FIAT PANDA 1.1
- 2004
- ZELENÁ
- BA 95 B
- 1108 cm³
- 40 kW ≈ 54 k
VINZFA16900000036737
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 6:48 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZFA16900000036737
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- FIAT
- Model
- PANDA 1.1
- Typ
- FIAT PANDA 1.1 169 / 169
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 24. 3. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 3. 2004
- Barva
- ZELENÁ
- Palivo
- BA 95 B
- Zdvihový objem
- 1108 cm³
- Výkon
- 40 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: FONTÁNA Kroměříž, spol. s r.o. (IČO 47915544) od 24. 3. 2004
- Provozovatel: FONTÁNA Kroměříž, spol. s r.o. (IČO 47915544) od 24. 3. 2004
Obvyklé u modelu ve stáří 14 let: 77–151 tis. km (medián 108 546 km, 441 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 24. 3. 2004 | První registrace | FONTÁNA Kroměříž, spol. s r.o. (IČO 47915544) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. 4. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomoucký kraj (č. 3826) | 281 219 km | způsobilé | 6 lehkých
| 11. 4. 2020 |
| 7. 4. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | 250 821 km | způsobilé | 3 lehké
| 7. 4. 2018 |
| 14. 4. 2014 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | 216 200 km | způsobilé | 1 lehká
| 7. 4. 2016 |
| 7. 4. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | 216 200 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 4 vážné
| 7. 5. 2014 |
| 12. 4. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | 176 880 km | způsobilé | 3 lehké
| 12. 4. 2014 |
| 28. 4. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | 141 588 km | způsobilé | 3 lehké
| 28. 4. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel FONTÁNA Kroměříž, spol. s r.o. (IČO 47915544)Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 24. 3. 2008
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2014 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2014 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2016 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2018 · stanice: TELIČKOVA 433/35, 75124, PŘEROV II - PŘEDMOSTÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2020 · stanice: TELIČKOVA 433/35, 75124, PŘEROV II - PŘEDMOSTÍ · protokol CZ-3826-18-04-0424
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (FIAT PANDA 1.1 2004 v ČR obvykle 3,0, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 8,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 49,9 %
Srovnáváme s 599 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu FIAT PANDA 1.1
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (69)
Identifikace
- Tovární značka
- FIAT
- Obchodní označení
- PANDA 1.1
- Typ
- FIAT PANDA 1.1 169 / 169
- Varianta
- AXA1A
- Verze
- 00B
- Typ kód
- 169
- VIN
- ZFA16900000036737
- PČV
- 4130948
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- HATCHBACK
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- FIAT AUTO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 24. 3. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 3. 2004
- Druh (typ)
- 5 DVEŘOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FIAT AUTO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Typ motoru
- 187A1000
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 40 / 5000
- Palivo
- BA 95 B
- Zdvihový objem [cm³]
- 1108
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 150
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2001/100A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba předpis
- ES 1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7.2 / 4.8 / 5.7
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/ 3750
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3538/ 1589/ 1578
- Rozvor [mm]
- 2299
- Provozní hmotnost
- 915
- Hmotnosti provozní Do
- 951
- Hmotnosti zatížení SZ
- 60
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1255/ 1255
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 730/ 730
640/ 640
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 800/ 800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 350/ 350
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2055/ 2055
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 50
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 155/80 R13 79 T/ 5.00 B X 13 ET 35
155/80 R13 79 T/ 5.00 B X 13 ET 35
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ZELENÁ
- Barva doplňková
- ŽLUTÁ-SVĚTLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 5445-01
- ES/EU
- e3*2001/116*0151*
- Číslo TP
- BF545411
- Číslo ORV
- UAT794790
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- RM zániku
- KROMĚŘÍŽ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: ZFA16900000036737
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.