IVECO DAILY 65C17

  • 2013
  • ORANŽOVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2998 cm³
  • 125 kW ≈ 170 k

VINZCFC65C1005962332

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 8:36 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZCFC65C1005962332

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
DAILY 65C17
Typ
/ IS70CI2BA
Datum 1. registrace
2. 9. 2013
Datum 1. registrace v ČR
2. 9. 2013
Barva
ORANŽOVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2998 cm³
Výkon
125 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 9. 2. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
91 301 km
při prohlídce 9. 2. 2026
1
Vlastník v registru
Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o.
od 2. 9. 2013

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
2. 9. 2013 První registrace Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. (IČO 26820218) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000 201520172019202120232025 4. 9. 2014: 6 241 km3. 9. 2015: 13 244 km1. 9. 2016: 22 684 km31. 8. 2017: 31 234 km31. 8. 2018: 43 820 km13. 11. 2019: 46 788 km13. 11. 2019: 47 010 km11. 11. 2020: 52 504 km11. 11. 2020: 52 501 km12. 11. 2020: 52 568 km12. 11. 2021: 56 231 km8. 12. 2021: 56 241 km15. 12. 2021: 56 246 km12. 1. 2022: 56 822 km13. 1. 2022: 56 822 km3. 2. 2023: 64 873 km10. 2. 2023: 64 888 km9. 2. 2024: 72 405 km13. 2. 2024: 72 435 km10. 2. 2025: 83 020 km12. 2. 2025: 83 083 km5. 2. 2026: 91 211 km9. 2. 2026: 91 301 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
9. 2. 2026 Pravidelná STK Valašské Klobouky (č. 3738) 91 301 km způsobilé
2 lehké
  • 4.4.1.1.1 Nesvítí některá nepovinná (volitelná) směrová svítilna. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
9. 2. 2027
5. 2. 2026 Měření emisí Valašské Meziříčí (č. 481004) 91 211 km způsobilé bez závad 5. 2. 2028
12. 2. 2025 Pravidelná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 83 083 km způsobilé bez závad 12. 2. 2026
10. 2. 2025 Měření emisí Valašské Meziříčí (č. 481004) 83 020 km způsobilé bez závad 10. 2. 2027
13. 2. 2024 Pravidelná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 72 435 km způsobilé
1 lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
13. 2. 2025
9. 2. 2024 Měření emisí Kopřivnice (č. 580402) 72 405 km způsobilé bez závad 9. 2. 2025
10. 2. 2023 Pravidelná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 64 888 km způsobilé
3 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
10. 2. 2024
3. 2. 2023 Měření emisí Valašské Meziříčí (č. 481004) 64 873 km způsobilé bez závad 3. 2. 2025
13. 1. 2022 Opakovaná STK Zábřeh (č. 3839) 56 822 km způsobilé
3 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
13. 1. 2023
12. 1. 2022 Měření emisí Zábřeh (č. 580914) 56 822 km způsobilé bez závad 12. 1. 2023
15. 12. 2021 Pravidelná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 56 246 km dočasně způsobilé
3 lehké, 3 vážné
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.2 Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo je poškozené natolik, že neplní svoji funkci. vážná
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. vážná
  • 8.2.2.2.1.4 Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci. vážná
14. 1. 2022
8. 12. 2021 Měření emisí Valašské Meziříčí (č. 481004) 56 241 km nezpůsobilé
1 vážná
  • 8.2.2.2.1.4 Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci. vážná
12. 11. 2021 Měření emisí Valašské Meziříčí (č. 481012) 56 231 km nezpůsobilé bez závad
12. 11. 2020 Pravidelná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 52 568 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
12. 11. 2021
11. 11. 2020 Měření emisí Valašské Meziříčí (č. 481012) 52 501 km nezpůsobilé
1 vážná
  • 8.2.1.2.4 Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci. vážná
11. 11. 2020 Měření emisí Valašské Meziříčí (č. 481004) 52 504 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
11. 11. 2021
13. 11. 2019 Pravidelná STK Kopřivnice (č. 3816) 47 010 km způsobilé
2 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
13. 11. 2020
13. 11. 2019 Měření emisí Kopřivnice (č. 580402) 46 788 km způsobilé bez závad 13. 11. 2020
31. 8. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Meziříčí (č. 3817) 43 820 km způsobilé
2 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
31. 8. 2019
31. 8. 2017 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 31 234 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.7.1.1.2 Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. lehká
31. 8. 2018
1. 9. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 22 684 km způsobilé
3 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
1. 9. 2017
3. 9. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 13 244 km způsobilé bez závad 3. 9. 2016
4. 9. 2014 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 6 241 km způsobilé
1 lehká
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
4. 9. 2015

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. (IČO 26820218)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2014
    Vybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2015 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2016 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2017 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2018 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-17-08-0155
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2019 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-18-08-0175
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2020 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-19-11-0060
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2021 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-20-11-0078
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2022 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-21-12-0049
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2023 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 78913, ZÁBŘEH · protokol CZ-3839-22-01-0275
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2024 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-23-02-0044
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2025 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-24-02-0063
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2026 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-25-02-0051
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2027 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-26-02-0020
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
DAILY 65C17
Typ
/ IS70CI2BA
Varianta
IR11C1C
Verze
EA6LA2XX76
Typ kód
IS70CI2BA
VIN
ZCFC65C1005962332
PČV
12773440
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKLÁPĚČKOVÝ
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Datum 1. registrace
2. 9. 2013
Datum 1. registrace v ČR
2. 9. 2013
Druh (typ)
SKLÁPĚČKOVÝ SCN 34
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
Typ motoru
F1CE3481K
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
125 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2998
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 692/2008I
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.52
Spotřeba předpis
692/2008I
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
12.3 / 9.7 / 10.7
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
81/ 2625
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6250/ 2300/ 2700
Rozvor [mm]
3450
Provozní hmotnost
3395
Hmotnosti zatížení SZ
140
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
6500/ 6500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
2300/ 2300
5000/ 5000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
10000/ 10000
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/75 R 16 118/116 N / 6J X 16H2
225/75 R 16 118/116 N [2] / 6J X 16H2
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
KOVEX SPOL. S R.O., ZAHNAŠOVICE, ČESKO
Výrobní číslo karoserie
1213
Barva
ORANŽOVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-1, TŘÍDA S-ČEP 40
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8099-007-01
ES/EU
e3*2007/46*0115*
Číslo TP
UF480632
Číslo ORV
UAL241127
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
22.02.2024 OPRAVA DAT DLE SJETINY STK
Další záznamy
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
PROVEDENA MONTÁŽ SVĚTELNÉ RAMPY SR-5+2P( 2 MAJÁKY ORANŽOVÉ). 22.08.2013 Č.J. 1434/2013-150-SCH2 /M-C-1004/ KOVEX SPOL.S.R.O.

Další ověření (externí odkazy)