FIAT FIORINO 1.4

  • 2008
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • benzin (BA)
  • 1360 cm³
  • 54 kW ≈ 73 k

VINZFA22500000046597

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 13:32 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZFA22500000046597

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
FIAT
Model
FIORINO 1.4
Typ
FIAT FIORINO 1.4 225 / 225
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
26. 11. 2008
Datum 1. registrace v ČR
26. 11. 2008
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1360 cm³
Výkon
54 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

  • Vlastník: Obec Luleč (IČO 00373184) od 7. 10. 2024
  • Provozovatel: Obec Luleč (IČO 00373184) od 7. 10. 2024
Technická prohlídka
STK platná
platnost do 19. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
57 518 km
při prohlídce 19. 6. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 17 let (všechny roky výroby): 132–213 tis. km (medián 168 386 km, 46 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Obec Luleč
od 7. 10. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
26. 11. 2008 První registrace BossCan ComPrint spol. s r.o. (IČO 63488191) Registr silničních vozidel
7. 10. 2024 Nový vlastník a provozovatel Obec Luleč (IČO 00373184) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

30 00040 00050 00060 000 2013201520172019202120232025 5. 12. 2012: 30 015 km19. 11. 2014: 44 937 km23. 11. 2016: 48 994 km7. 12. 2018: 51 953 km22. 3. 2021: 53 432 km21. 6. 2023: 54 964 km21. 6. 2023: 54 965 km26. 9. 2024: 55 500 km19. 6. 2025: 57 476 km19. 6. 2025: 57 518 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
19. 6. 2025 Pravidelná STK Brno (č. 3710) 57 518 km způsobilé
2 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.7.7.1 Prachovka na převodovém ústrojí je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
19. 6. 2027
19. 6. 2025 Měření emisí Vyškov (č. 471221) 57 476 km způsobilé bez závad 19. 6. 2027
26. 9. 2024 Evidenční kontrola Vyškov (č. 3748) 55 500 km způsobilé bez závad
21. 6. 2023 Pravidelná STK Vyškov (č. 3748) 54 965 km způsobilé
3 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
21. 6. 2025
21. 6. 2023 Měření emisí Vyškov (č. 571205) 54 964 km způsobilé bez závad 21. 6. 2025
22. 3. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Brno (č. 3770) 53 432 km způsobilé
1 lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
22. 3. 2023
7. 12. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Brno (č. 3770) 51 953 km způsobilé bez závad 7. 12. 2020
23. 11. 2016 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3757) 48 994 km způsobilé bez závad 23. 11. 2018
19. 11. 2014 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3757) 44 937 km způsobilé
1 lehká
  • 7.5.1.1 Doba použitelnosti některých zdravotnických potřeb autolékárničky je překročena. lehká
19. 11. 2016
5. 12. 2012 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3757) 30 015 km způsobilé bez závad 5. 12. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel BossCan ComPrint spol. s r.o. (IČO 63488191)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2012
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2014 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-12-12-0215
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 11. 2016 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-14-11-1084
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2018 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-16-11-1303
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2020 · stanice: OLOMOUCKÁ 1283/156C, 61800, BRNO - ČERNOVICE · protokol CZ-3770-18-12-0292
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2023 · stanice: OLOMOUCKÁ 1283/156C, 61800, BRNO - ČERNOVICE · protokol CZ-3770-21-03-1037
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2025 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 68201, VYŠKOV · protokol CZ-3748-23-06-0946
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 68201, VYŠKOV · protokol CZ-3748-24-09-0986
  9. Nový vlastník a provozovatel Obec Luleč (IČO 00373184)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2027 · stanice: KULKOVA 946/30, 61400, BRNO - MALOMĚŘICE · protokol CZ-3710-25-06-0737
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (FIAT FIORINO 1.4 2008 v ČR obvykle 3,3, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 95,6 %

Srovnáváme s 68 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu FIAT FIORINO 1.4

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
FIAT
Obchodní označení
FIORINO 1.4
Typ
FIAT FIORINO 1.4 225 / 225
Varianta
BXA1A
Verze
AX
Typ kód
225
VIN
ZFA22500000046597
PČV
8867750
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
FIAT GROUP AUTOMOBILES, S.P.A., ITÁLIE
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
26. 11. 2008
Datum 1. registrace v ČR
26. 11. 2008
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
Typ motoru
KFV
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
54 / 5200
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1360
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
157

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.8 / 5.9 / 6.9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 3900
Za jízdy
70

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3864/ 1716/ 1782
Rozvor [mm]
2513
Provozní hmotnost
1145
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1680/ 1680
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
900/ 900
950/ 950
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
600/ 600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
400/ 400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2280/ 2280
Ložná délka
1500
Ložná šířka
1050
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
175/70 R14 84T/ 5.5 J X 14 - 44
175/70 R14 84T/ 5.5 J X 14 - 44
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6747-001-00
Číslo ORV
UBJ290156
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
Č+Z ZNÁMKA, ČP 71080868
Další záznamy
CO2: 206/139/164 G/KM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*44-45:
6 J X 15 - 44; 185/65 R15 88T
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. S VÝJIMKOU Z USTANOVENÍ
VYHLÁŠKY Č.
341/2002 SB. - PŘÍLOHA 1/ČL. 6:
- VOZIDLO MŮŽE BÝT VYBAVENO VERTIKÁLNĚ DĚLENOU PŘEPÁŽKOU, KTERÁ NENÍ
DO VÝŠKY
500 MM OD BODU H Z PLNÉHO MATERIÁLU.

Další ověření (externí odkazy)