LAMBORGHINI R3 EVO 100
- 2013
- STŘÍBRNÁ
- motorová nafta (NM)
- 4038 cm³
- 72,5 kW ≈ 99 k
VINZKDL2002W0TL20266
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 16:23 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZKDL2002W0TL20266
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 11 dnů (24. 11. 2014 až 5. 12. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- LAMBORGHINI
- Model
- R3 EVO 100
- Typ
- / 14S
- Rok výroby
- 2013
- Datum 1. registrace
- 18. 12. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 12. 2013
- Barva
- STŘÍBRNÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 4038 cm³
- Výkon
- 72,5 kW
- Kategorie
- T1 – TRAKTOR
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: FARMERS spol. s r.o. (IČO 15039307) od 5. 12. 2014
- Provozovatel: FARMERS spol. s r.o. (IČO 15039307) od 5. 12. 2014
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 18. 12. 2013 | První registrace | SOME Jindřichův Hradec s.r.o. (IČO 62508831) | Registr silničních vozidel |
| 24. 11. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | FARMERS spol. s r.o. (IČO 15039307) | Registr silničních vozidel |
| 5. 12. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | FARMERS spol. s r.o. (IČO 15039307) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 12. 2025 | Pravidelná STK | Trutnov (č. 3640) | – | způsobilé | bez závad | 2. 12. 2029 |
| 15. 12. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Trutnov (č. 3640) | – | způsobilé | bez závad | 15. 12. 2025 |
| 14. 12. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3640) | – | způsobilé | bez závad | 14. 12. 2021 |
| 5. 12. 2014 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3640) | 177 km | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel SOME Jindřichův Hradec s.r.o. (IČO 62508831)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2017
-
Nový vlastník a provozovatel FARMERS spol. s r.o. (IČO 15039307)
-
Nový vlastník a provozovatel FARMERS spol. s r.o. (IČO 15039307)Evidenční kontrola platnost do 5. 12. 2014 · stanice: HORSKÁ 932, 54101, TRUTNOV - STŘEDNÍ PŘEDMĚSTÍEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HORSKÁ 932, 54101, TRUTNOV - STŘEDNÍ PŘEDMĚSTÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2021 · stanice: HORSKÁ 932, 54101, TRUTNOV - STŘEDNÍ PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3640-17-62-8015
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2025 · stanice: HORSKÁ 932, 54101, TRUTNOV - STŘEDNÍ PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3640-21-62-9014
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2029 · stanice: HORSKÁ 932, 54101, TRUTNOV - STŘEDNÍ PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3640-25-12-0097
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- LAMBORGHINI
- Obchodní označení
- R3 EVO 100
- Typ
- / 14S
- Varianta
- 100T1
- Verze
- LW
- Typ kód
- 14S
- VIN
- ZKDL2002W0TL20266
- PČV
- 12895671
- Druh vozidla
- TRAKTOR
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- SAME DEUTZ-FAHR ITALIA, S.P.A., ITÁLIE
- Rok výroby
- 2013
- Datum 1. registrace
- 18. 12. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 12. 2013
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA C49
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DEUTZ, AG, KÖLN, SRN
- Typ motoru
- TCD2012 L 04 2V CODE C3MT72
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 72.5 / 2300
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 4038
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2000/25C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 2300
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4770/ 2220/ 2805
- Rozvor [mm]
- 2340
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 4280
- Hmotnosti provozní Do
- 5032
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 7200/ 7200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 3000/ 3000
4800/ 4800
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 31500/ 12580
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 3000/ 1000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 38700/ 17612
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 14.9 R24 126 A8 / W13 X 24
420/85 R 34 142 A8 / DW15L X 34
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SAME DEUTZ-FAHR ITALIA, S.P.A., ITÁLIE
- Barva
- STŘÍBRNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S; ZADNÍ TBZ KAT. 2
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6730-001-01
- ES/EU
- e3*2005/670062
- Číslo ORV
- UBN192521
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
- Další záznamy
- *42,38: Spojovací zařízení/největší svislé statické zatížení v kg:
hubice/1 400; výkyvné táhlo/700; hák/neuvedeno; přední TBZ
kat.2/neuvedeno.
*40: Největší povolená hmotnost nebrzděného přípojného pracovního
stroje při rychlosti do 20 km/h smí být nejvýše 2 000 kg.
*58: Jednohadicové, dvouhadicové.
Variabilní provedení vozidla:
*29: 4 075 - 4 770
*29,35: Rozmezí zahrnuje přípustné kombinace přídavných závaží, kol,
pneumatik, typů spojovacích zařízení atd.
Traktor může být vybaven přídavným závažím vpředu o hmotnosti až 340
kg (8x40kg + 1x20kg) nebo předním TBZ kat.2, případně závažím 400 kg
v předním TBZ; a závažím v zadních kolech až 172 kg (4x43kg).
*39,41: Při provozu na pozemních komunikacích pro konkrétní hodnoty
hmotností platí podmínky stanovené v § 14 vyhlášky č.341/2002 Sb. v
závislosti na konkrétní sestavě přídavných závaží, případně další
výbavě traktoru.
*44: W13x24; 380/85 R24 131 A8 // W13x24; 420/70 R 24 130 A8
DW14Lx24; 480/65 R 24 127 A8 // W11x28; 320/85 R28 124 A8
W12x28; 340/85 R 28 127 A8
*45: W15Lx34; 16.9 R 34 139 A8 // W15Lx34;480/70 R 34 143 A8
DW15Lx34; 540/65 R 34 140 A8 // W16Lx34; 460/85 R 34 147 A8
Další schválené rozměry pneumatik a jejich kombinace jsou uvedeny v
návodu k obsluze.
Traktor plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkami:
- pláště pneumatik nemusí být homologovány resp. schváleny,
- kryty zadních kol neplní některé předepsané požadavky,
- na traktoru není vyznačena hodnota korigovaného součinitele
absorpce.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: ZKDL2002W0TL20266
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.