CASE IH PUMA 220 CVX
- 2017
- ČERVENÁ
- 6728 cm³
- 176 kW ≈ 239 k
VINZGES53360
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 8:58 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZGES53360
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CASE IH
- Model
- PUMA 220 CVX
- Typ
- / ES
- Datum 1. registrace
- 13. 3. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 4. 2017
- Barva
- ČERVENÁ
- Zdvihový objem
- 6728 cm³
- Výkon
- 176 kW
- Kategorie
- T1 – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Zemědělsko - obchodní družstvo se sídlem v Němčicích (IČO 00112968) od 5. 4. 2017
- Vlastník: Zemědělsko - obchodní družstvo se sídlem v Němčicích (IČO 00112968) od 13. 4. 2022
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 13. 3. 2017 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 5. 4. 2017 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 5. 4. 2017 | Nový vlastník | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 5. 4. 2017 | Nový provozovatel | Zemědělsko - obchodní družstvo se sídlem v Němčicích (IČO 00112968) | Registr silničních vozidel |
| 13. 4. 2022 | Nový vlastník | Zemědělsko - obchodní družstvo se sídlem v Němčicích (IČO 00112968) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. 2. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 6305) | 8 209 km | způsobilé | 1 lehká
| 1. 2. 2028 |
| 12. 4. 2022 | Evidenční kontrola | Vodňany (č. 3309) | 6 380 km | způsobilé | bez závad | |
| 28. 3. 2017 | Před registrací | Jihočeský kraj (č. 3317) | 5 km | způsobilé | bez závad | 28. 3. 2017 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-17-03-0124
-
První registrace v ČRNový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel Zemědělsko - obchodní družstvo se sídlem v Němčicích (IČO 00112968)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 4. 2021 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-22-04-0092
-
Nový vlastník Zemědělsko - obchodní družstvo se sídlem v Němčicích (IČO 00112968)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2028 · stanice: HOMOLE 198, 370 01, ČESKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-6305-24-02-0007
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (55)
Identifikace
- Tovární značka
- CASE IH
- Obchodní označení
- PUMA 220 CVX
- Typ
- / ES
- Varianta
- ESKSBF
- Verze
- 50 KM/H
- Typ kód
- ES
- VIN
- ZGES53360
- PČV
- 14524836
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Kategorie vozidla
- T1
- Datum 1. registrace
- 13. 3. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 4. 2017
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
- Typ motoru
- F4DFE613H*B003
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 176 / 2200
- Zdvihový objem [cm³]
- 6728
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2000/25
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/ 2200
- Za jízdy
- 83
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4900/ 2400/ 3115
- Rozvor [mm]
- 2884
- Provozní hmotnost
- 8640
- Hmotnosti provozní Do
- 8890
- Hmotnosti zatížení SZ
- 2500
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 13000/ 13000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6000/ 6000
9500/ 9500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 32000/ 32000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 40000/ 40000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 600/65 R 28 144B/ W18L X 28
710/70 R 38 163 B/ DW23A X 38
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- CNH EUROPE HOLDING, S.A., RAKOUSKO
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C SAUERMANN HS1500-KUD
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- ZA066729
- Číslo ORV
- ZAA368242
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Další záznamy
- ODNÍMATELNÝ MAJÁK ORANŽOVÉ BARVY; ČELNÍ HYDRAULIKA;SYSTÉM PŘIPOJENÍ PŘÍPOJNÉHO VOZIDLA:
JEDNOHADICOVÝ I DVOUHADICOVÝ ; VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
ROZMEZÍ ROZMĚRŮ ZAHRNUJE PŘÍPUSTNÉ KOMBINACE PŘÍDAVNÝCH ZÁVAŽÍ, KOL, PNEUMATIK, TYPŮ NÁPRAV,
TYPŮ SPOJOVACÍCH ZAŘÍZENÍ ATD. TRAKTOR MŮŽE BÝT VYBAVEN PŘÍDAVNÝM ZÁVAŽÍM VPŘEDU O HMOTNOSTI
AŽ 1650 KG(2X250+500+450+200) NEBO PŘEDNÍM TBZ SE ZÁVAŽÍM 500 KG AŽ 2364(2C91+4X250)
VZADU.; PŘI PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH PRO KONKRÉTNÍ HODNOTY HMOTNOSTÍ PLATÍ PODMÍNKY
STANOVENÉ V § 14 VYHLÁŠKY Č. 341/2002SB. V ZÁVISLOSTI NA KONKRÉTNÍ SESTAVĚ PŘÍDAVNÝCH ZÁVAŽÍ, PŘÍP.
DALŠÍ VÝBAVĚ TRAKTORU.; SPOJOVACÍ ZAŘÍZENÍ/NEJVĚTŠÍ SVISLÉ STATICKÉ ZATÍŽENÍ V KG: AUTOMATICKÁ
HUBICE 30 MM/2000 VÝKYVNÉ TÁHLO/2 000 HÁK/3 000PITON/3 000 KULOVÝ ZÁVĚS K80/4 000 PŘEDNÍ TBZ/NEUVEDENO.
PŘEDNÍ NÁPRAVA- KOLA PNEUMATIKY NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NA NÁPRAVU V KG:
DW15LX28 16.9 R28 136 A8 4 480//DW20AX30 600/60 R30 147 D 6 000
W 16LX30 540/65 R30 143 A8 5 000
ZADNÍ NÁPRAVA - KOLA PNEUMATIKY NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NA NÁPRAVU V KG:
DW18LX42 20.8 T42 152 B 7 500// DW25AX42 710/60 R42 161 A8 9 500
DALŠÍ PŘÍPUSTNÉ KOMBINACE KOL A PNEUMATIK JSOU UVEDENY V NÁVODU K OBSLUZE.
TRAKTOR PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. S VYJÍMKOU:
- PLÁŠTĚ NEUMATIK NEMUSÍ BÝT HOMOLOGOVÁNY RESP. SCHVÁLENY A PŘI PŘEKROČENÍ ŠÍŘKY 2,55 M
(UMĚNA ROZCHODU, DVOJMONTÁŽ ZADNÍ NÁPRAVY) NAVÍC
- NENÍ SPLNĚNA PODMÍNKA NA VZDÁLENOST SVĚTELNÝCH ZAŘÍZENÍ NA BOKU VOZIDLA.
- CELKOVÁ ŠÍŘKA JE VĚTŠÍ NEŽ JE PŘEDEPSÁNO
DATUM PRVNÍ REGISTRACE VOZIDLA V ZAHRANIČÍ: 13.03.2017 DLE TP SRN Č. ES318571
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: ZGES53360
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.