IVECO 35S18

  • 2019
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2998 cm³
  • 132 kW ≈ 179 k

VINZCFC335D205284860

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 9:18 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZCFC335D205284860

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
35S18
Typ
/ IS35SI2AA
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
15. 3. 2019
Datum 1. registrace v ČR
15. 3. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2998 cm³
Výkon
132 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

  • Vlastník: ZERAS a.s. (IČO 25546040) od 15. 6. 2026
  • Provozovatel: ZERAS a.s. (IČO 25546040) od 15. 6. 2026
Technická prohlídka
STK platná
platnost do 10. 4. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
218 052 km
při prohlídce 10. 4. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 140–456 tis. km (medián 257 971 km, 219 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
ZERAS a.s.
od 15. 6. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
15. 3. 2019 První registrace ZP Ostrov,a.s. (IČO 25546341) Registr silničních vozidel
15. 6. 2026 Nový vlastník a provozovatel ZERAS a.s. (IČO 25546040) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

160 000180 000200 000220 000 20242025 11. 4. 2023: 175 069 km11. 4. 2023: 175 070 km10. 4. 2025: 218 051 km10. 4. 2025: 218 052 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 4. 2025 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) 218 052 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
10. 4. 2027
10. 4. 2025 Měření emisí Žďár nad Sázavou (č. 571402) 218 051 km způsobilé bez závad 10. 4. 2027
11. 4. 2023 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) 175 070 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
11. 4. 2025
11. 4. 2023 Měření emisí Žďár nad Sázavou (č. 571402) 175 069 km způsobilé bez závad 11. 4. 2025

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ZP Ostrov,a.s. (IČO 25546341)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 3. 2023
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2025 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-23-04-0051
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2027 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-25-04-0082
  4. Nový vlastník a provozovatel ZERAS a.s. (IČO 25546040)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (IVECO 35S18 2019 v ČR obvykle 2,5, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 23,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 97,9 %

Srovnáváme s 94 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO 35S18

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
35S18
Typ
/ IS35SI2AA
Varianta
ID11C1C
Verze
VF4CA2BE36E
Typ kód
IS35SI2AA
VIN
ZCFC335D205284860
PČV
15650122
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
IVECO S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
15. 3. 2019
Datum 1. registrace v ČR
15. 3. 2019
Druh (typ)
04 KLIMATIZOVANÁ NÁSTAVBA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A.
Typ motoru
F1CFL411W
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
132 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2998
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
160

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.52
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
259 / 204 / 224
Spotřeba předpis
ES 627/2014C
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.8 / 7.7 / 8.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 2625
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6150/ 2330/ 3000
Rozvor [mm]
3750
Rozchod [mm]
1740/ 1704/ /
Provozní hmotnost
2520
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1900/ 1900
2240/ 2240
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
7000/ 7000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/65 R16 112/- R/ 6 1/2J X 16H2
225/65 R16 112/- R/ 6 1/2J X 16H2
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
MOTOCLIMA S.R.O.
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / /
ABS
ne
ASR
ne
Airbag
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8092-0088
ES/EU
e3*2007/46*0118*12
Číslo ORV
UBN999352
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Dne 25.03.2019 byla zaevidováná přestavba.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválená. #V.9: EURO VI C CO2: 259/204/224 g/km ROZCHOD: 1 740 - 1 704 Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.
 M: 4100+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno

Další ověření (externí odkazy)