. 2017 |
| 23. 11. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3722) | 512 378 km | způsobilé | 2 lehké
| 23. 11. 2016 |
| 9. 12. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3722) | 375 965 km | způsobilé | 1 lehká
| 9. 12. 2015 |
| 6. 1. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3722) | 236 601 km | způsobilé | bez závad | 6. 1. 2015 |
| 14. 1. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3722) | 113 279 km | způsobilé | 1 lehká
| 14. 1. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Česká pošta, s.p. (IČO 47114983)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2013
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2014 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-13-01-0193Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2014 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2015 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-14-01-0040Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2015 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2015 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-14-12-0164Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2015 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2016 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNOPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2016 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-15-11-0475
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2017 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-16-11-0341
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2018 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-17-11-0231
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2019 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-18-10-0182
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2020 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-19-09-0463
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-20-11-0120
-
Nový vlastník a provozovatel AUTODOPRAVA Kotlán s.r.o. (IČO 04650549)
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2022 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-21-10-0585
-
Konec vyřazení z provozu BRNOVyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu BRNO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2024 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-23-09-1345
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2025 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-24-11-0786
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2027 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-26-01-0959
-
Nový vlastník a provozovatel Edniko s.r.o. (IČO 22558853)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Zprávy z registru
- ZTOTOŽNĚNÍ
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (IVECO EUROCARGO 2012 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 14,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 99,5 %
Srovnáváme s 192 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO EUROCARGO
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- EUROCARGO
- Typ
- IVECO EUROCARGO ML 190EL28 / ML 190EL28
- Typ kód
- ML 190EL28
- VIN
- ZCFA1VM0402591613
- PČV
- 7546678
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 17. 1. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 1. 2012
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČKOVÁ - SN
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Typ motoru
- F4AE3681E
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 205 / 2500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 5880
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2006/51G
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO V
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.05
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 2025
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9990/ 2550/ 3665
- Rozvor [mm]
- 6210
- Provozní hmotnost
- 8401
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 20000/ 20000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 32500/ 32500
- Ložná délka
- 8080
- Ložná šířka
- 2500
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70 R 22.5 154/150 M/ 22.5 X 9.00
315/70 R 22.5 154/150 M [2]/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- PARAGAN S.R.O. HRANICE ČR
- Výrobní číslo karoserie
- ZCFA1VM0402591613
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5405-149-01
- Číslo ORV
- UBN328742
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 26.01.2026 VIN obnoveno náhradní technologií-koroze.
- Další záznamy
- DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
26.01.2026 VIN obnoveno náhradní technologií-koroze, ražbu provedla spol Agrotec Hutopeče, vyraženo na nosný rám.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: ZCFA1VM0402591613
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.