CASE IH PUMA 230

  • 2017
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 6728 cm³
  • 198 kW ≈ 269 k

VINZDBS56015

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 22:39 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZDBS56015

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CASE IH
Model
PUMA 230
Typ
/ BS
Datum 1. registrace
12. 1. 2017
Datum 1. registrace v ČR
12. 1. 2017
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6728 cm³
Výkon
198 kW
Kategorie
T1 – TRAKTOR
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 29. 4. 2029
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
2 479 km
při prohlídce 23. 10. 2017
3
Vlastníci v registru
Charis Plastarias
od 14. 6. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
12. 1. 2017 První registrace BV - Technika, a.s. (IČO 26824256) Registr silničních vozidel
26. 10. 2017 Nový vlastník a provozovatel MORAVAN Mléčná farma a.s. (IČO 47672439) Registr silničních vozidel
14. 6. 2024 Nový vlastník a provozovatel Charis Plastarias (IČO 68172966) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 4. 2025 Pravidelná STK Dolní Cerekev (č. 6711) – způsobilé bez závad 29. 4. 2029
24. 4. 2025 Měření emisí Osová Bítýška (č. 571413) – – bez závad 24. 4. 2029
11. 6. 2024 Evidenční kontrola Dolní Cerekev (č. 6711) – způsobilé bez závad
11. 3. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Lipník nad Bečvou (č. 6802) – způsobilé bez závad 11. 3. 2025
23. 10. 2017 Evidenční kontrola Olomoucký kraj (č. 6814) 2 479 km způsobilé bez závad 1. 1. 1900

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel BV - Technika, a.s. (IČO 26824256)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2021
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Tovární 605, 75301, Hranice · protokol CZ-6814-17-60-8045
  3. Nový vlastník a provozovatel MORAVAN Mléčná farma a.s. (IČO 47672439)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2025 · stanice: Na Zelince 1293, 751 31, Lipník nad Bečvou · protokol CZ-6802-21-53-9159
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOLNÍ CEREKEV 276, 58845, DOLNÍ CEREKEV · protokol CZ-6711-24-56-9199
  6. Nový vlastník a provozovatel Charis Plastarias (IČO 68172966)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2029 · stanice: DOLNÍ CEREKEV 276, 58845, DOLNÍ CEREKEV · protokol CZ-6711-25-54-9285
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (63)

Identifikace

Tovární značka
CASE IH
Obchodní označení
PUMA 230
Typ
/ BS
Varianta
BSLVFE
Typ kód
BS
VIN
ZDBS56015
PČV
14398310
Druh vozidla
TRAKTOR
Druh vozidla 2. ř.
KOLOVÝ
Kategorie vozidla
T1
Výrobce vozidla
CNH EUROPE HOLDING
Datum 1. registrace
12. 1. 2017
Datum 1. registrace v ČR
12. 1. 2017
Druh (typ)
BEZPEČNOSTNÍ KABINA - CNH SLTV 18
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL
Typ motoru
F4DFE613G
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
198 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6728
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 97/68LA
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 2300
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5660/ 2550/ 3350
Rozvor [mm]
2884
Provozní hmotnost
8250
Hmotnosti provozní Do
12264
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
13000/ 13000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6000/ 5300
9500/ 9500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
13850/ 30660
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
3500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 40000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
600/65 R 28 142 A8 / W18L X 28
710/70 R 38 166 A8 / DW23A X 38
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CNH EUROPE HOLDING
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
AUT. HUBICE 30 MM, ZADNÍ TBZ KAT. 2,3,
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6530-010-01
ES/EU
e13*2003/37*0224*
Číslo ORV
UBI289051
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
103
Doplňkový text na TP
97/68LA
Další záznamy
DOPORUČENÝ ROZMĚR TABULKY REGISTRAČNÍ ZNAČKY 520X110 MM.
*40: NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NEBRZDĚNÉHO PŘÍPOJNÉHO PRACOVNÍHO
STROJE PŘI RYCHLOSTI DO 20 KM/H SMÍ BÝT NEJVÝŠE 3 000 KG.
*58: JEDNOHADICOVÉ, DVOUHADICOVÉ
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*29: 5 017 - 5 660
*31: 3 230 - 3 350
*29,30,35: ROZMEZÍ ZAHRNUJE PŘÍPUSTNÉ KOMBINACE PŘÍDAVNÝCH ZÁVAŽÍ,
KOL, PNEUMATIK,TYPŮ NÁPRAV, TYPŮ SPOJOVACÍCH ZAŘÍZENÍ ATD. TRAKTOR
MŮŽE BÝT VYBAVEN PŘÍDAVNÝM ZÁVAŽÍM VPŘEDU O HMOTNOSTI AŽ 1650 KG
(2X250+500+450+200) NEBO PŘEDNÍM TBZ SE ZÁVAŽÍM 500 KG A AŽ 2364 KG
(2X91+4X250) VZADU.
*39,41: PŘI PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH PRO KONKRÉTNÍ HODNOTY
HMOTNOSTÍ PLATÍ PODMÍNKY STANOVENÉ V § 14 VYHLÁŠKY Č. 341/2002 SB. V
ZÁVISLOSTI NA KONKRÉTNÍ SESTAVĚ PŘÍDAVNÝCH ZÁVAŽÍ, PŘÍP. DALŠÍ VÝBAVĚ
TRAKTORU.
*42,38: SPOJOVACÍ ZAŘÍZENÍ/NEJVĚTŠÍ SVISLÉ STATICKÉ ZATÍŽENÍ V KG:
AUTOMATICKÁ HUBICE 30 MM/2 000; VÝKYVNÉ TÁHLO/2 000; HÁK/3 000;
PITON/3 000; KULOVÝ ZÁVĚS K80/4 000; PŘEDNÍ TBZ/NEUVEDENO.
*44,37: KOLA; PNEUMATIKY; NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NA NÁPRAVU V KG:
DW15LX28; 16.9 R28 136 A8; 4 480 // DW20AX30; 600/60 R30 147 A8; 6 000
W16LX30; 540/65 R30 143 A8; 5 450
*45,37: KOLA; PNEUMATIKY; NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NA NÁPRAVU V KG:
DW18LX38; 20.8 R38 153 A8; 7 300 // DW25AX42; 710/60 R42 161 A8; 9 260
DW20B42; 650/65 R42 158 A8; 8 500
DALŠÍ PŘÍPUSTNÉ KOMBINACE KOL A PNEUMATIK JSOU UVEDENY V NÁVODU K
OBLSUZE.
TRAKTOR PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. S VÝJIMKOU:
- PLÁŠTĚ PNEUMATIK NEMUSÍ BÝT HOMOLOGOVÁNY RESP. SCHVÁLENY,
A PŘI PŘEKROČENÍ ŠÍŘKY 2,55 M (ZMĚNA ROZCHODU,DVOJMONTÁŽ ZADNÍ
NÁPRAVY) NAVÍC
- NENÍ SPLNĚNA PODMÍNKA NA VZDÁLENOST SVĚTELNÝCH ZAŘÍZENÍ OD BOKU
VOZIDLA,
- CELKOVÁ ŠÍŘKA JE VĚTŠÍ NEŽ JE PŘEDEPSÁNO.

Další ověření (externí odkazy)