IVECO EUROCARGO
- 2010
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 3920 cm³
- 130 kW ≈ 177 k
VINZCFA90D0402563975
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 19:59 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZCFA90D0402563975
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- EUROCARGO
- Typ
- / ML 90E18
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 8. 9. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 9. 2010
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3920 cm³
- Výkon
- 130 kW
- Kategorie
- N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ABC Chomutov spol. s r.o. (IČO 44566760) od 8. 9. 2010
- Provozovatel: ABC Chomutov spol. s r.o. (IČO 44566760) od 8. 9. 2010
Obvyklé u modelu ve stáří 15 let: 278–712 tis. km (medián 466 038 km, 208 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 8. 9. 2010 | První registrace | ABC Chomutov spol. s r.o. (IČO 44566760) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 12. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Spořice (č. 3521) | 305 624 km | způsobilé | 1 lehká
| 10. 12. 2026 |
| 17. 12. 2024 | Opakovaná STK | Spořice (č. 3521) | 285 654 km | způsobilé | bez závad | 6. 12. 2025 |
| 6. 12. 2024 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | 285 637 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 5. 1. 2025 |
| 6. 12. 2024 | Měření emisí | Spořice (č. 550309) | 285 636 km | způsobilé | bez závad | 6. 12. 2025 |
| 8. 12. 2023 | Opakovaná STK | Spořice (č. 3521) | 265 065 km | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 12. 2024 |
| 7. 12. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Spořice (č. 3521) | 265 048 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 2 vážné
| 7. 12. 2024 |
| 22. 11. 2022 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | 248 215 km | způsobilé | 6 lehkých
| 22. 11. 2023 |
| 22. 11. 2022 | Měření emisí | Spořice (č. 550309) | 248 214 km | způsobilé | bez závad | 22. 11. 2023 |
| 24. 11. 2021 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | 232 060 km | způsobilé | 6 lehkých
| 24. 11. 2022 |
| 23. 11. 2021 | Měření emisí | Spořice (č. 550309) | 232 060 km | způsobilé | bez závad | 23. 11. 2022 |
| 14. 11. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Spořice (č. 3521) | 207 615 km | způsobilé | 3 lehké
| 14. 11. 2021 |
| 8. 11. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Spořice (č. 3521) | 191 166 km | způsobilé | 4 lehké
| 8. 11. 2020 |
| 16. 10. 2018 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | 171 585 km | způsobilé | 6 lehkých
| 16. 10. 2019 |
| 15. 10. 2018 | Měření emisí | Spořice (č. 550309) | 171 585 km | způsobilé | bez závad | 15. 10. 2019 |
| 4. 10. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 154 705 km | způsobilé | 6 lehkých
| 4. 10. 2018 |
| 17. 10. 2016 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 143 403 km | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2017 |
| 7. 10. 2016 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3514) | 143 191 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 3. 10. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 142 793 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 2. 11. 2016 |
| 17. 9. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 126 869 km | způsobilé | 4 lehké
| 17. 9. 2016 |
| 19. 9. 2014 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 109 724 km | způsobilé | 1 lehká
| 10. 9. 2015 |
| 10. 9. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 108 964 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 10. 10. 2014 |
| 10. 9. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 89 509 km | způsobilé | 2 lehké
| 10. 9. 2014 |
| 19. 9. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 53 400 km | způsobilé | bez závad | 19. 9. 2013 |
| 12. 9. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 21 730 km | způsobilé | 1 lehká
| 12. 9. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel ABC Chomutov spol. s r.o. (IČO 44566760)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2012 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2013 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2014 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2014 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2015 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2016 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2016 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
-
Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2017 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2018 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-17-10-0167
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 10. 2019 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-18-10-0739
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 11. 2020 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-19-11-0367
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2021 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-20-11-0618
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2022 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-21-11-1165
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2023 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-22-11-0841
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2024 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-23-12-0180
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2024 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-23-12-0228
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2025 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-24-12-0151
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2025 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-24-12-0383
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2026 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-25-12-0305
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (IVECO EUROCARGO 2010 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 18 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 98,9 %
Srovnáváme s 261 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO EUROCARGO
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- EUROCARGO
- Typ
- / ML 90E18
- Typ kód
- ML 90E18
- VIN
- ZCFA90D0402563975
- PČV
- 9505074
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- NOSIČ KONTEJNERŮ
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 8. 9. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 9. 2010
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Typ motoru
- F4AE3481B
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 130 / 2700
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3920
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2006/51G
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.04
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 2025
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5600/ 2350/ 2570
- Rozvor [mm]
- 3105
- Provozní hmotnost
- 4300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 9000/ 9000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 3600/ 3600
6300/ 6300
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 12500/ 12500
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 9.5 R 17.5 129/127 L/ 6J X 17.5
9.5 R 17.5 129/127 L [2]/ 6J X 17.5
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5405-063-02
- Číslo TP
- UL364478
- Číslo ORV
- UAQ316929
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 12.10.2016-obnova VIN náhr. technologií
- Další záznamy
- 12.10.2016 Z DŮVODU KOROZE BYLA DNE 5.10.2016 POVOLENA OBNOVA VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ POD
Č.J.MMCH-ODASČ-9-67/2016, VYRAŽENO NA PRAVOU PŘEDNÍ ČÁST RÁMU VOZIDLA, KRÁTKÁ KABINA , SPOTŘEBU PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA,VOZIDLO PLNÍ EMISNÍ NORMU EURO 5, VOZIDLO PLNÍ PODMÍNKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. NÁSTAVBA PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001SB. -TECHNOCAR S.R.O. KROMĚŘÍŽ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: ZCFA90D0402563975
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.