CASE IH PUMA CVX 230
- 2014
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 6728 cm³
- 192 kW ≈ 261 k
VINZDBS57303
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 6:07 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZDBS57303
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 15. 1. 2015. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CASE IH
- Model
- PUMA CVX 230
- Typ
- / BS
- Datum 1. registrace
- 31. 7. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 1. 2015
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 6728 cm³
- Výkon
- 192 kW
- Kategorie
- T5 – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: AGRINO s.r.o. (IČO 25164848) od 26. 5. 2016
- Provozovatel: AGRINO s.r.o. (IČO 25164848) od 26. 5. 2016
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 31. 7. 2014 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 15. 1. 2015 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 15. 1. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | HZT Technik - servis, a.s. (IČO 01576321) | Registr silničních vozidel |
| 26. 5. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | AGRINO s.r.o. (IČO 25164848) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. 3. 2024 | Pravidelná STK | Tábor (č. 6302) | 10 064 km | způsobilé | 1 lehká
| 7. 3. 2028 |
| 17. 3. 2022 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 7 919 km | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2024 |
| 16. 3. 2022 | Měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 430826) | 7 919 km | – | bez závad | 16. 3. 2026 |
| 16. 3. 2018 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 3 771 km | způsobilé | bez závad | 15. 3. 2022 |
| 15. 3. 2018 | Měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 430826) | 3 771 km | – | bez závad | 15. 3. 2022 |
| 24. 5. 2016 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3304) | 1 874 km | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 14. 1. 2015 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3513) | 4 km | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Spolková republika NěmeckoNový vlastník a provozovatel HZT Technik - servis, a.s. (IČO 01576321)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2018 · stanice: U ZIMNÍHO STADIONU 1952/2, 37076, ČESKÉ BUDĚJOVICEVybavení zapsané v registru: ZÁVĚS
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ
-
Nový vlastník a provozovatel AGRINO s.r.o. (IČO 25164848)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 3. 2022 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-18-53-8038
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2024 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-22-53-9059
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2028 · stanice: STOJSLAVICE 4, 391 43, TÁBOR · protokol CZ-6302-24-03-0020
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- CASE IH
- Obchodní označení
- PUMA CVX 230
- Typ
- / BS
- Varianta
- BSLVFF
- Verze
- 50 KM/H
- Typ kód
- BS
- VIN
- ZDBS57303
- PČV
- 13342729
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Kategorie vozidla
- T5
- Výrobce vozidla
- CNH EUROPE HOLDING, S.A., LUCEMBURSKO
- Datum 1. registrace
- 31. 7. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 1. 2015
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
- Typ motoru
- F4DFE613G
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 192 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 6728
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 50
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 97/68LA
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 79/ 2215
- Za jízdy
- 81
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4816/ 2477/ 3065
- Rozvor [mm]
- 2850
- Provozní hmotnost
- 7900
- Hmotnosti provozní Do
- 12264
- Hmotnosti zatížení SZ
- 2000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 13000/ 13000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6000/ 6000
9500/ 9500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 31850/ 28570
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 3000/ 1500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 40000/ 40000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 600/65 R28 144 B/ DW20B X 28
710/70 R38 163 B/ TW23B X 38
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- CNH EUROPE HOLDING, S.A., LUCEMBURSKO
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- ZA072934
- Číslo ORV
- ZAA481303
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- IDV SRN
- Další záznamy
- ZEMĚ PŮVODU: SRN, RZ: DGF-EZ, TP: EH426172
Doporučený rozměr tabulky registrační značky 520x110 mm.
*40: Největší povolená hmotnost nebrzděného přípojného pracovního
stroje při rychlosti 20 km/h smí být nejvýše 3 000 kg.
*58: Jednohadicové a dvouhadicové
*29,30,35: Rozmezí zahrnuje přípustné kombinace přídavných závaží,
kol, pneumatik, typů náprav, typů spojovacích zařízení atd. Traktor
může být vybaven přídavným závažím vpředu o hmotnosti až 1 650 kg
(2x250+500+450+200) nebo předním TBZ příp. se závažím 500 kg, vzadu o
hmotnosti až 2 364 kg (2x91+4x250).
*42,38: Spojovací zařízení/největší svislé statické zatížení v kg:
automatická hubice/2 000; výkyvné táhlo/2 000; hák/3 000; kulový
závěs K80/4 000; přední TBZ kat. 2/neuvedeno.
Další přípustné kombinace kol a pneumatik jsou uvedeny v návodu k obsluze.
Traktor plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: ZDBS57303
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.