LIAZ 110.050

  • 1989
  • MODRÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 11940 cm³

VIN1627

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 2:22 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/10070008

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1989. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
LIAZ
Model
110.050
Typ
LIAZ 110.050 D /
Rok výroby
1989
Datum 1. registrace
1. 1. 1989
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1989
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
11940 cm³
Výkon
0 kW
Kategorie
N3 – Nákladní automobil valníkový
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

  • Vlastník: PAPEI, a.s. (IČO 44223081) od 3. 1. 2011
  • Provozovatel: PAPEI, a.s. (IČO 44223081) od 3. 1. 2011
Stav tachometru
534 km
při prohlídce 16. 4. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastníků v registru
PAPEI, a.s.
od 3. 1. 2011

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 1989 První registrace Registr silničních vozidel
20. 12. 1989 Nový provozovatel Masný teplický průmysl, státní podnik (IČO 00482196) Registr silničních vozidel
5. 9. 1994 Nový provozovatel PAPEI, a.s. (IČO 44223081) Registr silničních vozidel
3. 1. 2011 Nový vlastník a provozovatel PAPEI, a.s. (IČO 44223081) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

01 0002 0003 000 2020202120222023202420252026 18. 3. 2019: 1 242 km11. 12. 2019: 2 619 km24. 2. 2020: 2 620 km13. 8. 2021: 171 km19. 10. 2021: 534 km23. 3. 2022: 534 km19. 12. 2023: 1 289 km21. 12. 2023: 1 289 km16. 4. 2026: 534 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
16. 4. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Znojmo (č. 6723) 534 km nižší než dříve způsobilé 4 lehké 16. 4. 2030
25. 2. 2026 Pravidelná STK Týn nad Vltavou (č. 3313) – způsobilé bez závad 25. 2. 2030
6. 8. 2025 Opakovaná STK Děčín (č. 3527) – způsobilé 1 lehká 17. 7. 2029
27. 5. 2025 Pravidelná STK + měření emisí České Budějovice (č. 6305) – způsobilé 3 lehké 27. 5. 2029
2. 5. 2025 Opakovaná STK Zlín (č. 3713) – způsobilé bez závad 8. 4. 2029
8. 4. 2025 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) – dočasně způsobilé 1 vážná 8. 5. 2025
7. 10. 2024 Pravidelná STK Lysá nad Labem (č. 3240) – způsobilé bez závad 7. 10. 2028
1. 7. 2024 Pravidelná STK Nové Veselí (č. 3733) – způsobilé bez závad 1. 7. 2028
28. 5. 2024 Pravidelná STK Bořitov (č. 6743) – způsobilé 4 lehké 28. 5. 2028
26. 4. 2024 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 6617) – způsobilé 5 lehké 26. 4. 2028
21. 12. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Jilemnice (č. 3637) 1 289 km způsobilé 3 lehké 21. 12. 2027
19. 12. 2023 Evidenční kontrola Jilemnice (č. 3637) 1 289 km způsobilé bez závad
9. 11. 2023 Pravidelná STK Světlá nad Sázavou (č. 3649) – způsobilé 3 lehké 9. 11. 2027
7. 9. 2023 Pravidelná STK Třebíč (č. 3752) – způsobilé 1 lehká 7. 9. 2027
11. 8. 2023 Pravidelná STK Karviná (č. 3853) – způsobilé bez závad 11. 8. 2027
24. 7. 2023 Pravidelná STK Brno (č. 6714) – způsobilé 3 lehké 24. 7. 2027
6. 6. 2023 Pravidelná STK Jihlava (č. 3765) – způsobilé 1 lehká 6. 6. 2027
1. 6. 2023 Pravidelná STK Nové Strašecí (č. 3239) – způsobilé bez závad 1. 6. 2027
26. 5. 2023 Pravidelná STK Přerov (č. 3826) – způsobilé 1 lehká 26. 5. 2027
27. 1. 2023 Pravidelná STK Roudnice nad Labem (č. 3513) – způsobilé 1 lehká 27. 1. 2027
5. 1. 2023 Evidenční kontrola Nová Paka (č. 3648) – způsobilé bez závad
4. 8. 2022 Pravidelná STK Mníšek pod Brdy (č. 3211) – způsobilé 1 lehká 4. 8. 2026
9. 5. 2022 Pravidelná STK Chrudim (č. 3620) – způsobilé 5 lehké 9. 5. 2026
11. 4. 2022 Evidenční kontrola Jičín (č. 3606) – způsobilé bez závad
23. 3. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Znojmo (č. 6723) 534 km způsobilé 5 lehké 23. 3. 2026
4. 3. 2022 Pravidelná STK Mirotice (č. 3326) – způsobilé bez závad 3. 3. 2026
19. 10. 2021 Evidenční kontrola Znojmo (č. 6723) 534 km způsobilé bez závad
13. 8. 2021 Pravidelná STK Vsetín (č. 3819) 171 km nižší než dříve způsobilé bez závad 13. 8. 2025
26. 7. 2021 Evidenční kontrola Sedlčany (č. 3235) – způsobilé bez závad
24. 5. 2021 Pravidelná STK Vodňany (č. 3309) – způsobilé 5 lehké 24. 5. 2025
29. 3. 2021 Pravidelná STK Velké Meziříčí (č. 3706) – způsobilé 1 lehká 29. 3. 2025
20. 1. 2021 Pravidelná STK Petřvald (č. 3833) – způsobilé 1 lehká 20. 1. 2025
1. 10. 2020 Pravidelná STK Děčín (č. 3502) – způsobilé bez závad 1. 10. 2024
29. 9. 2020 Pravidelná STK Nové Veselí (č. 3733) – způsobilé bez závad 29. 9. 2024
27. 7. 2020 Opakovaná STK Hodonín (č. 3720) – způsobilé bez závad 29. 6. 2024
29. 6. 2020 Pravidelná STK Kyjov (č. 3737) – dočasně způsobilé 3 vážné 29. 7. 2020
19. 5. 2020 Pravidelná STK Brno (č. 6741) – způsobilé 6 lehké 19. 5. 2024
22. 4. 2020 Pravidelná STK Hrejkovice (č. 3319) – způsobilé 8 lehké 22. 4. 2024
20. 4. 2020 Pravidelná STK Lysá nad Labem (č. 3240) – způsobilé 1 lehká 20. 4. 2024
24. 2. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Sokolov (č. 3402) 2 620 km způsobilé 3 lehké 24. 2. 2022
13. 12. 2019 Opakovaná STK Světlá nad Sázavou (č. 3649) – způsobilé 1 lehká 13. 11. 2023
11. 12. 2019 Evidenční kontrola Hořovice (č. 3224) 2 619 km způsobilé 1 lehká
13. 11. 2019 Pravidelná STK Světlá nad Sázavou (č. 3649) – dočasně způsobilé 1 lehká, 3 vážné 13. 12. 2019
16. 9. 2019 Pravidelná STK Třebíč (č. 3752) – způsobilé 1 lehká 16. 9. 2023
10. 6. 2019 Pravidelná STK Jihlava (č. 3765) – způsobilé bez závad 10. 6. 2023
27. 5. 2019 Pravidelná STK Přerov (č. 3826) – způsobilé 2 lehké 27. 5. 2023
18. 3. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Vrchlabí (č. 3635) 1 242 km způsobilé bez závad 18. 3. 2023
12. 11. 2018 Pravidelná STK Česká Lípa (č. 3528) – způsobilé 2 lehké 12. 11. 2022
11. 10. 2018 Pravidelná STK Náchod (č. 3623) – způsobilé 6 lehké 11. 10. 2022
6. 8. 2018 Pravidelná STK Karviná (č. 3853) – způsobilé bez závad 6. 8. 2022
30. 7. 2018 Pravidelná STK Žatčany (č. 6714) – způsobilé 5 lehké 30. 7. 2022
25. 7. 2018 Pravidelná STK Mníšek pod Brdy (č. 3211) – způsobilé 1 lehká 25. 7. 2022
26. 6. 2018 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3313) – způsobilé 4 lehké 26. 6. 2022

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
  2. Nový provozovatel Masný teplický průmysl, státní podnik (IČO 00482196)
  3. Nový provozovatel PAPEI, a.s. (IČO 44223081)
  4. Nový vlastník a provozovatel PAPEI, a.s. (IČO 44223081)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (LIAZ 110.050 1989 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 72 %

Srovnáváme s 125 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu LIAZ 110.050

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
LIAZ
Obchodní označení
110.050
Typ
LIAZ 110.050 D /
VIN
1627
PČV
10070008
Druh vozidla
Nákladní automobil valníkový
Druh vozidla 2. ř.
.
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
.
Rok výroby
1989
Datum 1. registrace
1. 1. 1989
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1989
Druh (typ)
.
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
.
Typ motoru
M1.2A-MŠ 638
Číslo motoru
4600305
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
11940
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ .
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
0
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
0/ 0/ 0
Rozvor [mm]
0
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
9170
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
16000/ 16000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
0/ 0
/
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
/
/
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
.
Výrobní číslo karoserie
1627
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
.
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
1960-090-89
Číslo TP
AI698113
Druh RZ
NÁKLADNÍ
RM zániku
ROUDNICE NAD LABEM

Další ověření (externí odkazy)