IVECO 70C18

  • 2019
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2998 cm³
  • 132 kW ≈ 179 k

VINZCFC170D005190108

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 8:45 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZCFC170D005190108

STK končí 6. 1. 2027. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 10. 1. 2019. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 18 dnů (10. 1. 2019 až 28. 1. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
70C18
Typ
IS70CI2BA
Datum 1. registrace
4. 1. 2019
Datum 1. registrace v ČR
10. 1. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2998 cm³
Výkon
132 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 59 dnů
platnost do 6. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
191 758 km
při prohlídce 6. 1. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2019 při prohlídce v roce 2026: 96–302 tis. km (medián 214 127 km, 97 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
K.A.L.T. Logistic s.r.o.
od 30. 1. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
4. 1. 2019 První registrace Registr silničních vozidel
10. 1. 2019 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
10. 1. 2019 Nový vlastník a provozovatel K.A.L.T. Logistic s.r.o. (IČO 25078534) Registr silničních vozidel
28. 1. 2019 Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
30. 1. 2024 Nový vlastník K.A.L.T. Logistic s.r.o. (IČO 25078534) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000 2020202120222023202420252026 9. 1. 2019: 1 288 km23. 1. 2019: 1 317 km7. 1. 2020: 11 063 km7. 1. 2021: 27 924 km4. 1. 2022: 53 320 km3. 1. 2023: 87 550 km3. 1. 2024: 111 213 km6. 1. 2025: 154 196 km6. 1. 2026: 191 757 km6. 1. 2026: 191 758 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
6. 1. 2026 Pravidelná STK Velim (č. 3238) 191 758 km způsobilé bez závad 6. 1. 2027
6. 1. 2026 Měření emisí Velim (č. 420422) 191 757 km způsobilé bez závad 6. 1. 2028
6. 1. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Velim (č. 3238) 154 196 km způsobilé bez závad 6. 1. 2026
3. 1. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Velim (č. 3238) 111 213 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
3. 1. 2025
3. 1. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Velim (č. 3238) 87 550 km způsobilé bez závad 3. 1. 2024
4. 1. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Velim (č. 3238) 53 320 km způsobilé bez závad 4. 1. 2023
7. 1. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Velim (č. 3238) 27 924 km způsobilé bez závad 7. 1. 2022
7. 1. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Velim (č. 3238) 11 063 km způsobilé bez závad 7. 1. 2021
23. 1. 2019 Evidenční kontrola Velim (č. 3238) 1 317 km způsobilé bez závad
9. 1. 2019 Evidenční kontrola Velim (č. 3238) 1 288 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2020
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-19-01-0376
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
    Nový vlastník a provozovatel K.A.L.T. Logistic s.r.o. (IČO 25078534)
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-19-01-1020
  5. Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2021 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-20-01-0267
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2022 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-21-01-0279
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2023 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-22-01-0096
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2024 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-23-01-0102
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2025 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-24-01-0095
  11. Nový vlastník K.A.L.T. Logistic s.r.o. (IČO 25078534)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2026 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-25-01-0159
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2027 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-26-01-0112
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
70C18
Typ
IS70CI2BA
Varianta
IU11C1C
Verze
TG7MA2FH75A
Typ kód
IS70CI2BA
VIN
ZCFC170D005190108
PČV
15557161
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
IVECO S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Datum 1. registrace
4. 1. 2019
Datum 1. registrace v ČR
10. 1. 2019
Druh (typ)
03 SKŘÍŇOVÁ NÁSTAVBA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A.
Typ motoru
F1CGL411B
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
132 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2998
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
136/2014Y; EURO6Y
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,52
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 2625
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8600/ 2550/ 3450
Rozvor [mm]
5100
Provozní hmotnost
3970
Hmotnosti zatížení SZ
140
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
7200/ 7200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
2500/ 2500
5350/ 5350
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
10700/ 10700
Ložná délka
5870
Ložná šířka
2420
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/75 R16 121/- R/ 6J X 16H2
225/75 R16 -/120 R [2]/ 6J X 16H2
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SPIER GMBH, STEINHEIM, NĚMECKO
Výrobní číslo karoserie
065683
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3
ABS
ano
ASR
ne
Airbag
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e3*2007/46*0115*08
Číslo ORV
UBI730842
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DNE 30.01.2024 UKONČENÍ LS.
Další záznamy
1.REGISTRACE VOZIDLA DLE TP SRN 4.1.2019,ORIGINÁL TP ODEBRÁN MĚÚ KOLÍN
NA VOZIDLE NAMONTOVÁNO HYDRAULICKÉ ČELO DAUTEL TYP DFL1000

Další ověření (externí odkazy)