IVECO ML75E18 EUROCARGO

  • 2011
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 3920 cm³
  • 130 kW ≈ 177 k

VINZCFA75D0402579484

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 6:07 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZCFA75D0402579484

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
ML75E18 EUROCARGO
Typ
/ M 752
Datum 1. registrace
20. 4. 2011
Datum 1. registrace v ČR
4. 3. 2015
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
3920 cm³
Výkon
130 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 22. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
189 733 km
při prohlídce 28. 1. 2026
1
Vlastník v registru
Jednota spotřební družstvo v Uherském Ostrohu
od 4. 3. 2015

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
20. 4. 2011 První registrace Registr silničních vozidel
4. 3. 2015 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
4. 3. 2015 Nový vlastník a provozovatel Jednota spotřební družstvo v Uherském Ostrohu (IČO 00032310) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 000100 000150 000200 000 201520172019202120232025 20. 5. 2014: 64 840 km26. 2. 2015: 64 891 km3. 3. 2016: 76 697 km2. 3. 2017: 87 932 km2. 3. 2018: 99 467 km1. 3. 2019: 112 534 km28. 2. 2020: 124 014 km9. 2. 2021: 137 557 km27. 1. 2022: 151 159 km27. 1. 2022: 151 160 km26. 1. 2023: 163 074 km26. 1. 2023: 163 075 km26. 1. 2024: 172 262 km26. 1. 2024: 172 263 km16. 2. 2024: 172 698 km23. 1. 2025: 180 499 km22. 1. 2026: 189 639 km28. 1. 2026: 189 733 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
28. 1. 2026 Opakovaná STK Staré Město (č. 3719) 189 733 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
22. 1. 2027
22. 1. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Staré Město (č. 3719) 189 639 km dočasně způsobilé
1 lehká, 1 vážná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.4.2.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
22. 1. 2027
23. 4. 2025 Technická silniční kontrola Zlín (č. 7715) – způsobilé bez závad
23. 1. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Staré Město (č. 3719) 180 499 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
23. 1. 2026
16. 2. 2024 Opakovaná STK Hodonín (č. 3720) 172 698 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
26. 1. 2025
26. 1. 2024 Pravidelná STK Hodonín (č. 3720) 172 263 km dočasně způsobilé
2 lehké, 1 vážná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.4.2.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
25. 2. 2024
26. 1. 2024 Měření emisí Hodonín (č. 470634) 172 262 km způsobilé bez závad 26. 1. 2025
26. 1. 2023 Pravidelná STK Staré Město (č. 3719) 163 075 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
26. 1. 2024
26. 1. 2023 Měření emisí Staré Město (č. 470544) 163 074 km způsobilé bez závad 26. 1. 2024
27. 1. 2022 Pravidelná STK Staré Město (č. 3719) 151 160 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
27. 1. 2023
27. 1. 2022 Měření emisí Uherské Hradiště (č. 171101) 151 159 km způsobilé bez závad 27. 1. 2024
9. 2. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Staré Město (č. 3719) 137 557 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
9. 2. 2022
28. 2. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Staré Město (č. 3719) 124 014 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.90.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
  • 7.90.2.1 Označení některých údajů na vozidle je částečně poškozené, avšak je čitelné a plní svoji funkci. lehká
28. 2. 2021
1. 3. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Staré Město (č. 3719) 112 534 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.90.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
1. 3. 2020
2. 3. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Zlínský kraj (č. 3719) 99 467 km způsobilé
4 lehké
  • 4.3.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém brzdové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
2. 3. 2019
2. 3. 2017 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3719) 87 932 km způsobilé
2 lehké
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 6.2.9.2.1 Některý spojovací prvek upevnění samostatného technického celku je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění samostatného technického celku. lehká
2. 3. 2018
3. 3. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3719) 76 697 km způsobilé bez závad 3. 3. 2017
26. 2. 2015 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3232) 64 891 km způsobilé bez závad
20. 5. 2014 Před schvál. tech. způsob. vozidla Středočeský kraj (č. 3232) 64 840 km způsobilé bez závad 20. 5. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY
  4. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Jednota spotřební družstvo v Uherském Ostrohu (IČO 00032310)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2016 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2017 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2018 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-17-03-0018
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2019 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-18-03-0027
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2020 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-19-03-0008
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2021 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-20-02-0350
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2022 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-21-02-0132
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2023 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-22-01-0426
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2024 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-23-01-0374
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2024 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-24-01-1715
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2025 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-24-02-1122
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2026 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-25-01-0328
  16. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: J.A. Bati 5637, 76001, Zlín · protokol CZ-7715-25-04-0063
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2026 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-26-01-0266
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2027 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-26-01-0339
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • OMEZ. RYCHLOSTI

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
ML75E18 EUROCARGO
Typ
/ M 752
Typ kód
M 752
VIN
ZCFA75D0402579484
PČV
13074006
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Datum 1. registrace
20. 4. 2011
Datum 1. registrace v ČR
4. 3. 2015
Druh (typ)
BB SKŘÍŇOVÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F4AE3481B
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
130 / 2700
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
3920
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2008/74G
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.04
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 2025
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7850/ 2550/ 3600
Rozvor [mm]
4185
Provozní hmotnost
4850
Hmotnosti zatížení SZ
500
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
7490/ 7490
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
3200/ 3200
5200/ 5200
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
10990/ 10990
Ložná délka
6300
Ložná šířka
2500
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/75 R 17.5 126/124G/ 6.00 H X 17.5
215/75 R 17.5 126/124G [2] / 6.00 H X 17.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
JUNGE FAHRZEUGBAU
Výrobní číslo karoserie
223725/40/4
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
4. 52. 5405
Číslo TP
UF756569
Číslo ORV
UAN105050
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
dovoz *SRN* HM Praha; poj. Kooperativa 6513582306 02.03.2015-02.06.2015;
Další záznamy
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Datum 1. registrace vozidla dle TP-SRN: 20.04.2011
Protokol o TK 32.32/D/249/05/14 předložen.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
M: 4185

Další ověření (externí odkazy)