CASE IH PUMA 240 CVX

  • 2018
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 6728 cm³
  • 199 kW ≈ 271 k

VINZHES53917

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 10:33 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZHES53917

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CASE IH
Model
PUMA 240 CVX
Typ
/ ES
Datum 1. registrace
29. 8. 2018
Datum 1. registrace v ČR
29. 8. 2018
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6728 cm³
Výkon
199 kW
Kategorie
T1 – TRAKTOR KOLOVÝ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 7. 5. 2030
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
6 206 km
při prohlídce 7. 5. 2026
1
Vlastník v registru
Lužanská zemědělská a.s.
od 29. 8. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
29. 8. 2018 První registrace Lužanská zemědělská a.s. (IČO 25253042) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

2 0004 0006 0008 000 2023202420252026 13. 5. 2022: 2 861 km7. 5. 2026: 6 205 km7. 5. 2026: 6 206 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
7. 5. 2026 Pravidelná STK Jičín (č. 3615) 6 206 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
7. 5. 2030
7. 5. 2026 Měření emisí Jičín (č. 560401) 6 205 km způsobilé bez závad 7. 5. 2030
13. 5. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3615) 2 861 km způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
13. 5. 2026

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Lužanská zemědělská a.s. (IČO 25253042)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2022
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-22-05-0181
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2030 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-26-05-0065
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
CASE IH
Obchodní označení
PUMA 240 CVX
Typ
/ ES
Varianta
ESLSFE
Verze
*****
Typ kód
ES
VIN
ZHES53917
PČV
15370640
Druh vozidla
TRAKTOR KOLOVÝ
Kategorie vozidla
T1
Výrobce vozidla
CNH EUROPE HOLDING S.A., LUCEMBURSKO
Datum 1. registrace
29. 8. 2018
Datum 1. registrace v ČR
29. 8. 2018
Druh (typ)
BEZPEČNOSTNÍ KABINA - SLTV 18
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A., ITÁLIE
Typ motoru
F4DFE613B*B
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
199 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6728
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Hydropohon
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 97/68QA
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 2200
Za jízdy
83

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5637/ 2550/ 3205
Rozvor [mm]
2884
Provozní hmotnost
8430
Hmotnosti provozní Do
11540
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
13000/ 13000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6000/ 6000
9500/ 9500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
32000/ 32000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
3500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 40000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
600/65 R 28 147 A8/ W18L X 28
710/70 R 38 166 A8/ DW23B X 38
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CNH INDUSTRIAL EUROPE HOLD., LUCEMBURSKO
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
ZADNÍ TBZ KAT. 2, 3N
ABS
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10107-01-01
ES/EU
e1*2003/37*0585*00
Číslo TP
ZA275493
Číslo ORV
ZAA467905
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Varianta RZ
151
Doplňkový text na TP
NOVÉ, Č.FA: 9870308330, CEREA, A.S., PARDUBICE ZE DNE 7.8.2018

Další ověření (externí odkazy)