CASE IH PUMA 160 CVX

  • 2014
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 6728 cm³
  • 140 kW ≈ 190 k

VINZEBP53217

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 19:55 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZEBP53217

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 14. 7. 2014. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CASE IH
Model
PUMA 160 CVX
Typ
BP
Datum 1. registrace
16. 7. 2014
Datum 1. registrace v ČR
16. 7. 2014
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6728 cm³
Výkon
140 kW
Kategorie
T1 – TRAKTOR
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 3. 6. 2030
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
14 740 km
při prohlídce 3. 6. 2026
2
Vlastníci v registru
Zemědělsko - obchodní družstvo se sídlem v Němčicích
od 29. 7. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
14. 7. 2014 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
16. 7. 2014 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
16. 7. 2014 Nový provozovatel Zemědělsko - obchodní družstvo se sídlem v Němčicích (IČO 00112968) Registr silničních vozidel
29. 7. 2019 Nový vlastník Zemědělsko - obchodní družstvo se sídlem v Němčicích (IČO 00112968) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

05 00010 00015 000 2019202120232025 5. 6. 2018: 4 874 km25. 7. 2019: 6 196 km3. 6. 2022: 9 668 km3. 6. 2026: 14 740 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
3. 6. 2026 Pravidelná STK + měření emisí České Budějovice (č. 6305) 14 740 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.8.1.1 Spojková hlavice je částečně opotřebená (obroušená), ale tato závada nemá vliv na její spolehlivost nebo těsnost. lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
3. 6. 2030
3. 6. 2022 Pravidelná STK Vodňany (č. 3309) 9 668 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
3. 6. 2026
25. 7. 2019 Evidenční kontrola Vodňany (č. 3309) 6 196 km způsobilé bez závad
5. 6. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Jihočeský kraj (č. 3309) 4 874 km způsobilé bez závad 5. 6. 2022
16. 7. 2014 Před registrací Jihočeský kraj (č. 3317) – způsobilé bez závad
11. 7. 2014 Na žádost zákazníka Jihočeský kraj (č. 3317) – způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHLUMANY 100, 384 22, CHLUMANY
  2. Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
  3. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2018
    Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHLUMANY 100, 384 22, CHLUMANY
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2022 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 389 01, VODŇANY · protokol CZ-3309-18-06-0023
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 389 01, VODŇANY · protokol CZ-3309-19-07-0158
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2026 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 389 01, VODŇANY · protokol CZ-3309-22-06-0040
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2030 · stanice: HOMOLE 198, 370 01, ČESKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-6305-26-06-0024
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
CASE IH
Obchodní označení
PUMA 160 CVX
Typ
BP
Varianta
BPPC7E
Typ kód
BP
VIN
ZEBP53217
PČV
13133804
Druh vozidla
TRAKTOR
Kategorie vozidla
T1
Výrobce vozidla
CNH EUROPE HOLDING, S.A., LUCEMBURSKO
Datum 1. registrace
16. 7. 2014
Datum 1. registrace v ČR
16. 7. 2014
Druh (typ)
BEZPEČNOSTNÍ KABINA - SLTV 19
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
CNH UK, LTD., BASILDON, VELKÁ BRITÁNIE
Typ motoru
F4DFE613A
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
140 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6728
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
97/68LA
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 2310
Za jízdy
84

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5219/ 2550/ 3205
Rozvor [mm]
2789
Provozní hmotnost
6910
Hmotnosti provozní Do
7130
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
8250/ 11500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
3100/ 4900
5150/ 8500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
21035/ 21035
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
1500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
29449/ 29449
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
540/65 R30 143 A8 / W16L X 30
650/65 R42 158 A8 / DW20A X 42
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CNH EUROPE HOLDING, S.A., LUCEMBURSKO
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
1 / 1 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA T
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6792-007-01
ES/EU
e11*2003/37*0056*02
Číslo TP
ZA087658
Číslo ORV
ZAA297328
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
*39: 32 000/21 035
*40: 3 500/1 500
*41: 40 000/29 449
*56x: NE
*57x: ANO
*58x: VZDUCHOVÉ
Doporučený rozměr tabulky registrační značky 520x110 mm.
*40: Největší povolená hmotnost nebrzděného přípojného pracovního
stroje při rychlosti do 20 km/h smí být nejvýše 3 000 kg.
*58: Jednohadicové, dvouhadicové
Variabilní provedení vozidla:
*29: 4 551 - 5 219 ; *30: 2 446 - 2 550 ; *31: 3 040 - 3 205
*29,35: Rozmezí zahrnuje přípustné kombinace přídavných závaží, kol,
pneumatik, typů spojovacích zařízení atd. Traktor může být vybaven
přídavným závažím o hmotnosti až 1164 kg (2x250+500+164) vpředu a 390
kg (6x65) vzadu nebo závažím v předním TBZ.
*39,41: Při provozu na pozemních komunikacích pro konkrétní hodnoty
hmotností platí podmínky stanovené v § 14 vyhlášky č. 341/2002 Sb. v
závislosti na konkrétní sestavě přídavných závaží, příp. další výbavě traktoru.
*42,38: Spojovací zařízení/největší svislé statické zatížení v kg:
automatická hubice 30 mm/2000; výkyvné táhlo/1000; hák/3 000; kulový
závěs K80/3 000; přední TBZ neuvedeno.
*44,37: Kola; pneumatiky; největší povolená hmotnost na nápravu v kg:
W14Lx28; 440/65 R28 131 A8; 3 900 / W15Lx28; 480/65 R28 136 A8; 4 480
W18Lx28; 520/60 R28 138 D; 4 100(4 720(3,5)) / W13x28; 14.9 R28 128 A8; 3 600
*45,37: Kola; pneumatiky; největší povolená hmotnost na nápravu v kg:
W16Lx38; 540/65 R38 147 A8; 6 150 / W18Lx38; 600/65 R38 153 A8; 7 300
DW20Ax38; 650/60 R38 155 D; 7 300 / W16Lx38; 18.4 R38 146 A8; 6 000
Další přípustné kombinace kol a pneumatik jsou uvedeny v návodu k oblsuze.
Traktor plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkami:
- pláště pneumatik nemusí být homologovány resp. schváleny,
- kryty kol nesplňují předepsané požadavky.
Technický průkaz zvláštního vozidla vydán na základě prohlášení ES.
DOVOZ SRN - NOVÉ VOZIDLO - DOSUD NEBYLO REGISTROVÁNO.

Další ověření (externí odkazy)