CASE IH PUMA 230

  • 2014
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 6728 cm³
  • 198 kW ≈ 269 k

VINZDBS55570

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 8:59 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZDBS55570

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CASE IH
Model
PUMA 230
Typ
/ BS
Datum 1. registrace
5. 2. 2014
Datum 1. registrace v ČR
5. 2. 2014
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6728 cm³
Výkon
198 kW
Kategorie
T1 – TRAKTOR
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 29. 4. 2030
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
13 011 km
při prohlídce 29. 4. 2026
2
Vlastníci v registru
Zemědělsko - obchodní družstvo se sídlem v Němčicích
od 16. 1. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
5. 2. 2014 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
5. 2. 2014 Nový provozovatel Zemědělsko - obchodní družstvo se sídlem v Němčicích (IČO 00112968) Registr silničních vozidel
16. 1. 2019 Nový vlastník Zemědělsko - obchodní družstvo se sídlem v Němčicích (IČO 00112968) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

5 00010 00015 000 2019202120232025 18. 1. 2018: 5 045 km18. 1. 2018: 5 046 km14. 1. 2019: 6 236 km2. 5. 2022: 9 615 km29. 4. 2026: 13 011 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 4. 2026 Pravidelná STK + měření emisí České Budějovice (č. 6305) 13 011 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.8.1.1 Spojková hlavice je částečně opotřebená (obroušená), ale tato závada nemá vliv na její spolehlivost nebo těsnost. lehká
  • 4.10.1.1 Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
29. 4. 2030
2. 5. 2022 Pravidelná STK Vodňany (č. 3309) 9 615 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
2. 5. 2026
14. 1. 2019 Evidenční kontrola Vodňany (č. 3309) 6 236 km způsobilé bez závad
18. 1. 2018 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3309) 5 046 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
18. 1. 2022
18. 1. 2018 Měření emisí Vodňany (č. 530713) 5 045 km – bez závad 18. 1. 2022

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2018
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2022 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-18-01-0120
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-19-01-0074
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2026 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-22-05-0008
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2030 · stanice: HOMOLE 198, 370 01, ČESKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-6305-26-04-0141
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
CASE IH
Obchodní označení
PUMA 230
Typ
/ BS
Varianta
BSLVFE
Typ kód
BS
VIN
ZDBS55570
PČV
12937474
Druh vozidla
TRAKTOR
Kategorie vozidla
T1
Výrobce vozidla
CNH EUROPE HOLDING, S.A., LUCEMBURSKO
Datum 1. registrace
5. 2. 2014
Datum 1. registrace v ČR
5. 2. 2014
Druh (typ)
BEZPEČNOSTNÍ KABINA - CNH SLTV 18
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F4DFE613G
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
198 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6728
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 97/68LA
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 2300
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5773/ 2550/ 3165
Rozvor [mm]
2884
Provozní hmotnost
8250
Hmotnosti provozní Do
12264
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
13000/ 13000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6000/ 5300
9500/ 9500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
31750/ 28570
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
3500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 40000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
600/65 R 28 142 A8 / W18L X 28
710/70 R 38 166 A8 / DW23A X 38
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CNH EUROPE HOLDING, S.A., LUCEMBURSKO
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
ZADNÍ TBZ KAT.2,3
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6530-010-00
ES/EU
e13*2003/37*0224*
Číslo TP
ZA224866
Číslo ORV
ZAA297240
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
*6: BSLV7E
*9: HACZ??? (Basildon); DBDZ??? (St. Valentin)
*20: BEZPEČNOSTNÍ KABINA - CNH SLTV 17
*50: 84/2 300 (otočná vrtule).]
* Číslo homologace typu ES e13*2003/37*0224*01
*23: 2
*35: 8 250 - 12 264
*36: 13 000/13 000
*37: 6 000/5 300; 9 500/9 500
*39: 31 750/28 570
*40: 3 500/1 500
*41: 40 000/40 000
*56x: NE
*57x: ANO
*58x: VZDUCHOVÉ
Doporučený rozměr tabulky registrační značky 520x110 mm.
*40: Největší povolená hmotnost nebrzděného přípojného pracovního
stroje při rychlosti 20 km/h smí být nejvýše 3 000 kg.
*58: Jednohadicové a dvouhadicové
Variabilní provedení vozidla:
*29: 5 017 - 5 773
*30: 2 477 - 2 982
*31: 3 040 - 3 165
*29,30,35: Rozmezí zahrnuje přípustné kombinace přídavných závaží,
kol, pneumatik, typů náprav, typů spojovacích zařízení atd. Traktor
může být vybaven přídavným závažím vpředu o hmotnosti až 1 650 kg
(2x250+500+450+200) nebo předním TBZ příp. se závažím 500 kg, vzadu o
hmotnosti až 2 364 kg (2x91+4x250).
*39,41: Při provozu na pozemních komunikacích pro konkrétní hodnoty
hmotností platí podmínky, stanovené v § 14 vyhlášky č. 341/2002 Sb.,
v závislosti na konkrétní sestavě přídavných závaží, případně další
výbavě traktoru.
*42,38: Spojovací zařízení/největší svislé statické zatížení v kg:
automatická hubice/2 000; výkyvné táhlo/2 000; hák/3 000; kulový
závěs K80/4 000; přední TBZ kat. 2/neuvedeno.
*44,37: Kola; pneumatiky; největší povolená hmotnost na nápravu v kg:
DW15Lx28; 16.9 R 28 136 A8; 4 480 // DW20Ax30; 600/60 R 30 147 A8; 6
000 DW16Lx30; 540/65 R 30 143 A8; 5 450
*45,37 Kola; pneumatiky; největší povolená hmotnost na nápravu v kg:
DW18Lx38; 20.8 R 38 153 A8; 7 300 // DW25Ax42; 710/60 R 42 161 A8; 9
260 DW20Bx42; 650/65 R 42 158 A8; 8 500
Další přípustné kombinace kol a pneumatik jsou uvedeny v návodu k
obsluze.
Traktor plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkami:
- pláště pneumatik nemusí být homologovány resp. schváleny,
- kryty zadních kol neplní některé předepsané požadavky,
a při překročení šířky 2.55 m (změna rozchodu, dvojmontáž zadní
nápravy) navíc
- není splněna podmínka na vzdálenost světelných zařízení od boku
vozidla,
- celková šířka je větší než je předepsáno.

Další ověření (externí odkazy)