CASE IH PUMA 230
- 2013
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 6728 cm³
- 198 kW ≈ 269 k
VINZDBS51656
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 2:49 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZDBS51656
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CASE IH
- Model
- PUMA 230
- Typ
- / BS
- Rok výroby
- 2013
- Datum 1. registrace
- 23. 12. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 12. 2013
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 6728 cm³
- Výkon
- 198 kW
- Kategorie
- T1 – TRAKTOR
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Zemědělská společnost Sedlčany spol. s r.o. (IČO 47052422) od 23. 12. 2013
- Vlastník: Zemědělská společnost Sedlčany spol. s r.o. (IČO 47052422) od 5. 11. 2024
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 23. 12. 2013 | První registrace | Deutsche Leasing ČR, spol. s r.o. (IČO 25723758) | Registr silničních vozidel |
| 23. 12. 2013 | Nový provozovatel | Zemědělská společnost Sedlčany spol. s r.o. (IČO 47052422) | Registr silničních vozidel |
| 21. 5. 2019 | Nový vlastník | Zemědělská společnost Sedlčany spol. s r.o. (IČO 47052422) | Registr silničních vozidel |
| 21. 5. 2019 | Nový vlastník | Infino, a.s., "v likvidaci" (IČO 28174429) | Registr silničních vozidel |
| 5. 11. 2024 | Nový vlastník | Zemědělská společnost Sedlčany spol. s r.o. (IČO 47052422) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21. 4. 2026 | Opakovaná STK | Sedlčany (č. 3235) | 9 343 km | způsobilé | 2 lehké | 30. 3. 2030 |
| 30. 3. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Sedlčany (č. 3235) | 9 341 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné | 30. 3. 2030 |
| 3. 5. 2024 | Evidenční kontrola | Sedlčany (č. 3235) | 8 638 km | způsobilé | bez závad | |
| 29. 3. 2022 | Pravidelná STK | Sedlčany (č. 3235) | 7 547 km | způsobilé | 1 lehká | 29. 3. 2026 |
| 29. 3. 2022 | Měření emisí | Sedlčany (č. 421133) | 7 546 km | způsobilé | bez závad | 29. 3. 2026 |
| 15. 5. 2019 | Evidenční kontrola | Sedlčany (č. 3235) | 5 685 km | způsobilé | bez závad | |
| 25. 1. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | 4 632 km | způsobilé | 1 lehká | 25. 1. 2022 |
| 11. 1. 2018 | Měření emisí | Sedlčany (č. 421133) | – | – | bez závad | 11. 1. 2022 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Deutsche Leasing ČR, spol. s r.o. (IČO 25723758)Nový provozovatel Zemědělská společnost Sedlčany spol. s r.o. (IČO 47052422)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 12. 2017
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2022 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-18-01-0410
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2019 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-19-05-0333
-
Nový vlastník Zemědělská společnost Sedlčany spol. s r.o. (IČO 47052422)Nový vlastník Infino, a.s., "v likvidaci" (IČO 28174429)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2026 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-22-03-0628
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-24-05-0037
-
Nový vlastník Zemědělská společnost Sedlčany spol. s r.o. (IČO 47052422)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2026 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-26-03-0566
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2030 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-26-04-0389
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- CASE IH
- Obchodní označení
- PUMA 230
- Typ
- / BS
- Varianta
- BSLVFE
- Typ kód
- BS
- VIN
- ZDBS51656
- PČV
- 12901288
- Druh vozidla
- TRAKTOR
- Druh vozidla 2. ř.
- KOLOVÝ
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- CNH EUROPE HOLDING
- Rok výroby
- 2013
- Datum 1. registrace
- 23. 12. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 12. 2013
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA - CNH SLTV 18
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL
- Typ motoru
- F4DFE613G
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 198 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 6728
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 97/68LA
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/ 2300
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5773/ 2550/ 3165
- Rozvor [mm]
- 2884
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 8250
- Hmotnosti provozní Do
- 12264
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 13000/ 13000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6000/ 5300
9500/ 9500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 31750/ 28570
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 3500/ 1500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 40000/ 40000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 600/65 R 28 142 A8 / W18L X 28
710/70 R 38 166 A8 / DW23A X 38
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- CNH EUROPE HOLDING
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZADNÍ TBZ KAT 2,3
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6530-010-00
- ES/EU
- e13*2003/37*0224
- Číslo ORV
- UBJ336360
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Další záznamy
- DOPORUČENÝ ROZMĚR TABULKY REGISTRAČNÍ ZNAČKY 520X110 MM.
* 40: NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NEBRZDĚNÉHO PŘÍPOJNÉHO PRACOVNÍHO STROJE PŘI RYCHLOSTI 20 KM/H SM
BÝT NEJVÝŠE 3 000 KG.
* 58: JEDNOHADICOVÉ A DVOUHADICOVÉ
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
* 29: 5 017 - 5 773
* 30: 2 477 - 2 982
* 31: 3 040 - 3 165
* 29,30,35: ROZMEZÍ ZAHRNUJE PŘÍPUSTNÉ KOMBINACE PŘÍDAVNÝCH ZÁVAŽÍ, KOL, PNEUMATIK, TYPŮ NÁPRAV, TYPŮ
SPOJOVACÍCH ZAŘÍZENÍ ATD. TRAKTOR MŮŽE BÝT VYBAVEN PŘÍDAVNÝM ZÁVAŽÍM VPŘEDU O HMOTNOSTI AŽ 1 650 KG
(2X250+500+450+200) NEBO PŘEDNÍM TBZ PŘÍP. SE ZÁVAŽÍM 500 KG, VZADU O HMOTNOSTI AŽ 2 364 KG (2X91+4X250).
* 39,41: PŘI PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH PRO KONKRÉTNÍ HODNOTY HMOTNOSTÍ PLATÍ PODMÍNKY,
STANOVENÉ V § 14 VYHLÁŠKY Č. 341/2002 SB.,V ZÁVISLOSTI NA KONKRÉTNÍ SESTAVĚ PŘÍDAVNÝCH ZÁVAŽÍ, PŘÍPADNĚ DALŠÍ
VÝBAVĚ TRAKTORU.
* 42,38: SPOJOVACÍ ZAŘÍZENÍ/NEJVĚTŠÍ SVISLÉ STATICKÉ ZATÍŽENÍ V KG: AUTOMATICKÁ HUBICE/2 000; VÝKYVNÉ TÁHLO/2 000;
HÁK/3 000; KULOVÝ ZÁVĚS K80/4 000; PŘEDNÍ TBZ KAT. 2/NEUVEDENO.
* 44,37: KOLA; PNEUMATIKY; NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NA NÁPRAVU V KG: DW15LX28; 16.9 R 28 136 A8; 4 480 //
DW20AX30; 600/60 R 30 147 A8; 6 000 DW16LX30; 540/65 R 30 143 A8; 5 450
* 45,37: KOLA; PNEUMATIKY; NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NA NÁPRAVU V KG: DW18LX38; 20.8 R 38 153 A8; 7 300 //
DW25AX42; 710/60 R 42 161 A8; 9 260 DW20BX42; 650/65 R 42 158 A8; 8 500
DALŠÍ PŘÍPUSTNÉ KOMBINACE KOL A PNEUMATIK JSOU UVEDENY V NÁVODU K OBSLUZE.
TRAKTOR PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. S VÝJIMKAMI:
- PLÁŠTĚ PNEUMATIK NEMUSÍ BÝT HOMOLOGOVÁNY RESP. SCHVÁLENY, KRYTY ZADNÍCH KOL NEPLNÍ NĚKTERÉ
PŘEDEPSANÉ POŽADAVKY, PŘI PŘEKROČENÍ ŠÍŘKY 2.55 M (ZMĚNA ROZCHODU, DVOJMONTÁŽ ZADNÍ NÁPRAVY) NAVÍC
NENÍ SPLNĚNA PODMÍNKA NA VZDÁLENOST SVĚTELNÝCH ZAŘÍZENÍ OD BOKU VOZIDLA, CELKOVÁ ŠÍŘKA JE VĚTŠÍ
NEŽ JE PŘEDEPSÁNO.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: ZDBS51656
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.