IVECO/LAMAR 35S18/LA06

  • 2022
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2998 cm³
  • 129 kW ≈ 175 k

VINZCFC535C005493631

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 21:55 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZCFC535C005493631

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO/LAMAR
Model
35S18/LA06
Typ
IS35SI2AA/LA
Datum 1. registrace
26. 9. 2022
Datum 1. registrace v ČR
26. 9. 2022
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2998 cm³
Výkon
129 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 29. 9. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
730 637 km
při prohlídce 29. 9. 2026

Obvyklé u modelu 4 roky po roce výroby (všechny roky výroby): 303–559 tis. km (medián 470 197 km, 31 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
Ayvens s.r.o.
od 26. 9. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
26. 9. 2022 První registrace Ayvens s.r.o. (IČO 61063916) Registr silničních vozidel
26. 9. 2022 Nový provozovatel HÁJEK - CARGO s.r.o. (IČO 04089928) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

400 000500 000600 000700 000800 000 2026 16. 1. 2025: 441 295 km17. 2. 2025: 459 891 km29. 9. 2026: 730 637 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 9. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Rychnov nad Kněžnou (č. 3611) 730 637 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.1.1 Nesvítí některý nepovinný (volitelný) světlomet. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
29. 9. 2028
17. 2. 2025 TSK - Opakovaná + měření emisí Rychnov nad Kněžnou (č. 3611) 459 891 km způsobilé
1 lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
26. 9. 2026
16. 1. 2025 Technická silniční kontrola Hradec Králové (č. 7705) 441 295 km dočasně způsobilé
3 vážné
  • 3.1.1.1 Překážka v poli přímého výhledu řidiče směrem dopředu v úhlu 180°, která narušuje jeho výhled dopředu či do stran nebo sledování zařízení pro nepřímý výhled. vážná
  • 4.2.3.1.2 Skutečný stav zapojených obrysových nebo denních svítilen neodpovídá předepsanému / povolenému počtu (chybí / překračuje). vážná
  • 4.2.3.1.6 Obrysová nebo denní svítilna, není-li stanoveno jinak, vyzařuje směrem dopředu světlo jiné barvy než bílé, směrem dozadu světlo jiné barvy než červené a směrem do stran světlo jiné barvy než oranžové, nebo sada obrysových svítilen (společný pár) zjevně nesplňuje stejné fotometrické vlastnosti. vážná

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Ayvens s.r.o. (IČO 61063916)
    Nový provozovatel HÁJEK - CARGO s.r.o. (IČO 04089928)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2026
  2. Technická silniční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2025 · stanice: Ulrichovo náměstí 810, 501 01, Hradec Králové · protokol CZ-7705-25-01-0069
  3. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2026 · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3611-25-02-0108
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2028 · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3611-26-09-0183
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
IVECO/LAMAR
Obchodní označení
35S18/LA06
Typ
IS35SI2AA/LA
Varianta
ID11C1CF
Verze
CN4CA2LR36K
Typ kód
IS35SI2AA/LA
VIN
ZCFC535C005493631
PČV
17573569
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
LAMAR Sp. z o.o., Smardzów, Oleśnica, Polsko
Datum 1. registrace
26. 9. 2022
Datum 1. registrace v ČR
26. 9. 2022
Druh (typ)
06 SHRNOVACÍ PLACHTA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A.
Typ motoru
F1CFL411B*S
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
129 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2998
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
160

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2020/1181E
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
387
Spotřeba předpis
2020/1181E
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
85/ 2625
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7448/ 2290/ 3220
Rozvor [mm]
4100
Rozchod [mm]
1740/ 1704
Provozní hmotnost
2619
Hmotnosti zatížení SZ
150
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1900/ 1900
2240/ 2240
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
7000/ 7000
Ložná délka
4900
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/65 R16 112/- R/ 6 1/2J X 16H2
225/65 R16 112/- R/ 6 1/2J X 16H2
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8092-0237
ES/EU
e3*2007/46*0118*22
Číslo TP
UM337956
Číslo ORV
UBF707458
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENÁ. V.9: EURO VI E.
DNE 26.09.2022 NA ZÁKLADĚ PROHLÁŠENÍ O SHODĚ ES - KOMPLETNÍ VOZIDLO DOPLNĚNY ÚDAJE VE SLOUPKU ZMĚNA.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
N.1-N.2: 225/65 R16, 235/65 R16.

Další ověření (externí odkazy)