CASE IH PUMA 160

  • 2019
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 6728 cm³
  • 149 kW ≈ 203 k

VINZFBP53334

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 2:51 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZFBP53334

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CASE IH
Model
PUMA 160
Typ
/ BP
Datum 1. registrace
16. 12. 2019
Datum 1. registrace v ČR
16. 12. 2019
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6728 cm³
Výkon
149 kW
Kategorie
T1 – TRAKTOR KOLOVÝ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 21. 11. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
4 017 km
při prohlídce 22. 11. 2023
2
Vlastníci v registru
ZS Vysočina, a.s.
od 13. 1. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
16. 12. 2019 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
16. 12. 2019 Nový provozovatel ZS Vysočina, a.s. (IČO 25938266) Registr silničních vozidel
13. 1. 2025 Nový vlastník ZS Vysočina, a.s. (IČO 25938266) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

4 0004 500 11/2023 21. 11. 2023: 4 017 km22. 11. 2023: 4 017 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 11. 2023 Pravidelná STK Havlíčkův Brod (č. 3626) 4 017 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
21. 11. 2027
21. 11. 2023 Měření emisí Havlíčkův Brod (č. 460114) 4 017 km – bez závad 21. 11. 2027

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel ZS Vysočina, a.s. (IČO 25938266)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2023
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2027 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-23-61-9054
  3. Nový vlastník ZS Vysočina, a.s. (IČO 25938266)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
CASE IH
Obchodní označení
PUMA 160
Typ
/ BP
Varianta
BPPC7E
Typ kód
BP
VIN
ZFBP53334
PČV
16105455
Druh vozidla
TRAKTOR KOLOVÝ
Kategorie vozidla
T1
Výrobce vozidla
CNH EUROPE HOLDING
Datum 1. registrace
16. 12. 2019
Datum 1. registrace v ČR
16. 12. 2019
Druh (typ)
BEZPEČNOSTNÍ KABINA - SLTV 19
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
CNH UK
Typ motoru
F4DFE613A
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
149 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6728
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 97/68LA
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 2310
Za jízdy
84

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5057/ 2550/ 3205
Rozvor [mm]
2 734
Provozní hmotnost
6480
Hmotnosti provozní Do
8414
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
11500/ 11500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
4 900/ 4 900
8 500/ 8 500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
32000/ 21035
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
3500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 29449
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
540/65 R30 143 A8 / W16L X 30
650/65 R42 158 A8 / DW20A X 42
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CNH EUROPE HOLDING S.A., LUCEMBURSKO
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
ZADNÍ TBZ KAT. 2, 3N
ABS
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6792-007-01
ES/EU
E11*2003/37*0056
Číslo ORV
UBL390471
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Varianta RZ
151
Další záznamy
Doporučený rozměr tabulky registrační značky 520x110 mm.
*40: Největší povolená hmotnost nebrzděného přípojného pracovního
stroje při rychlosti do 20 km/h smí být nejvýše 3 000 kg.
*58: Jednohadicové, dvouhadicové
Variabilní provedení vozidla:
*29: 4 551 - 5 057 (7); 4 606 - 5 057 (F)
*30: 2 446 - 2 550
*31: 3 040 - 3 205
*29,35: Rozmezí zahrnuje přípustné kombinace přídavných závaží, kol,
pneumatik, typů spojovacích zařízení atd. Traktor může být vybaven
přídavným závažím o hmotnosti až 1164 kg (2x250+500+164) vpředu a 390
kg (6x65) vzadu nebo závažím v předním TBZ.
*39,41: Při provozu na pozemních komunikacích pro konkrétní hodnoty
hmotností platí podmínky stanovené v § 14 vyhlášky č. 341/2002 Sb. v
závislosti na konkrétní sestavě přídavných závaží, příp. další výbavě
traktoru.
*42,38: Spojovací zařízení/největší svislé statické zatížení v kg:
automatická hubice 30 mm/2000; výkyvné táhlo/1000; hák/3 000; kulový
závěs K80/3 000; přední TBZ neuvedeno.
*44,37: Kola; pneumatiky; největší povolená hmotnost na nápravu v kg:
W14Lx28; 440/65 R28 131 A8; 3 900 // W15Lx28; 480/65 R28 136 A8; 4 480
W18Lx28; 520/60 R28 138 D; 4 100(4 720(3,5)) // W13x28; 14.9 R28 128
A8; 3 600
*45,37: Kola; pneumatiky; největší povolená hmotnost na nápravu v kg:
W16Lx38; 540/65 R38 147 A8; 6 150 // W18Lx38; 600/65 R38 153 A8; 7 300
DW20Ax38; 650/60 R38 155 D; 7 300 // W16Lx38; 18.4 R38 146 A8; 6 000
Další přípustné kombinace kol a pneumatik jsou uvedeny v návodu k
oblsuze.
Traktor plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkami:
- pláště pneumatik nemusí být homologovány resp. schváleny,
- kryty kol nesplňují předepsané požadavky.

Další ověření (externí odkazy)