IVECO 65C18
- 2022
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 2998 cm³
- 129 kW ≈ 175 k
VINZCFC665C105488484
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 17:03 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZCFC665C105488484
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- 65C18
- Typ
- / IS70CI2BA
- Datum 1. registrace
- 27. 6. 2022
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 6. 2022
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2998 cm³
- Výkon
- 129 kW
- Kategorie
- N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Roman Hanke (IČO 72398221) od 27. 6. 2022
- Provozovatel: Roman Hanke (IČO 72398221) od 27. 6. 2022
Obvyklé u modelu ve stáří 4 roky (všechny roky výroby): 119–202 tis. km (medián 168 064 km, 184 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 6. 2022 | První registrace | Roman Hanke (IČO 72398221) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. 5. 2026 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | 110 395 km | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2027 |
| 11. 5. 2026 | Měření emisí | Lednice (č. 470414) | 109 190 km | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2027 |
| 11. 6. 2025 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | 87 005 km | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2026 |
| 11. 6. 2025 | Měření emisí | Lednice (č. 470414) | 87 705 km | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2026 |
| 25. 6. 2024 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | 57 556 km | způsobilé | bez závad | 25. 6. 2025 |
| 25. 6. 2024 | Měření emisí | Lednice (č. 470414) | 57 555 km | způsobilé | bez závad | 25. 6. 2026 |
| 9. 6. 2023 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | 26 244 km | způsobilé | bez závad | 9. 6. 2024 |
| 9. 6. 2023 | Měření emisí | Lednice (č. 470414) | 26 243 km | způsobilé | bez závad | 9. 6. 2025 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Roman Hanke (IČO 72398221)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2023
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2024 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-23-06-0371
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2025 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-24-06-1021
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2026 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-25-06-0468
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2027 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-26-05-0765
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- 65C18
- Typ
- / IS70CI2BA
- Varianta
- IR11C1C
- Verze
- CN6LA2FX76X
- Typ kód
- IS70CI2BA
- VIN
- ZCFC665C105488484
- PČV
- 17449182
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- IVECO S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Datum 1. registrace
- 27. 6. 2022
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 6. 2022
- Druh (typ)
- 04 KLIMATIZOVANÁ NÁSTAVBA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL S.P.A.
- Typ motoru
- F1CFL411B
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 129 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2998
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2020/1181E
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 85/ 2625
- Za jízdy
- 74
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8700/ 2550/ 3530
- Rozvor [mm]
- 4750
- Provozní hmotnost
- 4105
- Hmotnosti zatížení SZ
- 150
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 6500/ 6500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2300/ 2300
5000/ 5000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 10000/ 10000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 225/75 R16 118/- R/ 6J X 16H2
225/75 R16 -/116 R [2]/ 6J X 16H2
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MONTEX S.R.O., RADOVESNICE II, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 1210294-01
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8099-0551
- ES/EU
- e3*2007/46*0115*18
- Číslo TP
- UM337712
- Číslo ORV
- UBC085951
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: ZCFC665C105488484
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.