Automobili Lamborghini S.p.A. URUS
- 2025
- ČERNÁ
- benzin (BA + EL)
- 3996 cm³
- 456 kW ≈ 620 k
VINZPBED5ZL4SLA39124
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 5:21 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZPBED5ZL4SLA39124
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo bylo vyvezeno do zahraničíV registru má stav „vývoz“. V Česku už nemá být provozováno; kupovat ho tu je rizikové (může jít o vozidlo, které se vrátilo ze zahraničí nebo má problematickou historii).
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- Automobili Lamborghini S.p.A.
- Model
- URUS
- Typ
- 636
- Datum 1. registrace
- 9. 7. 2025
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 7. 2025
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- benzin (BA + EL)
- Zdvihový objem
- 3996 cm³
- Výkon
- 456 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyvezené do zahraničí
Aktuálně v registru
- Vlastník: AUTOPARK - Tříska, s.r.o. (IČO 27948692) od 9. 7. 2025
- Provozovatel: AUTOPARK - Tříska, s.r.o. (IČO 27948692) od 9. 7. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 9. 7. 2025 | První registrace | AUTOPARK - Tříska, s.r.o. (IČO 27948692) | Registr silničních vozidel |
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel AUTOPARK - Tříska, s.r.o. (IČO 27948692)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2029Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Konec: vlastník a provozovatel AUTOPARK - Tříska, s.r.o. (IČO 27948692)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (52)
Identifikace
- Tovární značka
- Automobili Lamborghini S.p.A.
- Obchodní označení
- URUS
- Typ
- 636
- Varianta
- AEAA
- Verze
- CADAAGCGBBB
- Typ kód
- 636
- VIN
- ZPBED5ZL4SLA39124
- PČV
- 19042829
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AF VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- AUTOMOBILI LAMBORGHINI S.P.A., ITÁLIE
- Datum 1. registrace
- 9. 7. 2025
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 7. 2025
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AUTOMOBILI LAMBORGHINI S.P.A., ITÁLIE
- Typ motoru
- DWH
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 456 / 6000
- Palivo
- benzin (BA + EL)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3996
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ano
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 312
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2023/443/EA
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 51
- Spotřeba předpis
- 2023/443/EA
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 2
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 92/ 3750
- Za jízdy
- 69
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5123/ 2022/ 1638
- Rozvor [mm]
- 3003
- Rozchod [mm]
- 1695/ 1710
- Provozní hmotnost
- 2580
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3185/ 3185
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1590/ 1590
1650/ 1650
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 6685/ 6685
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 285/35 ZR23 (107Y)/ 10X23 ET28
325/30 ZR23 (109Y) / 11.5X23 ET22
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VÝVOZ
- ZTP
- 11969-111-06
- ES/EU
- e3*2007/46*0616*06
- Číslo ORV
- UBL616174
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- Odhlášení dle 1999/37/Es
- Další záznamy
- Rozchod: 1695+1710
Variabilní provedení vozidla: #N1-N2: Náprava 1.: 285/45 ZR21 (113Y) 9.5X21 ET28; Náprava 2.: 315/40 ZR21 (115Y) 10.5X21 ET18; Náprava 1.: 285/40 ZR22 (110Y) 10X22 ET28; Náprava 2.: 325/35 ZR22 (114Y) 11.5X22 ET22; Náprava 1.: 285/35 ZR23 (107Y) 10X23 ET28; Náprava 2.: 325/30 ZR23 (109Y) 11.5X23 ET22; Náprava 1.: 285/45 ZR21 (113Y) 9.5X21 ET28; Náprava 2.: 315/40 ZR21 (115Y) 9.5X21 ET18; Náprava 1.: 285/40 ZR22 (110Y) 10X22 ET28; Náprava 2.: 325/35 ZR22 (114Y) 10X22 ET22; Náprava 1.: 285/35 ZR23 (107Y) 10X23 ET28; Náprava 2.: 325/30 ZR23 (109Y) 10X23 ET22
M: 3003
330
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: ZPBED5ZL4SLA39124
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.