IVECO EURO CARGO

  • 2002
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 3920 cm³
  • 110 kW ≈ 150 k

VINZCFA75B0102394313

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 9:30 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZCFA75B0102394313

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2002. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
EURO CARGO
Typ
IVECO EURO CARGO ML 75 E 17 / ML 75 E
Rok výroby
2002
Datum 1. registrace
27. 9. 2002
Datum 1. registrace v ČR
6. 4. 2005
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
3920 cm³
Výkon
110 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 9. 4. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
321 526 km
při prohlídce 22. 4. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 24 let (všechny roky výroby): 323–591 tis. km (medián 434 622 km, 42 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
JITRANS logistik, spol. s r.o.
od 31. 5. 2017

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
27. 9. 2002 První registrace Registr silničních vozidel
6. 4. 2005 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
6. 4. 2005 Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
6. 4. 2005 Nový vlastník a provozovatel M & B Group, s.r.o. (IČO 60698764) Registr silničních vozidel
31. 5. 2017 Nový vlastník a provozovatel JITRANS logistik, spol. s r.o. (IČO 25311395) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

250 000300 000350 000400 000 201020132016201920222025 30. 4. 2009: 266 400 km22. 4. 2010: 303 788 km21. 4. 2011: 311 300 km23. 4. 2012: 319 678 km23. 4. 2013: 329 594 km23. 4. 2014: 341 476 km22. 4. 2015: 350 230 km19. 4. 2016: 287 342 km19. 4. 2017: 302 798 km31. 5. 2017: 302 920 km21. 2. 2018: 312 345 km19. 4. 2018: 312 928 km26. 4. 2018: 312 952 km26. 4. 2019: 314 337 km26. 4. 2019: 314 338 km22. 4. 2020: 315 382 km22. 4. 2021: 316 403 km20. 4. 2022: 317 433 km13. 4. 2023: 318 617 km10. 4. 2024: 319 699 km9. 4. 2025: 320 607 km9. 4. 2026: 321 501 km22. 4. 2026: 321 526 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 4. 2026 Opakovaná STK Jihlava (č. 3765) 321 526 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
9. 4. 2027
9. 4. 2026 Pravidelná STK Jihlava (č. 3765) 321 501 km dočasně způsobilé
5 vážných
  • 1.1.11.3.2 Brzdové potrubí nebo spojovací prvky jsou poškozeny nebo deformovány nebojsou nadměrně zkorodovány (tzv. hloubková koroze). vážná
  • 1.1.14.1.2 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky. vážná
  • 4.1.1.2.2 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. vážná
  • 5.3.1.4.1 V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky / tyčky s kulovými čepy) zařízení stabilizátoru jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo spojení neodpovídá požadavkům. vážná
  • 1.1.14.4 Brzdový štít, je-li vyžadován, chybí nebo chybí jeho část nebo není spolehlivě uchycen nebo je poškozen tak, že neplní svoji funkci. vážná
9. 5. 2026
9. 4. 2025 Pravidelná STK Jihlava (č. 3765) 320 607 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
9. 4. 2026
10. 4. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Jihlava (č. 3765) 319 699 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
10. 4. 2026
13. 4. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Jihlava (č. 3765) 318 617 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
13. 4. 2025
20. 4. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Jihlava (č. 3765) 317 433 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
20. 4. 2024
22. 4. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Jihlava (č. 3765) 316 403 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
22. 4. 2022
22. 4. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Jihlava (č. 3765) 315 382 km způsobilé
6 lehkých
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.90.3.1 Závěsy bočnic jsou opotřebované, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost uchycení bočnic. lehká
22. 4. 2022
26. 4. 2019 Pravidelná STK Jihlava (č. 3765) 314 338 km způsobilé
6 lehkých
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.90.3.1 Závěsy bočnic jsou opotřebované, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost uchycení bočnic. lehká
26. 4. 2020
26. 4. 2019 Měření emisí Jihlava (č. 470729) 314 337 km způsobilé bez závad 26. 4. 2021
26. 4. 2018 Opakovaná STK Jihlava (č. 3765) 312 952 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
19. 4. 2019
19. 4. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Jihlava (č. 3765) 312 928 km nezpůsobilé
4 lehké, 3 vážné, 1 nebezpečná
  • 0.2.1.2 Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. vážná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.3.3 Z brzdové hadice nebo spojů únik brzdové kapaliny. nebezpečná
  • 3.3.4.3 Poškození nebo nepovolená úprava (např. u motocyklu) zařízení pro nepřímý výhled, které se nachází níže než 2 m nad vozovkou, při které jsou na povrchu konstrukce (ochranné pouzdro) ostré hrany, které mohou způsobit zachycení nebo zranění osob. vážná
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová svítilna. vážná
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
19. 4. 2020
21. 2. 2018 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3709) 312 345 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.3.1.2 Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci vozidla (dodatečná montáž tažného zařízení, nezávislého topení apod.). vážná
31. 5. 2017 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3765) 302 920 km způsobilé bez závad
19. 4. 2017 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3765) 302 798 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
19. 4. 2018
19. 4. 2016 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3765) 287 342 km nižší než dříve způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
19. 4. 2017
22. 4. 2015 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3765) 350 230 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
22. 4. 2016
23. 4. 2014 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3765) 341 476 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
23. 4. 2015
23. 4. 2013 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3765) 329 594 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
23. 4. 2014
23. 4. 2012 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3765) 319 678 km způsobilé
3 lehké
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
23. 4. 2013
21. 4. 2011 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3765) 311 300 km způsobilé
6 lehkých
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 9101 Z hydraulické ovládací soustavy zadního čela uniká olej neodkapává však na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
21. 4. 2012
22. 4. 2010 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3765) 303 788 km způsobilé
4 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
22. 4. 2011
30. 4. 2009 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3714) 266 400 km způsobilé
6 lehkých
  • 4135 Některé spoje jsou uvolněné, avšak zatím neohrožují bezpečnost jízdy, chybí doraz (omezovače pérování) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4164 Zkrutná tyč stabilizátoru, případně pružná vodící lůžka jsou mírně poškozená (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6102 Svítilna světla je poškozena, ale světlo svítí, světlo nemá předepsanou barvu (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 9101 Z hydraulické ovládací soustavy zadního čela uniká olej neodkapává však na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
30. 4. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový vlastník a provozovatel M & B Group, s.r.o. (IČO 60698764)
  3. Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 8. 6. 2006 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA
  4. Konec: vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2013 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA
  6. Vyřazení z provozu JIHLAVA
  7. Konec vyřazení z provozu JIHLAVA
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2014 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA
  9. Vyřazení z provozu JIHLAVA
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2015 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA
    Konec vyřazení z provozu JIHLAVA
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2016 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2017 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2018 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-17-04-0514
  14. Nový vlastník a provozovatel JITRANS logistik, spol. s r.o. (IČO 25311395)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-17-05-1036
  15. Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-18-02-0627
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-18-04-0617
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2019 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-18-04-0863
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2020 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-19-04-0675
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2021 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-20-04-0568
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2022 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-21-04-0556
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2023 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-22-04-0477
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2024 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-23-04-0244
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2025 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-24-04-0326
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2026 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-25-04-0264
  25. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2026 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-26-04-0198
  26. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2027 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-26-04-0582
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Zprávy z registru

  • Zprávu zapsal: Nováková Petra,Typ vozu: IVECO EUR
  • Zprávu zapsal: Nováková Petra,Typ vozu: IVECO EUR

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (IVECO EURO CARGO 2002 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 8,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 97,1 %

Srovnáváme s 35 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO EURO CARGO

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (63)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
EURO CARGO
Typ
IVECO EURO CARGO ML 75 E 17 / ML 75 E
Varianta
15
Typ kód
ML 75 E
VIN
ZCFA75B0102394313
PČV
4802698
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N2
Rok výroby
2002
Datum 1. registrace
27. 9. 2002
Datum 1. registrace v ČR
6. 4. 2005
Druh (typ)
VALNÍKOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
IVECO, TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F4AE0481C
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
110 / 2700
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
3920
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Hydropohon
ano
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
114
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 1999/96A
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.02
Spotřeba předpis
ZM
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 0
Za jízdy
77

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8000/ 2550/ 3450
Rozvor [mm]
4 185
Provozní hmotnost
4350
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
7490/ 7490
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
2900/ 2900
5200/ 5200
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
10990/ 10990
Ložná šířka
0
Objem cisterny
35
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/75 R 17.5 126/124L/ 6.00 X 17.5
215/75 R 17.5 126/124L /2// 6.00 X 17.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
JUNGHANNS, SRN
Výrobní číslo karoserie
W0933620721J03935
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UH715421
Číslo ORV
UAS262521
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
ČP a.s. 92137788 06.04.05-mneurč. 21.03.2018 DEMONTÁŽ ZVEDACÍ PLOŠINY
Další záznamy
1. registrace dle TP SRN - 27.09.2002.
Provozní spotřeba paliva neuvedena.
Vybaveno: Zvedací plošina MBB LIFTSYSTEM 1 000Q, Techn. osvědčení samost.techn.
celku č.: 010862.
Plní podmínky schválení technické způsobilosti dle Zák. 56/2001 Sb. ve znění
pozdějších předpisů.
*20-21: 6.00 x 17.5; 225/75 r17.5 128/126 G
Dne 21.03.2018 demontáž zvedací plošiny - změna provozní hmotnosti
03.06.2016
*44-45: 6.00 X 17.5; 225/75 R17.5 128/126 G

Další ověření (externí odkazy)