IVECO 100E, SCH
- 2016
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 4485 cm³
- 152 kW ≈ 207 k
VINZCFA71AFX02657586
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 3:59 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZCFA71AFX02657586
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- 100E, SCH
- Typ
- / IG100E2BA
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 9. 11. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 11. 2016
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 4485 cm³
- Výkon
- 152 kW
- Kategorie
- N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: SUPERFAST s.r.o. (IČO 01464493) od 25. 9. 2026
- Provozovatel: SUPERFAST s.r.o. (IČO 01464493) od 25. 9. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 9. 11. 2016 | První registrace | Steinhauser, s.r.o. (IČO 47904275) | Registr silničních vozidel |
| 25. 9. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | SUPERFAST s.r.o. (IČO 01464493) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24. 9. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Jihlava (č. 3709) | 441 707 km | způsobilé | 4 lehké
| 24. 9. 2027 |
| 10. 11. 2025 | Technická silniční kontrola | Brno (č. 7706) | 405 772 km | způsobilé | bez závad | |
| 7. 10. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 402 374 km | způsobilé | 4 lehké
| 7. 10. 2026 |
| 15. 10. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 366 136 km | způsobilé | 2 lehké
| 15. 10. 2025 |
| 19. 10. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Jihlava (č. 3714) | 324 690 km | způsobilé | 2 lehké
| 19. 10. 2024 |
| 19. 10. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 277 518 km | způsobilé | bez závad | 19. 10. 2023 |
| 22. 10. 2021 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3714) | 232 209 km | způsobilé | 2 lehké
| 22. 10. 2022 |
| 22. 10. 2021 | Měření emisí | Jihlava (č. 570710) | 232 205 km | způsobilé | bez závad | 22. 10. 2022 |
| 23. 10. 2020 | Pravidelná STK | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 192 144 km | způsobilé | bez závad | 23. 10. 2021 |
| 23. 10. 2020 | Měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 570103) | 192 143 km | způsobilé | bez závad | 23. 10. 2021 |
| 8. 11. 2019 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3714) | 145 123 km | způsobilé | 2 lehké
| 8. 11. 2020 |
| 8. 11. 2019 | Měření emisí | Jihlava (č. 570704) | 145 122 km | způsobilé | bez závad | 8. 11. 2020 |
| 9. 11. 2018 | Pravidelná STK | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 95 647 km | způsobilé | bez závad | 9. 11. 2019 |
| 9. 11. 2018 | Měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 570103) | 95 646 km | způsobilé | bez závad | 9. 11. 2019 |
| 9. 11. 2017 | Pravidelná STK | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 49 172 km | způsobilé | 1 lehká
| 9. 11. 2018 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Steinhauser, s.r.o. (IČO 47904275)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2017
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2018 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-17-11-0096
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2019 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-18-11-0086
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 11. 2020 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3714-19-11-0060
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2021 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-20-10-0140
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2022 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3714-21-10-0194
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2023 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-22-10-0112
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2024 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3714-23-10-0132
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2025 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-24-10-0081
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2026 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-25-10-0030
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Kounicova 24, 61132, Brno · protokol CZ-7706-25-11-0067
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2027 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-26-09-0743
-
Nový vlastník a provozovatel SUPERFAST s.r.o. (IČO 01464493)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- 100E, SCH
- Typ
- / IG100E2BA
- Varianta
- IC7G114P
- Verze
- 2DG10A6AP2
- Typ kód
- IG100E2BA
- VIN
- ZCFA71AFX02657586
- PČV
- 14307517
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 9. 11. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 11. 2016
- Druh (typ)
- SKŘÍŇOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
- Typ motoru
- F4AFE411C
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 152 / 2500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 4485
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.56
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 1875
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7200/ 2400/ 3320
- Rozvor [mm]
- 3690
- Provozní hmotnost
- 5950
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 10000/ 10000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 3600/ 3600
6800/ 6800
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 13500/ 13500
- Ložná délka
- 5150
- Ložná šířka
- 2260
- Objem cisterny
- 25
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 225/75 R 17.5 129/127 G/ 6.00 X 17.5
225/75 R 17.5 129/127 G [2] / 6.00 X 17.5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MKZ, S.R.O., BRNO, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 201
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 1. 19. 8338
- ES/EU
- e3*2007/46*0188*
- Číslo ORV
- UBP270510
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Provedena montáž chladírenské jednotky TK V300 MAX. Nástavba je schválena osvědčením MD ČR M-C-1360 Č.J.3592/03-150
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: ZCFA71AFX02657586
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.