FIAT TABBERT EUROPA
- 1994
- ŽLUTÁ
- motorová nafta (NM)
- 2500 cm³
- 70 kW ≈ 95 k
VINZFA29000000477714
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 4:53 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZFA29000000477714
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Německá demokratická republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1994. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- FIAT
- Model
- TABBERT EUROPA
- Typ
- FIAT DUCATO 290MAJ TABBERT EUROPA 560 / DUCATO
- Rok výroby
- 1994
- Datum 1. registrace
- 21. 2. 1994
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 10. 2009
- Barva
- ŽLUTÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2500 cm³
- Výkon
- 70 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Z-MOTOR s.r.o. (IČO 60912596) od 7. 7. 2026
- Provozovatel: Z-MOTOR s.r.o. (IČO 60912596) od 7. 7. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 21. 2. 1994 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 15. 10. 2009 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 15. 10. 2009 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 7. 7. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | Z-MOTOR s.r.o. (IČO 60912596) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17. 6. 2026 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3619) | 185 223 km | způsobilé | 6 lehkých
| 17. 6. 2028 |
| 17. 6. 2026 | Měření emisí | Holice (č. 560617) | 185 198 km | způsobilé | bez závad | 17. 6. 2028 |
| 17. 6. 2024 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3619) | 179 990 km | způsobilé | 6 lehkých
| 17. 6. 2026 |
| 17. 6. 2024 | Měření emisí | Holice (č. 560617) | 179 972 km | způsobilé | bez závad | 17. 6. 2026 |
| 17. 6. 2022 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3619) | 172 671 km | způsobilé | 10 lehkých
| 17. 6. 2024 |
| 17. 6. 2022 | Měření emisí | Holice (č. 560617) | 172 650 km | způsobilé | bez závad | 17. 6. 2024 |
| 17. 6. 2020 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3619) | 170 349 km | způsobilé | 10 lehkých
| 17. 6. 2022 |
| 17. 6. 2020 | Měření emisí | Holice (č. 560617) | 170 331 km | způsobilé | bez závad | 17. 6. 2022 |
| 18. 4. 2018 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | 166 096 km | způsobilé | 3 lehké
| 18. 4. 2020 |
| 18. 4. 2018 | Měření emisí | Holice (č. 560617) | 166 071 km | – | bez závad | 18. 4. 2020 |
| 24. 3. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 162 946 km | způsobilé | 5 lehkých
| 24. 3. 2018 |
| 11. 10. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 157 014 km | způsobilé | 2 lehké
| 11. 10. 2015 |
| 13. 10. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 151 333 km | způsobilé | 3 lehké
| 13. 10. 2013 |
| 14. 10. 2009 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Pardubický kraj (č. 3610) | 143 060 km | způsobilé | 2 lehké
| 14. 10. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2013 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 10. 2015 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2018 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2020 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-18-04-1055
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 53301, PARDUBICE · protokol CZ-3619-20-06-1276
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 53301, PARDUBICE · protokol CZ-3619-22-06-1253
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 53301, PARDUBICE · protokol CZ-3619-24-06-0712
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2028 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 53301, PARDUBICE · protokol CZ-3619-26-06-0838
-
Nový vlastník a provozovatel Z-MOTOR s.r.o. (IČO 60912596)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Německá demokratická republika (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (48)
Identifikace
- Tovární značka
- FIAT
- Obchodní označení
- TABBERT EUROPA
- Typ
- FIAT DUCATO 290MAJ TABBERT EUROPA 560 / DUCATO
- Varianta
- 290 MAJ
- Typ kód
- DUCATO
- VIN
- ZFA29000000477714
- PČV
- 12159053
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SA OBYTNÝ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- FIAT AUTO S.P.A., ITÁLIE
- Rok výroby
- 1994
- Datum 1. registrace
- 21. 2. 1994
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 10. 2009
- Druh (typ)
- OBYTNÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- IVECO S.P.A., ITÁLIE
- Typ motoru
- 8140.27
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 70 / 3800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2500
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 118
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 91/441
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 85/ 2850
- Za jízdy
- 77
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5690/ 2220/ 2880
- Rozvor [mm]
- 2956
- Provozní hmotnost
- 2270
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3100/ 3100
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1600/ 1600
1700/ 1700
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1500/ 1500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 745/ 745
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4600/ 4600
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/75 R16C 105N/ 5,5 x 16
195/75 R16C 105N/ 5,5 x 16
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- TABBERT CARAVAN, GMBH, SRN
- Výrobní číslo karoserie
- ZFA29000000477714
- Barva
- ŽLUTÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 6 / 6 / 0
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBN648435
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- EHS/ES c.: 91/441; Dne 15.10.09 zaplacen poplat.na podporu sberu a využití autovraku ve výši 5.000 Kc; depozit 188/2010 depozit 222/2011
- Další záznamy
- VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: ZFA29000000477714
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.