IRISBUS DOMINO
- 2008
- MODRÁ-METAL
- motorová nafta (NM)
- 10308 cm³
- 331 kW ≈ 450 k
VINZGA7B2T000E001045
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 0:58 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZGA7B2T000E001045
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IRISBUS
- Model
- DOMINO
- Typ
- IRISBUS DOMINO 397E / 397E
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 15. 8. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 8. 2008
- Barva
- MODRÁ-METAL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10308 cm³
- Výkon
- 331 kW
- Kategorie
- M3 – AUTOBUS
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ARANEA s.r.o. (IČO 27903532) od 7. 2. 2025
- Provozovatel: ARANEA s.r.o. (IČO 27903532) od 7. 2. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 15. 8. 2008 | První registrace | Dopravní podnik města Děčína, a.s. (IČO 62240935) | Registr silničních vozidel |
| 7. 2. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | ARANEA s.r.o. (IČO 27903532) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 5. 2026 | Pravidelná STK | Říčany (č. 3227) | 434 593 km | způsobilé | 2 lehké
| 22. 5. 2027 |
| 9. 5. 2025 | Pravidelná STK | Říčany (č. 3227) | 432 703 km | způsobilé | 3 lehké
| 9. 5. 2026 |
| 9. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Chlumec (č. 3516) | 420 974 km | způsobilé | 3 lehké
| 9. 4. 2025 |
| 6. 4. 2023 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | 408 577 km | způsobilé | 5 lehkých
| 6. 4. 2024 |
| 28. 3. 2023 | Měření emisí | Děčín (č. 550208) | 408 124 km | způsobilé | bez závad | 28. 3. 2024 |
| 11. 4. 2022 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | 398 585 km | způsobilé | 6 lehkých
| 11. 4. 2023 |
| 11. 4. 2022 | Měření emisí | Chlumec (č. 451034) | 398 584 km | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2023 |
| 28. 5. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Chlumec (č. 3516) | 393 182 km | způsobilé | 4 lehké
| 28. 5. 2022 |
| 28. 5. 2020 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3523) | 389 243 km | způsobilé | bez závad | 28. 5. 2021 |
| 27. 5. 2020 | Měření emisí | Děčín (č. 550208) | 387 214 km | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2021 |
| 26. 6. 2019 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3523) | 377 189 km | způsobilé | 6 lehkých
| 26. 6. 2020 |
| 24. 6. 2019 | Měření emisí | Děčín (č. 550208) | 376 715 km | způsobilé | bez závad | 24. 6. 2020 |
| 4. 7. 2018 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3523) | 357 003 km | způsobilé | 7 lehkých
| 4. 7. 2019 |
| 3. 7. 2018 | Měření emisí | Děčín (č. 550208) | 356 975 km | – | bez závad | 3. 7. 2019 |
| 17. 7. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | 335 519 km | způsobilé | 6 lehkých
| 17. 7. 2018 |
| 19. 7. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | 312 928 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 7. 2017 |
| 20. 7. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | 900 159 km | způsobilé | 3 lehké
| 20. 7. 2016 |
| 22. 7. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 830 000 km | nezpůsobilé | 1 nebezpečná
| 22. 7. 2014 |
| 22. 7. 2014 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 237 740 km | způsobilé | bez závad | 22. 7. 2015 |
| 29. 7. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 180 679 km | způsobilé | bez závad | 29. 7. 2014 |
| 1. 8. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 144 159 km | způsobilé | bez závad | 1. 8. 2013 |
| 3. 8. 2011 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 92 844 km | způsobilé | bez závad | 1. 8. 2012 |
| 1. 8. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 92 778 km | nezpůsobilé | 1 nebezpečná
| 1. 8. 2011 |
| 3. 8. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 55 269 km | způsobilé | 3 lehké
| 3. 8. 2011 |
| 5. 8. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 32 000 km | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Dopravní podnik města Děčína, a.s. (IČO 62240935)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2012 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2013 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2014 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMECPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 7. 2015 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2016 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2017 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2018 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-17-07-1320
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2019 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-18-07-0255
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2020 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-19-06-2311
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2021 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-20-05-2358
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2022 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-21-05-2857
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2023 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-22-04-0882
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2024 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-23-04-0427
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2025 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-24-04-0747
-
Nový vlastník a provozovatel ARANEA s.r.o. (IČO 27903532)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2026 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-25-05-0450
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2027 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-26-05-1467
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- IRISBUS
- Obchodní označení
- DOMINO
- Typ
- IRISBUS DOMINO 397E / 397E
- Typ kód
- 397E
- VIN
- ZGA7B2T000E001045
- PČV
- 7673623
- Druh vozidla
- AUTOBUS
- Druh vozidla 2. ř.
- DÁLKOVÝ
- Kategorie vozidla
- M3
- Výrobce vozidla
- IRISBUS ITALIA, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 15. 8. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 8. 2008
- Druh (typ)
- JEDNOPODLAŽNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Typ motoru
- CURSOR F3AE3682A
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 331 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10308
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 100
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2006/51G
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.79
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 90/ 1575
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 12410/ 2550/ 3680
- Rozvor [mm]
- 6150
- Provozní hmotnost
- 13600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7100/ 7100
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 21500/ 21500
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 295/80 R 22.5 152/148 K / 22.5 X 8.25
295/80 R 22.5 152/148 K [2] / 22.5 X 8.25
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- IRISBUS ITALIA, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Výrobní číslo karoserie
- ZGA7B2T000E001045
- Barva
- MODRÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 51 / 51 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 4598-277-01
- Číslo ORV
- UBK430479
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- Obnova VIN za vyrezlé, špatně čitelné pod čj. MDC/38725/2023, VIN je vyraženo u pravého předního kola pod původním číslem VIN.
- Další záznamy
- VOZIDLO JE VYBAVENO: KLIMATIZAČNÍ JEDNOTKOU, ZVEDÁNÍM A SNIŽOVÁNÍM
VÝŠKY PÉROVÁNÍ, KÁVOVAREM, STOJATOU LEDNIČKOU, VIDEOSYSTÉMEM S 2
MONITORY A CHEMICKÝM WC.
VŠECHNY ELEKTROSPOTŘEBIČE JSOU V PROVEDENÍ 24 V.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ SPORT JACHT ZT 055 K TYPOVÉ SCHVÁLENÍ 1237
04.04.2023 OBNOVENO PŮVODNÍ VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ ZA VYREZLÉ, ŠPATNĚ ČITELNÉ
POD ČJ. MDC/38725/2023, VIN JE VYRAŽENO U PRAVÉHO PŘEDNÍHO KOLA POD PŮVODNÍM VIN.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: ZGA7B2T000E001045
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.