IVECO 50C/35
- 2020
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2998 cm³
- 118 kW ≈ 160 k
VINZCFCA50B005354945
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 22:13 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZCFCA50B005354945
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- 50C/35
- Typ
- / IS52CI2AA
- Datum 1. registrace
- 1. 7. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 7. 2020
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2998 cm³
- Výkon
- 118 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: CIREN s.r.o. (IČO 24772933) od 1. 7. 2020
- Provozovatel: CIREN s.r.o. (IČO 24772933) od 1. 7. 2020
Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 110–340 tis. km (medián 225 500 km, 171 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 7. 2020 | První registrace | CIREN s.r.o. (IČO 24772933) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. 7. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Břežany (č. 3243) | 265 222 km | způsobilé | 5 lehkých
| 1. 7. 2028 |
| 14. 8. 2024 | Opakovaná STK | Příbram (č. 3221) | 188 601 km | způsobilé | 1 lehká
| 15. 7. 2026 |
| 15. 7. 2024 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3221) | 187 069 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 14. 8. 2024 |
| 15. 7. 2024 | Měření emisí | Drásov (č. 421134) | 187 068 km | způsobilé | bez závad | 15. 7. 2026 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel CIREN s.r.o. (IČO 24772933)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2024Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 14. 8. 2024 · stanice: DRÁSOV 121, 26101, DRÁSOV · protokol CZ-3221-24-07-0536
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2026 · stanice: DRÁSOV 121, 26101, DRÁSOV · protokol CZ-3221-24-08-0392
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2028 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-26-07-0018
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- 50C/35
- Typ
- / IS52CI2AA
- Varianta
- ID11C1C
- Verze
- BK5EA3BB66CK
- Typ kód
- IS52CI2AA
- VIN
- ZCFCA50B005354945
- PČV
- 16356666
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- IVECO S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Datum 1. registrace
- 1. 7. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 7. 2020
- Druh (typ)
- 10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL S.P.A.
- Typ motoru
- F1CFL4116
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 118 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2998
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 DRUHÁ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 160
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/932D
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.53
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 265 / 204 / 227
- Spotřeba předpis
- ES 2018/932D
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 10.2 / 7.8 / 8.7
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 85/ 2625
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6230/ 2100/ 2420
- Rozvor [mm]
- 3450
- Rozchod [mm]
- 1724/ 1540/ /
- Provozní hmotnost
- 2950
- Hmotnosti zatížení SZ
- 150
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2100/ 2100
2600/ 2600
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 7000/ 7000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/75 R16 110/- R/ 5 1/2J X 16H1
195/75 R16 -/108 R [2]/ 5 1/2J X 16H1
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AUTO-TECH VINOŘ S.R.O., PRAHA. ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 20-00220
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 7 / 7 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8138-0166
- ES/EU
- e3*2007/46*0151*14
- Číslo TP
- UL010175
- Číslo ORV
- UBE755741
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENÁ.
#V.9: EURO VI D
CO2: 265/204/227 G/KM
ROZCHOD: 1 724 - 1 540
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#20-21: RÁFKY 5 1/2J X 16H2
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
M: 3450
NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU VOZIDLA JE UVEDENO ČÍSLO ES SCHVÁLENÍ TYPU VOZIDLA E3*2007/46*0151*205 V I. STUPNI VÝROBY (VÝROBCE IVECO S.P.A., TORINO, ITÁLY) A DÁLE JE VOZIDLO VYBAVENO DOPLŇKOVÝM VÝROBNÍM ŠTÍTKEM S ČÍSLEM ES SCHVÁLENÍ TYPU SAMOSTATNÉHO TECHNICKÉHO CELKU E8*NKS*0077*00 VE II. STUPNI VÝROBY (VÝROBCE AUTO-TECH VINOŘ S.R.O., PRAHA, ČR) Č. SCHVÁLENÍ C-100-31-01.
22.07.2020 ZAEVIDOVÁN II. STUPEŇ VÝROBY VOZIDLA POD Č. SCHVÁLENÍ C-10031-01 NA NÁKLADNÍ AUTOMOBIL, BA, 10-SKLÁPĚCÍ VOZIDLO.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: ZCFCA50B005354945
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.