Automobili Lamborghini S.p.A. URUS
- 2019
- ŽLUTÁ
- benzin (BA)
- 3996 cm³
- 478 kW ≈ 650 k
VINZPBEA1ZL1LLA07539
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 23:03 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZPBEA1ZL1LLA07539
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 2. 8. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Slovenská republika), datum dovozu 6. 8. 2025. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- Automobili Lamborghini S.p.A.
- Model
- URUS
- Typ
- 636
- Datum 1. registrace
- 28. 11. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 8. 2025
- Barva
- ŽLUTÁ
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 3996 cm³
- Výkon
- 478 kW
- Kategorie
- M1G – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ESSOX s.r.o. (IČO 26764652) od 6. 8. 2025
- Provozovatel: Air Truck s.r.o. (IČO 02298155) od 6. 8. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 28. 11. 2019 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 6. 8. 2025 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 6. 8. 2025 | Nový vlastník | ESSOX s.r.o. (IČO 26764652) | Registr silničních vozidel |
| 6. 8. 2025 | Nový provozovatel | Air Truck s.r.o. (IČO 02298155) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 8. 2025 | Evidenční kontrola | Kladno (č. 3242) | 68 186 km | způsobilé | bez závad | |
| 5. 8. 2025 | Evidenční kontrola | Kladno (č. 3242) | 68 186 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2026
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 272 03, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-25-08-0178Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 272 03, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-25-08-0170
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Slovenská republikaNový vlastník ESSOX s.r.o. (IČO 26764652)Nový provozovatel Air Truck s.r.o. (IČO 02298155)Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- Automobili Lamborghini S.p.A.
- Obchodní označení
- URUS
- Typ
- 636
- Varianta
- BAAA
- Verze
- AAAAAAAAAAA
- Typ kód
- 636
- VIN
- ZPBEA1ZL1LLA07539
- PČV
- 19084865
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AF VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- M1G
- Výrobce vozidla
- AUTOMOBILI LAMBORGHINI S.P.A., ITÁLIE
- Datum 1. registrace
- 28. 11. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 8. 2025
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AUTOMOBILI LAMBORGHINI S.P.A., ITÁLIE
- Typ motoru
- DHU
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 478 / 6000
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3996
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 305
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2018/1832
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 388 / 237 / 292
- Spotřeba předpis
- 2018/1832
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 16,8 / 10,2 / 12,6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 92/ 3750
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5112/ 2016/ 1638
- Rozvor [mm]
- 3003
- Rozchod [mm]
- 1695/ 1710
- Provozní hmotnost
- 2272
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2875/ 2875
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1500/ 1500
1475/ 1475
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 6375/ 6375
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 285/45 ZR21 113Y/ 9.5 X 21
315/40 ZR21 115Y/ 10.5 X 21
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŽLUTÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A
- Stupeň autonomity vozidla
- Neautonomní
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 11969-001-00
- ES/EU
- e3*2007/46*0616*00
- Číslo ORV
- UBJ756470
- Druh RZ
- RZP
- Varianta RZ
- 701
- Doplňkový text na TP
- DOVOZ SLOVENSKO
- Další záznamy
- Rozchod: 1695+1710
Variabilní provedení vozidla:
*20: 9.5 X 21; 285/45 ZR21 113Y
*21: 10.5 X 21; 315/40 ZR21 115Y
*20: 10 X 22; 285/40 ZR22 110Y
*21: 11.5 X 22; 325/35 ZR22 114Y
*20: 10 X 23; 285/35 ZR23 107Y
*21: 11.5 X 23; 325/30 ZR23 109Y
M: 3003
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
DOVOZ SLOVENSKO
PŮVODNÍ RZ SLOVENSKO : AAVE289 NEPŘEDLOŽENY.
DATUM 1.REG. DLE TP SVK Č. PJ968030 DNE 28.11.2019.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: ZPBEA1ZL1LLA07539
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.