IVECO FF140E30WD

  • 2008
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 5880 cm³
  • 220 kW ≈ 299 k

VINZCFB1JM9302547157

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 2:31 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZCFB1JM9302547157

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
FF140E30WD
Typ
IVECO EUROCARGO ML 140E25 / F144
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
15. 12. 2008
Datum 1. registrace v ČR
15. 12. 2008
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
5880 cm³
Výkon
220 kW
Kategorie
N3G – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 23. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
27 587 km
při prohlídce 23. 6. 2026
2
Vlastníci v registru
SH ČMS - Ústřední hasičská škola Bílé Poličany
od 18. 12. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
15. 12. 2008 První registrace Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje (IČO 70882525) Registr silničních vozidel
15. 12. 2008 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
18. 12. 2019 Nový vlastník a provozovatel SH ČMS - Ústřední hasičská škola Bílé Poličany (IČO 68247699) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

010 00020 00030 000 200920122015201820212024 8. 12. 2008: 455 km8. 12. 2008: 455 km4. 11. 2009: 5 587 km3. 11. 2010: 11 436 km7. 11. 2011: 15 077 km5. 11. 2012: 18 457 km5. 11. 2013: 20 742 km4. 11. 2014: 24 286 km2. 11. 2015: 25 366 km30. 1. 2017: 25 396 km18. 4. 2018: 25 512 km16. 4. 2019: 25 862 km17. 12. 2019: 26 105 km17. 4. 2020: 26 164 km8. 6. 2021: 26 240 km8. 6. 2022: 26 532 km8. 6. 2022: 26 533 km8. 6. 2023: 26 957 km21. 6. 2024: 27 183 km19. 6. 2025: 27 302 km23. 6. 2026: 27 587 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 6. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Česká Skalice (č. 3614) 27 587 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
23. 6. 2028
19. 6. 2025 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3651) 27 302 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
19. 6. 2026
21. 6. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Česká Skalice (č. 3614) 27 183 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
21. 6. 2025
8. 6. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Česká Skalice (č. 3614) 26 957 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
8. 6. 2024
8. 6. 2022 Pravidelná STK Česká Skalice (č. 3614) 26 533 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
8. 6. 2023
8. 6. 2022 Měření emisí Česká Skalice (č. 460513) 26 532 km způsobilé bez závad 8. 6. 2024
8. 6. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Česká Skalice (č. 3614) 26 240 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
8. 6. 2022
17. 4. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Česká Skalice (č. 3614) 26 164 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
17. 4. 2021
17. 12. 2019 Evidenční kontrola Česká Skalice (č. 3614) 26 105 km způsobilé bez závad
16. 4. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Česká Skalice (č. 3614) 25 862 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
16. 4. 2020
18. 4. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Královéhradecký kraj (č. 3614) 25 512 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
18. 4. 2019
30. 1. 2017 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3623) 25 396 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
30. 1. 2018
2. 11. 2015 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3623) 25 366 km způsobilé bez závad 2. 11. 2016
4. 11. 2014 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3623) 24 286 km způsobilé bez závad 4. 11. 2015
5. 11. 2013 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3623) 20 742 km způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
5. 11. 2014
5. 11. 2012 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3623) 18 457 km způsobilé bez závad 5. 11. 2013
7. 11. 2011 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3623) 15 077 km způsobilé
2 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
7. 11. 2012
3. 11. 2010 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3623) 11 436 km způsobilé bez závad 3. 11. 2011
4. 11. 2009 Opakovaná STK Královéhradecký kraj (č. 3623) – způsobilé bez závad 4. 11. 2010
4. 11. 2009 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3623) 5 587 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 4061 Na vozidle jsou namontovány pneumatiky, které neodpovídají předpisům (konstrukcí, dezénem, rozměrem ...) (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
4. 12. 2009
8. 12. 2008 Evidenční kontrola Plzeňský kraj (č. 3412) 455 km způsobilé bez závad 8. 12. 2008
8. 12. 2008 Před schvál. tech. způsob. vozidla Plzeňský kraj (č. 3412) 455 km způsobilé bez závad 8. 12. 2008

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
  2. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje (IČO 70882525)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2012 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2013 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2014 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2015 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2016 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2018 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD · protokol CZ-3623-17-01-0695
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2019 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-18-04-1062
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2020 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-19-04-0902
  11. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-19-12-0719
  12. Nový vlastník a provozovatel SH ČMS - Ústřední hasičská škola Bílé Poličany (IČO 68247699)
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2021 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-20-04-0682
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2022 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-21-06-0344
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2023 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-22-06-0399
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2024 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-23-06-0349
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2025 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-24-06-0915
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2026 · stanice: PLOTIŠTĚ NAD LABEM U ČKD - PAR. Č. 320/88, 320/83,, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3651-25-06-0223
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2027 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-26-06-1200
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • MAJÁK MODRÝ
  • NAVIJÁK
  • ZÁVĚS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
FF140E30WD
Typ
IVECO EUROCARGO ML 140E25 / F144
Typ kód
F144
VIN
ZCFB1JM9302547157
PČV
9135743
Druh vozidla
SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
POŽÁRNÍ
Kategorie vozidla
N3G
Výrobce vozidla
IVECO
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
15. 12. 2008
Datum 1. registrace v ČR
15. 12. 2008
Druh (typ)
TLF 20/30
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
IVECO
Typ motoru
F4AE3681D
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
220 / 2500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
5880
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2005/55,2006/51C
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.05
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1875
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7400/ 2500/ 3300
Rozvor [mm]
3 900
Provozní hmotnost
13000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
14500/ 14500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
5500/ 5500
9500/ 9500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
18000/ 18000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
395/85 R 20 168G/ 20 -10.00W
395/85 R 20 168G/ 20 -10.00W
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
IVECO-MAGIRUS AG, SRN
Výrobní číslo karoserie
2121
Barva
ČERVENÁ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
6 / 6 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA S - ČEP 40 MM ROCKINGER
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UI130885
Číslo ORV
UAY255273
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
IZS vyjimka
Další záznamy
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
V přední části je namontován naviják.
Vozidlo je vybaveno nezávislým topením AIR TOP 2000S.
Vozidlo není vybaveno EC-TACHOGRAFEM, jedná se o vozidlo, na které se nevztahuje
povinnost vybavení tachografem (příloha č.1 k vyhl. MD č. 341/2002 Sb., odst. 26/e).
Vozidlo je vybaveno 3x zvláštním výstražným zařízením modré barvy.

Další ověření (externí odkazy)