IVECO FF140E30WD
- 2008
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 5880 cm³
- 220 kW ≈ 299 k
VINZCFB1JM9302547057
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 8:59 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZCFB1JM9302547057
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- FF140E30WD
- Typ
- IVECO EUROCARGO ML 140E18 / F144
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 24. 11. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 12. 2008
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 5880 cm³
- Výkon
- 220 kW
- Kategorie
- N3G – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Město Valašské Klobouky (IČO 00284611) od 27. 5. 2025
- Provozovatel: Město Valašské Klobouky (IČO 00284611) od 27. 5. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 24. 11. 2008 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 15. 12. 2008 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 15. 12. 2008 | Nový vlastník a provozovatel | Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje (IČO 70887306) | Registr silničních vozidel |
| 27. 5. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | Město Valašské Klobouky (IČO 00284611) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29. 9. 2026 | Pravidelná STK | Valašské Klobouky (č. 3738) | 54 710 km | způsobilé | 2 lehké
| 29. 9. 2027 |
| 29. 9. 2026 | Měření emisí | Valašské Klobouky (č. 570509) | 54 709 km | způsobilé | bez závad | 29. 9. 2028 |
| 30. 9. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Valašské Klobouky (č. 3738) | 54 432 km | způsobilé | 1 lehká
| 30. 9. 2027 |
| 22. 5. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Valašské Klobouky (č. 3738) | 54 422 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 4 vážné
| 22. 5. 2026 |
| 13. 7. 2023 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 54 363 km | způsobilé | bez závad | 13. 7. 2024 |
| 13. 7. 2023 | Měření emisí | Tečovice (č. 570510) | 54 358 km | způsobilé | bez závad | 13. 7. 2024 |
| 20. 7. 2022 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 51 258 km | způsobilé | bez závad | 20. 7. 2023 |
| 20. 7. 2022 | Měření emisí | Tečovice (č. 570510) | 51 254 km | způsobilé | bez závad | 20. 7. 2024 |
| 21. 7. 2021 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 46 963 km | způsobilé | bez závad | 21. 7. 2022 |
| 20. 7. 2021 | Měření emisí | Tečovice (č. 570510) | 46 941 km | způsobilé | bez závad | 20. 7. 2022 |
| 22. 7. 2020 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 42 787 km | způsobilé | bez závad | 22. 7. 2021 |
| 22. 7. 2020 | Měření emisí | Tečovice (č. 570510) | 42 782 km | způsobilé | bez závad | 22. 7. 2021 |
| 21. 7. 2020 | Na žádost zákazníka | Olomouc (č. 3818) | 42 620 km | způsobilé | bez závad | |
| 14. 8. 2019 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 38 496 km | způsobilé | bez závad | 14. 8. 2020 |
| 13. 8. 2019 | Měření emisí | Tečovice (č. 570510) | 38 491 km | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2020 |
| 30. 8. 2018 | Opakovaná STK | Zlín (č. 3713) | 34 439 km | způsobilé | bez závad | 22. 8. 2019 |
| 22. 8. 2018 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 34 393 km | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 21. 9. 2018 |
| 22. 8. 2018 | Měření emisí | Zlín (č. 570505) | 34 388 km | – | bez závad | 22. 8. 2019 |
| 23. 8. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 29 830 km | způsobilé | bez závad | 23. 8. 2018 |
| 25. 8. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 25 371 km | způsobilé | bez závad | 25. 8. 2017 |
| 27. 8. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 22 031 km | způsobilé | 1 lehká
| 27. 8. 2016 |
| 28. 8. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 18 630 km | způsobilé | bez závad | 28. 8. 2015 |
| 29. 8. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 15 779 km | způsobilé | bez závad | 29. 8. 2014 |
| 30. 8. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 12 582 km | způsobilé | bez závad | 30. 8. 2013 |
| 7. 9. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 9 198 km | způsobilé | bez závad | 7. 9. 2012 |
| 7. 9. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 6 543 km | způsobilé | bez závad | 7. 9. 2011 |
| 25. 11. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | 4 635 km | způsobilé | 1 lehká
| 25. 11. 2010 |
| 10. 12. 2008 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Plzeňský kraj (č. 3412) | 518 km | způsobilé | bez závad | 10. 12. 2008 |
| 10. 12. 2008 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3412) | 518 km | způsobilé | bez závad | 10. 12. 2008 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-08-12-0170Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-08-12-0171Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje (IČO 70887306)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2010 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-09-11-0112
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2011 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-10-09-0556
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2012 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-11-09-0511
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2013 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-12-08-2019
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2014 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-13-08-1832
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2015 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-14-08-1614
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2016 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-15-08-1657
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2017 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-16-08-1596
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 8. 2018 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-17-08-1686
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2018 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-18-08-1656
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2019 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-18-08-2244
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 8. 2020 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-19-08-0997
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-20-07-0504
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 7. 2021 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-20-07-1610
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2022 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-21-07-1538
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2023 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-07-1371
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-23-07-0797
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2025 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-25-05-0085
-
Nový vlastník a provozovatel Město Valašské Klobouky (IČO 00284611)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2026 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-25-09-0108
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2027 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-26-09-0115
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- FF140E30WD
- Typ
- IVECO EUROCARGO ML 140E18 / F144
- Typ kód
- F144
- VIN
- ZCFB1JM9302547057
- PČV
- 9162871
- Druh vozidla
- SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- POŽÁRNÍ
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 24. 11. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 12. 2008
- Druh (typ)
- TLF 20/30
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Vozidlo s předností práva v jízdě
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Typ motoru
- F4AE3681A
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 220 / 2500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 5880
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2005/55, 2006/51C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.05
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1875
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7400/ 2500/ 3300
- Rozvor [mm]
- 3900
- Provozní hmotnost
- 13000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 14500/ 14500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5500/ 5500
9500/ 9500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 18000/ 18000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 395/85 R20 168G/ 20-10.00W
395/85 R20 168G/ 20-10.00W
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- IVECO-MAGIRUS AG, SRN
- Výrobní číslo karoserie
- 2120
- Barva
- ČERVENÁ
- Barva doplňková
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 6 / 6 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S-ČEP 40 MM ROCKINGER
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBM346588
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- vyjímka
- Další záznamy
- V PŘEDNÍ ČÁSTI VOZIDLA JE NAMONTOVÁN NAVIJÁK.
VOZIDLO JE VYBAVENO NEZÁVISLÝM TOPENÍM AIR TOP 2000S.
VOZIDLO JE VYBAVENO ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM SVĚTELNÝM ZAŘÍZENÍM MODRÉ BARVY.
VOZIDLO NENÍ VYBAVENO EC-TACHOGRAFEM.
JEDNÁ SE O VOZIDLO, NA KTERÉ SE NEVZTAHUJE POVINNOST VYBAVENÍ TACHOGRAFEM (PŘÍLOHA
Č.1 K VYHLÁŠCE Č. 341/2002 SB., ODST. 26/e).
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: ZCFB1JM9302547057
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.