IVECO 70C18

  • 2016
  • ŠEDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2998 cm³
  • 132 kW ≈ 179 k

VINZCFC170DX05124018

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 7:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZCFC170DX05124018

STK propadla 15. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
70C18
Typ
IS70CI2BA
Datum 1. registrace
25. 10. 2016
Datum 1. registrace v ČR
25. 10. 2016
Barva
ŠEDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2998 cm³
Výkon
132 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 15. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
171 901 km
při prohlídce 15. 10. 2025

Obvyklé u modelu 9 let po roce výroby (všechny roky výroby): 171–353 tis. km (medián 285 641 km, 89 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
Speciální stavby Most spol. s r.o.
od 25. 10. 2016

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
25. 10. 2016 První registrace Speciální stavby Most spol. s r.o. (IČO 41327225) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000 2018202020222024 25. 10. 2017: 19 147 km22. 10. 2018: 36 871 km22. 10. 2018: 36 872 km21. 10. 2019: 59 623 km7. 10. 2020: 78 648 km6. 10. 2021: 100 091 km7. 10. 2022: 117 423 km17. 10. 2023: 136 477 km17. 10. 2023: 136 472 km15. 10. 2024: 154 487 km15. 10. 2025: 171 901 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
15. 10. 2025 Pravidelná STK Dubí (č. 3511) 171 901 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
15. 10. 2026
15. 10. 2024 Pravidelná STK Dubí (č. 3511) 154 487 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
15. 10. 2025
17. 10. 2023 Pravidelná STK Dubí (č. 3511) 136 472 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
17. 10. 2024
17. 10. 2023 Měření emisí Dubí (č. 450915) 136 477 km způsobilé bez závad 17. 10. 2025
7. 10. 2022 Pravidelná STK Obrnice (č. 3515) 117 423 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 10. 2023
6. 10. 2021 Pravidelná STK Obrnice (č. 3515) 100 091 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
6. 10. 2022
7. 10. 2020 Pravidelná STK Obrnice (č. 3515) 78 648 km způsobilé
4 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
7. 10. 2021
21. 10. 2019 Pravidelná STK Obrnice (č. 3515) 59 623 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
21. 10. 2020
22. 10. 2018 Pravidelná STK Dubí (č. 3511) 36 872 km způsobilé bez závad 22. 10. 2019
22. 10. 2018 Měření emisí Dubí (č. 450915) 36 871 km způsobilé bez závad 22. 10. 2019
25. 10. 2017 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3511) 19 147 km způsobilé bez závad 25. 10. 2018

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Speciální stavby Most spol. s r.o. (IČO 41327225)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2017
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2018 · stanice: K EMANCE 291, 417 03, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-17-10-1246
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2019 · stanice: K EMANCE 291, 417 03, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-18-10-1186
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2020 · stanice: ČESKÉ ZLATNÍKY 87, 434 01, OBRNICE · protokol CZ-3515-19-10-0189
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2021 · stanice: ČESKÉ ZLATNÍKY 87, 434 01, OBRNICE · protokol CZ-3515-20-10-0057
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2022 · stanice: ČESKÉ ZLATNÍKY 87, 434 01, OBRNICE · protokol CZ-3515-21-10-0070
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2023 · stanice: ČESKÉ ZLATNÍKY 87, 434 01, OBRNICE · protokol CZ-3515-22-10-0089
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2024 · stanice: K EMANCE 291, 417 03, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-23-10-0697
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2025 · stanice: K EMANCE 291, 417 03, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-24-10-0537
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2026 · stanice: K EMANCE 291, 417 03, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-25-10-0508
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
70C18
Typ
IS70CI2BA
Varianta
IU11C1C
Verze
TG7MA2BH76
Typ kód
IS70CI2BA
VIN
ZCFC170DX05124018
PČV
14283972
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
VALNÍKOVÝ
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Datum 1. registrace
25. 10. 2016
Datum 1. registrace v ČR
25. 10. 2016
Druh (typ)
VALNÍKOVÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
Typ motoru
F1CGL411B
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
132 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2998
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
136/2014Y
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,52
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 2625
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7700/ 2270/ 2460
Rozvor [mm]
4100
Provozní hmotnost
3170
Hmotnosti zatížení SZ
140
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
7200/ 7200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
2500/ 2500
5350/ 5350
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
10700/ 10700
Ložná délka
5000
Ložná šířka
2200
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/75 R 16 121/120 N / 6J X 16H2
225/75 R 16 121/120 N [2] / 6J X 16H2
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
OSANA PLZEŇ A.S., PLZEŇ, ČR
Barva
ŠEDÁ
Barva doplňková
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8099-40
ES/EU
e3*2007/46*0115
Číslo TP
UH659568
Číslo ORV
UAR102901
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
*6: IS11C1C pro modely ”D”
*7: 10-ti místné označení verze dle provedení
*8: DAILY 70C17/P; 70C17D; 70C17D/P
*23: 1; 2; 3; 6; 7
*24: 1; 2; 3; 6; 7
*32: 3 450; 3 750; 4 350; 4 750
*36: 7 000/7 000;6 700/6 700 dlevarianty
*39: 3 500/3 500; 3 300/3 300
*40: 750/750
*41: 10 700/10 700; 10 500/10 500; 7 000/7 000
*42: TŘÍDA A50-X; TŘÍDA S-ČEP 40 MM, výrobce, typ
*44,45: ráfky 6.5J X 16H2
*44,45: dle specifikace výrobce vozidla
*48: dle skutečného provedení
*54: neuvádí se
*56: ANO; NE
*57: AUT
*60: hodnoty CO2 se neuvádí
*60: Vozidlo s omezovačem rychlosti nad 90 km/h a bez tachografu
pouze pro vozidla s právem přednostní jízdy, tj. záchranných sborů,
policie a ozbrojených složek.
*60: do dalších záznamů doplnit v odrážce #D.2 úplné 11-ti místné
označení verze podle konkrétního provedení]
* Číslo homologace typu ES e3*2007/46*0115*06
*23: 2/3
*24: 2/3
*36: 7 200/7 200
*37: 2 500/2 500; 5 350/5 350
*39: 0/0
*40: 0/0
*41: 7 200/7 200
*57: MAN
#D.2: Úplné označení verze TG7MA2BH76A
Rozchod: 1 723/1 661 mm
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)