FERRARI 812 SUPERFAST

  • 2019
  • ČERVENÁ
  • benzin (BA)
  • 6496 cm³
  • 585 kW ≈ 795 k

VINZFF83CMB000226771

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 11:39 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZFF83CMB000226771

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
FERRARI
Model
812 SUPERFAST
Typ
/ F 152
Datum 1. registrace
9. 8. 2019
Datum 1. registrace v ČR
10. 6. 2021
Barva
ČERVENÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
6496 cm³
Výkon
585 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 8. 8. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
27 652 km
při prohlídce 8. 8. 2025
1
Vlastník v registru
REINPO KAPITAL a.s.
od 10. 6. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
9. 8. 2019 První registrace Registr silničních vozidel
10. 6. 2021 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
10. 6. 2021 Nový vlastník a provozovatel REINPO KAPITAL a.s. (IČO 25591576) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

22 00024 00026 00028 000 2022202320242025 10. 6. 2021: 22 550 km10. 8. 2023: 26 432 km8. 8. 2025: 27 651 km8. 8. 2025: 27 652 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
8. 8. 2025 Pravidelná STK Nové Veselí (č. 3733) 27 652 km způsobilé bez závad 8. 8. 2027
8. 8. 2025 Měření emisí Nové Veselí (č. 471413) 27 651 km způsobilé bez závad 8. 8. 2027
10. 8. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Nové Veselí (č. 3733) 26 432 km způsobilé bez závad 10. 8. 2025
10. 6. 2021 Evidenční kontrola Nové Veselí (č. 3733) 22 550 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 8. 2023
  2. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel REINPO KAPITAL a.s. (IČO 25591576)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽDÁRSKÁ 311, 59214, NOVÉ VESELÍ · protokol CZ-3733-21-06-0705
  3. Vyřazení z provozu ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
  4. Konec vyřazení z provozu ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2025 · stanice: ŽDÁRSKÁ 311, 59214, NOVÉ VESELÍ · protokol CZ-3733-23-08-0577
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2027 · stanice: ŽDÁRSKÁ 311, 59214, NOVÉ VESELÍ · protokol CZ-3733-25-08-0432
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (49)

Identifikace

Tovární značka
FERRARI
Obchodní označení
812 SUPERFAST
Typ
/ F 152
Varianta
BC
Verze
E
Typ kód
F 152
VIN
ZFF83CMB000226771
PČV
16864885
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AD KUPÉ
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
FERRARI S.P.A., MODENA, ITÁLIE
Datum 1. registrace
9. 8. 2019
Datum 1. registrace v ČR
10. 6. 2021
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FERRARI S.P.A.
Typ motoru
F 140 GA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
585 / 8500
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
6496
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
340

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2016/646W
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
489 / 253 / 340
Spotřeba předpis
2016/646W
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
21.4 / 11.1 / 14.9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
111/ 4250
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4657/ 1971/ 1276
Rozvor [mm]
2720
Rozchod [mm]
1672/ 1645/ /
Provozní hmotnost
1790
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2030/ 2030
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
905/ 905
1145/ 1145
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
275/35 ZR20 XL 102Y/ 10JX20 ET48.4
315/35 ZR20 106Y/ 11 1/2JX20 ET57.3
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8542-101-06
ES/EU
e24*KS07/46*0077*06
Číslo TP
UM413701
Číslo ORV
UBA627600
Druh RZ
RZP
Varianta RZ
701
Další záznamy
DATUM PRVNÍ REGISTRACE DLE ORV ITÁLIE Č. AL0876992 /B/: DNE 09.08.2019.
REGISTRAČNÍ ZNAČKA ITÁLIE /A/: FW397CS.
ROZCHOD: 1672/1645
CO2: 489/253/340 G/KM
#V.9B: 2016/646W; EURO 6
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#N.1: 10JX20 ET48.4; 255/35 R20 M+S 97V
#N.2: 11 1/2JX20 ET57.3; 305/35 R20 M+S 104V
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)