IVECO MKD 61-M-E

  • 2021
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2998 cm³
  • 132 kW ≈ 179 k

VINZCFC670D005441565

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 7:42 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZCFC670D005441565

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 23. 11. 2021. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
MKD 61-M-E
Typ
/ SXS570C/2BA
Datum 1. registrace
23. 11. 2021
Datum 1. registrace v ČR
26. 2. 2024
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2998 cm³
Výkon
132 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 14. 4. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
141 650 km
při prohlídce 14. 4. 2026
1
Vlastník v registru
UniCredit Leasing CZ, a.s.
od 26. 2. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
23. 11. 2021 První registrace Registr silničních vozidel
23. 11. 2021 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
26. 2. 2024 Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) Registr silničních vozidel
26. 2. 2024 Nový provozovatel Radek Děkanovský (IČO 67642616) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000 20252026 23. 2. 2024: 16 699 km26. 2. 2024: 16 714 km14. 4. 2025: 83 369 km14. 4. 2026: 141 650 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
14. 4. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Lysá nad Labem (č. 3240) 141 650 km způsobilé
1 lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
14. 4. 2027
14. 4. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Lysá nad Labem (č. 3240) 83 369 km způsobilé
1 lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
14. 4. 2026
26. 2. 2024 Před registrací Praha (č. 3112) 16 714 km způsobilé bez závad 26. 2. 2025
23. 2. 2024 Měření emisí Praha (č. 410932) 16 699 km způsobilé bez závad 23. 2. 2026

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
    Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
  2. První registrace v ČR
    Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
    Nový provozovatel Radek Děkanovský (IČO 67642616)
    Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2025 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-24-02-1133
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2026 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-25-04-0646
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2027 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-26-04-0590
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (54)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
MKD 61-M-E
Typ
/ SXS570C/2BA
Varianta
MEU11C1C
Verze
VK7MA2FX75X
Typ kód
SXS570C/2BA
VIN
ZCFC670D005441565
PČV
18304140
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
IVECO S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Datum 1. registrace
23. 11. 2021
Datum 1. registrace v ČR
26. 2. 2024
Druh (typ)
03 SKŘÍŇOVÁ NÁSTAVBA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F1CFL4117*M
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
132 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2998
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 DRUHÁ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.53
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
85/ 2625
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8700/ 2550/ 3550
Rozvor [mm]
4350
Rozchod [mm]
1724/ 1661/ /
Provozní hmotnost
4030
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
7200/ 7200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
2500/ 2500
5350/ 5350
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3300/ 3300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
10500/ 10500
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/75 R16 121/- R/ 6J X 16H2
225/75 R16 -/120 R [2]/ 6J X 16H2
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SAXAS NUTZFAHRZEUGE WERDAU
Výrobní číslo karoserie
05-52197
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8071-0060
ES/EU
e1*2007/46*1607*06
Číslo ORV
UBJ159086
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
IDV D
Další záznamy
1. REGISTRACE: 23.11.2021
ZEMĚ PŮVODU: D, RZ: M EE2173, TP: GG284192
VOZIDLO VYROBENO V I STUPNI POD Č. ES SCHVÁLENÍ E3*2007/46*0115*15
VÝROBCEM IVECO S.P.A., TORINO, ITÁLIE, TOVÁRNÍ ZNAČKA: IVECO, TYP/VARIANTA/VERZE/OBCHODNÍ OZNAČENÍ: IS70CI2BA/IU11C1C/VK7MA2FX75X/70C18
VOZIDLO VYBAVENO HYDRAULICKÝM ČELEM TYP DHLM0.10
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)