PUMA CVX 230

  • 2013
  • ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 6728 cm³
  • 192 kW ≈ 261 k

VINZDBS55391

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 16:43 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZDBS55391

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 9. 10. 2013. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Model
PUMA CVX 230
Typ
/ BS
Datum 1. registrace
13. 9. 2013
Datum 1. registrace v ČR
14. 10. 2013
Barva
ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6728 cm³
Výkon
192 kW
Kategorie
T1 – Traktor kolový
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 17. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
7 509 km
při prohlídce 17. 1. 2023
1
Vlastníků v registru
Zemědělská společnost Chlumany a.s.
od 14. 10. 2013

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
13. 9. 2013 První registrace Registr silničních vozidel
9. 10. 2013 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
14. 10. 2013 Nový vlastník a provozovatel Zemědělská společnost Chlumany a.s. (IČO 00112925) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

2 0004 0006 0008 000 201820192020202120222023 13. 10. 2017: 3 757 km17. 1. 2023: 7 509 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
17. 1. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Vlachovo Březí (č. 3317) 7 509 km způsobilé
2 lehké
  • 3.5.1.1 Ostřikovač zadního skla, je-li instalován, nefunguje nebo chybí. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
17. 1. 2027
13. 10. 2017 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3317) 3 757 km způsobilé
1 lehká
  • 3.5.1.2 Ostřikovač čelního skla neostřikuje dostatečně stíranou plochu před spolujezdcem (seřízení). lehká
13. 10. 2021
9. 12. 2013 Evidenční kontrola Jihočeský kraj (č. 3317) – dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.3.1.1 Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá dokumentaci vozidla (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, barva vozidla, ABS, apod.). vážná
10. 10. 2013 Před registrací Jihočeský kraj (č. 3317) – způsobilé bez závad
3. 10. 2013 Před schvál. tech. způsob. vozidla Jihočeský kraj (č. 3317) – způsobilé bez závad 3. 10. 2013
5. 9. 2013 Na žádost zákazníka Jihočeský kraj (č. 3317) – způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Zemědělská společnost Chlumany a.s. (IČO 00112925)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2017 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
  4. Evidenční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2013 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2021 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-17-10-0082
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2027 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-23-01-0077
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Obchodní označení
PUMA CVX 230
Typ
/ BS
Varianta
BSLVFF
Typ kód
BS
VIN
ZDBS55391
PČV
12817783
Druh vozidla
Traktor kolový
Kategorie vozidla
T1
Výrobce vozidla
CNH EUROPE HOLDING, S.A., LUCEMBURSKO
Datum 1. registrace
13. 9. 2013
Datum 1. registrace v ČR
14. 10. 2013
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F4DFE613G
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
192 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6728
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2000/25
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
79/ 2215
Za jízdy
81

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4816/ 2982/ 3165
Rozvor [mm]
2884
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
7900
Hmotnosti provozní Do
8250
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
13000/ 13000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6000/ 6000
9500/ 9500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
31850/ 31850
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 40000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
600/65 R28 142 A8/ W18L x 28
710/70 R38 166 A8/ DW23A x 38
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CNH EUROPE HOLDING, S.A., LUCEMBURSKO
Barva
ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
Barva doplňková
ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
ŘÍDA C50-X SAUERMANN HS 5-NH-C
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
ZA087631
Číslo ORV
ZAA297216
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Další výbava - klimatizace, čelní hydraulika + vývodový hřídel.
Traktor je vybaven dvěma odnímatelnými výstražnými světly (majáky) oranžové barvy.
Doporučený rozměr tabulky registrační značky 520X110 mm.
Brzdové připojení přípojného vozidla : Jednohadicové a dvouhadicové.
Varibilní provedení vozidla:
Rozmezí rozměrů zahrnuje přípustné kombinace přídavných závaží, kol, pneumatik, typů náprav,
typů spojovacích zařízení atd. Traktor může být vybaven přídavným závažím vpředu o hmotnosti až 1650 kg
(2x 250+500+450+200) nebo předním TBZ příp. se závažím 500 kg, vzadu o hmotnosti až o 2 364 kg
(2x91+4x250).
Při provozu na pozemních komunikacích pro konkrétní hodnoty hmotnosti platí podmínky stanovené
v §14 vyhl.č. 341/2001 Sb.,v závislosti na konkrétní sestavě přidaných závaží v kg.
Automatická hubice /2000; výkyvné táhlo /2000; hák/3000; kulový závěs k80/4000;
přední TBZ kat. 2/neuvedeno.
PŘEDNÍ NÁPRAVA - kola pneumatiky ; největší povolená hmotnost na nápravu v kg :
DW15Lx28; 16,9 R28 136 A8; 4 480// DW20Ax30; 600/60 R30 147 A8;
6000 DW16Lx30 ; 540/65 R30 143 A8; 5 450
ZADNÍ NÁPRAVA - kola: pneumatky ; největší povolená hmotnost na nápravu v kg:
DW18Lx38;20,8 R38 153 A8; 650/75 R38 ;7300//DW25Ax42; 710/60 R42 161 A8;
9260 DW20Bx42 ; 650/65 R42 158 A8; 8 500.
Další přípustné kombinace kol a pneumatik jsou uvedeny v návodu k obsluze.
Traktor plní požadavky zák. č.56/2001 Sb.s vyjimkami :
- pláště pneumatik nemusí být homologovány resp. schváleny,
- kryty zadních kol neplní některé předepsané požadavky a při překročení šířky
2,55 m (změna rozchodu, dvojmontáž zadní nápravy) navíc
- celková šířka je větší než je předepsáno.
D O V O Z - SRN - první registrace v zahraničí 13.09.2013.

Další ověření (externí odkazy)