IVECO 35S14
- 2019
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2287 cm³
- 100 kW ≈ 136 k
VINZCFCC35A005303444
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 10:22 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZCFCC35A005303444
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- 35S14
- Typ
- / IS35SC2AA
- Datum 1. registrace
- 4. 6. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 6. 2019
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2287 cm³
- Výkon
- 100 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: AZ Elektrostav, a.s. (IČO 45149909) od 11. 1. 2023
- Vlastník: AZ Elektrostav, a.s. (IČO 45149909) od 12. 6. 2024
Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 105–229 tis. km (medián 161 252 km, 125 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 4. 6. 2019 | První registrace | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 4. 6. 2019 | Nový provozovatel | Uhlíř-MC s.r.o. (IČO 47539399) | Registr silničních vozidel |
| 30. 11. 2021 | Nový provozovatel | K. UHLÍŘ s.r.o. (IČO 11706171) | Registr silničních vozidel |
| 11. 1. 2023 | Nový provozovatel | AZ Elektrostav, a.s. (IČO 45149909) | Registr silničních vozidel |
| 12. 6. 2024 | Nový vlastník | AZ Elektrostav, a.s. (IČO 45149909) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 6. 2025 | Pravidelná STK | Lysá nad Labem (č. 3240) | 91 399 km | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2027 |
| 2. 6. 2025 | Měření emisí | Týnec nad Labem (č. 520404) | 91 337 km | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2027 |
| 31. 5. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Lysá nad Labem (č. 3240) | 44 199 km | způsobilé | bez závad | 31. 5. 2025 |
| 26. 11. 2021 | Evidenční kontrola | Nymburk (č. 3209) | 27 566 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel Uhlíř-MC s.r.o. (IČO 47539399)Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MARŠÁLA KONĚVA 660/44, 28802, NYMBURK · protokol CZ-3209-21-11-1285
-
Nový provozovatel K. UHLÍŘ s.r.o. (IČO 11706171)
-
Nový provozovatel AZ Elektrostav, a.s. (IČO 45149909)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2025 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-23-05-1627
-
Nový vlastník AZ Elektrostav, a.s. (IČO 45149909)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2027 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-25-06-0056
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (55)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- 35S14
- Typ
- / IS35SC2AA
- Varianta
- FD11A1F
- Verze
- QH14CA11B6ED3*
- Typ kód
- IS35SC2AA
- VIN
- ZCFCC35A005303444
- PČV
- 15796333
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BB SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- IVECO S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Datum 1. registrace
- 4. 6. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 6. 2019
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL S.P.A.
- Typ motoru
- F1AGL411R
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 100 / 3600
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2287
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 160
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 646/2016ZC
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.52
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 213 / 194 / 202
- Spotřeba předpis
- ES 646/2016ZC
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 8.1 / 7.4 / 7.7
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 82/ 2700
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5963/ 2010/ 2660
- Rozvor [mm]
- 3520
- Provozní hmotnost
- 2334
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1900/ 1900
2240/ 2240
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 7000/ 7000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 225/65 R16 112/- R/ 6 1/2J X 16H2
225/65 R16 112/- R/ 6 1/2J X 16H2
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- Airbag
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8093-0217
- ES/EU
- e3*2007/46*0120*14
- Číslo ORV
- UBI468779
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- EHS 646/2016ZC
- Další záznamy
- 4.6.2019 PŘIHLÁŠENÍ TAŽNÉHO ZAŘÍZENÍ TŘÍDA A50-X
NÁSLEDUJÍCÍ DATA JSOU DOPLNENA AUTOMATICKY. PRED VYUŽITÍM DOPORUCUJEME PROVÉST KONTROLU.
ROZCHOD: 1740+1704
#V.9: EURO 6 ZC
CO2: 213/194/202 G/KM
ROZCHOD: 1 740 - 1 704
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
M: 3520
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: ZCFCC35A005303444
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.