CASE IH PUMA 240 CVX

  • 2017
  • ZELENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 6728 cm³
  • 191 kW ≈ 260 k

VINZHES50452

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 17:06 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZHES50452

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CASE IH
Model
PUMA 240 CVX
Typ
/ ES
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
20. 6. 2017
Datum 1. registrace v ČR
10. 4. 2018
Barva
ZELENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6728 cm³
Výkon
191 kW
Kategorie
T1 – TRAKTOR
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 24. 4. 2029
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
2 971 km
při prohlídce 24. 4. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastníků v registru
ZEFA Volary s.r.o.
od 10. 4. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
20. 6. 2017 První registrace Registr silničních vozidel
10. 4. 2018 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
10. 4. 2018 Nový vlastník a provozovatel ZEFA Volary s.r.o. (IČO 26074303) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

05 00010 00015 000 2019202020212022202320242025 27. 3. 2018: 10 km13. 5. 2021: 1 082 km14. 5. 2021: 14 316 km8. 4. 2025: 2 945 km24. 4. 2025: 2 971 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
24. 4. 2025 Pravidelná STK + měření emisí České Budějovice (č. 6305) 2 971 km způsobilé
2 lehké
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
24. 4. 2029
8. 4. 2025 Měření emisí Homole (č. 430127) 2 945 km nižší než dříve nezpůsobilé
1 vážná
  • 8.2.2.2.2.6 Referenční nebo přeběhové otáčky nejsou ve stanoveném otáčkovém pásmu. vážná
14. 5. 2021 Pravidelná STK Vlachovo Březí (č. 3317) 14 316 km způsobilé bez závad 14. 5. 2025
13. 5. 2021 Měření emisí Prachatice (č. 530605) 1 082 km způsobilé bez závad 13. 5. 2025
27. 3. 2018 Evidenční kontrola Jihočeský kraj (č. 3317) 10 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2021
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2018 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-18-03-0095
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel ZEFA Volary s.r.o. (IČO 26074303)
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2025 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-21-05-0072
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2029 · stanice: HOMOLE 198, 370 01, ČESKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-6305-25-04-0091
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (70)

Identifikace

Tovární značka
CASE IH
Obchodní označení
PUMA 240 CVX
Typ
/ ES
Varianta
ESLSBF
Verze
40 KM/H
Typ kód
ES
VIN
ZHES50452
PČV
15114712
Druh vozidla
TRAKTOR
Druh vozidla 2. ř.
KOLOVÝ
Kategorie vozidla
T1
Výrobce vozidla
CNH EUROPE HOLDING
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
20. 6. 2017
Datum 1. registrace v ČR
10. 4. 2018
Druh (typ)
BEZPEČNOSTNÍ KABINA - SLTV 18
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL
Typ motoru
F4DFE613B*B006
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
191 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6728
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2000/25/EG
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 2200
Za jízdy
83

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5637/ 2550/ 3205
Rozvor [mm]
2884
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8640
Hmotnosti provozní Do
8890
Hmotnosti zatížení SZ
2000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
13000/ 13000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6000/ 6000
9500/ 9500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
32000/ 32000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 40000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
600/65 R 28-144B/147 A8/ W18L X 28; DW20A X 28
710/70 R 38 -163B/166 A8/ DW23A X 38
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CNH INDUSTRIAL EUROPE HOLD.
Barva
ZELENÁ
Barva doplňková
ŽLUTÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
PŘEDNÍ+ZADNÍ TBZ KAT. 2,3
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10107-004-00
Číslo TP
ZA141204
Číslo ORV
ZAA381409
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Varianta RZ
151
Doplňkový text na TP
ČESKÁ POJ.-2081490860.
Další záznamy
Alternativní provedení vozidla:
*56x: NE
*57x: ANO
*58x: VZDUCHOVÉ
Doporučený rozměr tabulky registrační značky 520x110 mm.
*40: Největší povolená hmotnost nebrzděného přípojného pracovního
stroje při rychlosti do 20 km/h smí být nejvýše 3 000 kg.
*58: Jednohadicové, dvouhadicové
Variabilní provedení vozidla:
*29: 4 900 - 5 637
*30: 2 400 - 2 550
*31: 3 115 - 3 205
Vybavení traktoru přídavnými závažími, dalšími spojovacími zařízeními
vč. svislého zatížení a schválenými rozměry pneumatik a jejich
kombinacemi je uvedeno v návodu k obsluze.
Pro provozu traktoru na pozemních komunikacích platí podmínky
stanovené vyhláškou č. 341/2014 Sb., příloha 12, odst.I); pro
konkrétní hodnoty hmotností přípojného vozidla platí podmínky
stanovené v §34 a §35 v závislosti na konkrétní sestavě přídavných
závaží, příp. další výbavě traktoru.
Traktor plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkou:
- celková šířka je větší než je předepsáno při změně rozchodu kol
nebo při použití dvojmontáže.
Číslo schválení v zemi původu vozidla: N846*00.
První registrace vozidla dle TP SRN č. ES357837, XC916092 (ZBI 209718180) byla 20.06.2017.
Vozidlo vyhovuje techn. požadavkům zák. č. 56/2001 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
Na vozidle je namontován MAJÁK ORANŽOVÉ BARVY.

Další ověření (externí odkazy)