IVECO 90E21
- 2015
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 4485 cm³
- 152 kW ≈ 207 k
VINZCFA690F102637245
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 20:46 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZCFA690F102637245
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- 90E21
- Typ
- IG100E2BA
- Datum 1. registrace
- 7. 4. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 4. 2015
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 4485 cm³
- Výkon
- 152 kW
- Kategorie
- N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ZNZ Přeštice, a.s. (IČO 49790757) od 30. 11. 2023
- Provozovatel: ZNZ Přeštice, a.s. (IČO 49790757) od 30. 11. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 4. 2015 | První registrace | UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) | Registr silničních vozidel |
| 7. 4. 2015 | Nový provozovatel | VP AGRO, spol. s r.o. (IČO 44268114) | Registr silničních vozidel |
| 26. 5. 2020 | Nový vlastník | VP AGRO, spol. s r.o. (IČO 44268114) | Registr silničních vozidel |
| 30. 11. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | ZNZ Přeštice, a.s. (IČO 49790757) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. 12. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 370 954 km | způsobilé | 2 lehké
| 8. 12. 2026 |
| 27. 11. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 356 358 km | způsobilé | 2 lehké
| 27. 11. 2024 |
| 9. 1. 2023 | Pravidelná STK | Horoměřice (č. 3225) | 329 713 km | způsobilé | 1 lehká
| 9. 1. 2024 |
| 9. 1. 2023 | Měření emisí | Horoměřice (č. 421024) | 329 712 km | způsobilé | bez závad | 9. 1. 2024 |
| 10. 1. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Horoměřice (č. 3225) | 282 604 km | způsobilé | 3 lehké
| 10. 1. 2023 |
| 8. 1. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Horoměřice (č. 3225) | 235 906 km | způsobilé | 5 lehkých
| 8. 1. 2022 |
| 25. 5. 2020 | Evidenční kontrola | Horoměřice (č. 3225) | 206 494 km | způsobilé | bez závad | |
| 15. 1. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Horoměřice (č. 3225) | 188 949 km | způsobilé | 3 lehké
| 15. 1. 2021 |
| 31. 1. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Horoměřice (č. 3225) | 145 792 km | způsobilé | 2 lehké
| 31. 1. 2020 |
| 29. 3. 2018 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 119 284 km | způsobilé | bez závad | 29. 3. 2019 |
| 28. 3. 2018 | Měření emisí | Loděnice (č. 520204) | 119 269 km | – | bez závad | 28. 3. 2019 |
| 8. 3. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 78 344 km | způsobilé | bez závad | 8. 3. 2018 |
| 9. 3. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 37 427 km | způsobilé | bez závad | 9. 3. 2017 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)Nový provozovatel VP AGRO, spol. s r.o. (IČO 44268114)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2016Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2017 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2018 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-17-03-0610
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2019 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-18-03-2113
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2020 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 252 62, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-19-01-1354
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2021 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 252 62, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-20-01-0747
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 252 62, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-20-05-1629
-
Nový vlastník VP AGRO, spol. s r.o. (IČO 44268114)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2022 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 252 62, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-21-01-0310
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2023 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 252 62, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-22-01-0478
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2024 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 252 62, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-23-01-0393
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 11. 2024 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-23-11-6193
-
Nový vlastník a provozovatel ZNZ Přeštice, a.s. (IČO 49790757)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2026 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-25-12-1588
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (68)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- 90E21
- Typ
- IG100E2BA
- Varianta
- IC6F114P
- Verze
- 2DF10A6AM2
- Typ kód
- IG100E2BA
- VIN
- ZCFA690F102637245
- PČV
- 13442584
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BB SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Datum 1. registrace
- 7. 4. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 4. 2015
- Druh (typ)
- SKŘÍŇOVÁ - OSS
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
- Typ motoru
- F4AFE411C
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 152 / 2500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 4485
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 64/2012A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,56
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 1875
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7200/ 2550/ 3400
- Rozvor [mm]
- 3690
- Provozní hmotnost
- 4650
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 9000/ 9000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 3400/ 3400
6300/ 6300
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 12500/ 12500
- Ložná délka
- 5100
- Ložná šířka
- 2450
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/75 R 17,5 126/124 G/ 6,00 X 17,5
215/75 R 17,5 126/124 G [2] / 6,00 X 17,5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- OSONA PLZEŇ , A.S., ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 0011/15
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8338-017-00
- ES/EU
- e3*2007/46*0188*
- Číslo TP
- UG452542
- Číslo ORV
- UBE475929
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- [Alternativní provedení vozidla:
*7: dle provedení
*23: 6-7
*24: 6-7
*26: 1; 2 - pro kabinu s obsaditelností 2-3
*32: 3 105; 3 330; 3 690; 4 185; 4 455; 4 815
*37: 3 400/3 400; 6 300/6 300
*38: Z 1 000 pro verzi ???3; Z 140 pro verzi ???1
*39: 3 500/3 500; 9 000/9 000
*40: 750/750
*41: 12 500/12 500; 18 000/18 000
*42: TŘÍDA A-50X, TŘÍDA S-ČEP 40 mm; ... značka/typ
*44,45: dle specifikace výrobce vozidla (6.00 X 17.5; 225/75 R 17.5
128/126 G;
9.5 R 17.5 128/126 G)
*48: dle skutečného provedení pro vozidla s rychlostí nad 90 km/h
*51: pro verzi ??...?B??: 77.0
*56: ANO; NE
*57: MAN; AUT
*60: Vozidlo ve verzi 1???????? splňuje podmínky ADR a je typu EX/II,
EX/III, FL, OX, AT.
*60: Vozidlo s omezovačem rychlosti nad 90km/h a bez tachografu pouze
pro vozidla používaná ozbrojenými silami, civilní obranou, hasičskými
a záchrannými službami, policií a pro vozidla s právem předností
jízdy]
* Číslo homologace typu ES e3*2007/46*0188*01
*23: 2-3
*24: 2-3
*36: 9 000/9 000
*37: 3 600/3 600; 6 300/6 300
*57: MAN
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: ZCFA690F102637245
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.