TATRA T 815 S3 26 208 6X6.2 TATRA T 815 S3
- 1985
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 15825 cm³
- 208 kW ≈ 283 k
VIN35379106
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 5:03 · https://www.provervozidlo.cz/vin/35379106
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1985. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- TATRA T 815 S3 26 208 6X6.2
- Model
- TATRA T 815 S3
- Typ
- TATRA 815 S3 26208 6X6.2 /
- Rok výroby
- 1985
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1985
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 15825 cm³
- Výkon
- 208 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: MDS solution s.r.o. (IČO 07674856) od 10. 2. 2025
- Provozovatel: MDS solution s.r.o. (IČO 07674856) od 10. 2. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1985 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 28. 12. 1994 | Nový provozovatel | AUTOMOVA, spol. s r.o. (IČO 42339898) | Registr silničních vozidel |
| 24. 1. 1995 | Nový provozovatel | EKOKLIMA a.s. (IČO 00474835) | Registr silničních vozidel |
| 23. 2. 1995 | Nový provozovatel | Václav Motlík (IČO 45415048) | Registr silničních vozidel |
| 23. 2. 1995 | Nový provozovatel | RADKOVICE 31,OKR.PLZEN-JIH | Registr silničních vozidel |
| 19. 11. 1997 | Nový vlastník a provozovatel | Miroslav Banýr (IČO 11142251) | Registr silničních vozidel |
| 8. 2. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | KERAX, s.r.o. (IČO 28788320) | Registr silničních vozidel |
| 10. 2. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | MDS solution s.r.o. (IČO 07674856) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17. 4. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 608 557 km | způsobilé | 9 lehké | 17. 4. 2027 |
| 29. 1. 2026 | Pravidelná STK | Skuteč (č. 3634) | 608 325 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 7 vážné | 28. 2. 2026 |
| 29. 1. 2026 | Měření emisí | Skuteč (č. 560307) | 60 832 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 2 vážné | |
| 9. 1. 2025 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3616) | 602 807 km | způsobilé | 11 lehké | 9. 1. 2026 |
| 9. 1. 2025 | Měření emisí | Chornice (č. 560904) | 602 766 km | způsobilé | bez závad | 9. 1. 2026 |
| 12. 1. 2024 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3616) | 599 658 km | způsobilé | 18 lehké | 12. 1. 2025 |
| 12. 1. 2024 | Měření emisí | Chornice (č. 560904) | 599 638 km | způsobilé | bez závad | 12. 1. 2025 |
| 12. 1. 2023 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3616) | 595 069 km | způsobilé | 17 lehké | 12. 1. 2024 |
| 12. 1. 2023 | Měření emisí | Chornice (č. 560904) | 595 036 km | způsobilé | bez závad | 12. 1. 2024 |
| 12. 1. 2022 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3616) | 9 792 km | způsobilé | 18 lehké | 12. 1. 2023 |
| 7. 1. 2022 | Měření emisí | Chornice (č. 560904) | 9 749 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 7. 1. 2023 |
| 5. 2. 2021 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3616) | 26 038 km | způsobilé | 20 lehké | 5. 2. 2022 |
| 5. 2. 2021 | Měření emisí | Chornice (č. 560904) | 26 005 km | způsobilé | bez závad | 5. 2. 2022 |
| 26. 2. 2020 | Opakovaná STK | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 9 909 km | způsobilé | 5 lehké | 7. 2. 2021 |
| 7. 2. 2020 | Pravidelná STK | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 9 851 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 5 lehké, 6 vážné | 8. 3. 2020 |
| 7. 2. 2020 | Měření emisí | Chornice (č. 560904) | 9 818 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 7. 2. 2021 |
| 7. 2. 2019 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3616) | 22 160 km | způsobilé | 16 lehké | 7. 2. 2020 |
| 6. 2. 2019 | Měření emisí | Chornice (č. 560904) | 22 156 km | způsobilé | 1 lehká | 6. 2. 2020 |
| 8. 3. 2018 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3616) | 17 034 km | způsobilé | 13 lehké | 8. 3. 2019 |
| 2. 3. 2018 | Měření emisí | Chornice (č. 560904) | 16 998 km | – | bez závad | 2. 3. 2019 |
| 8. 2. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 5 099 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehké | 8. 2. 2018 |
| 9. 2. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 56 752 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehké | 9. 2. 2017 |
| 9. 2. 2015 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 434 546 km | způsobilé | 8 lehké | 9. 2. 2016 |
| 9. 2. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 434 542 km | nezpůsobilé | 8 lehké, 3 nebezpečné | 9. 2. 2015 |
| 13. 2. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 234 067 km | způsobilé | 11 lehké | 13. 2. 2015 |
| 20. 2. 2013 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 14 615 km | způsobilé | 10 lehké | 20. 2. 2014 |
| 20. 2. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 14 611 km | nezpůsobilé | 10 lehké, 1 vážná, 3 nebezpečné | 20. 2. 2013 |
| 24. 2. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 6 875 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehké | 24. 2. 2013 |
| 24. 1. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 24 507 km | způsobilé | 8 lehké | 24. 1. 2012 |
| 21. 1. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 2 600 km nižší než dříve | způsobilé | 9 lehké | 21. 1. 2011 |
| 13. 1. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 25 680 km | způsobilé | 8 lehké | 13. 1. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel AUTOMOVA, spol. s r.o. (IČO 42339898)
-
Nový provozovatel EKOKLIMA a.s. (IČO 00474835)
-
Nový provozovatel Václav Motlík (IČO 45415048)Nový provozovatel RADKOVICE 31,OKR.PLZEN-JIH
-
Nový vlastník a provozovatel Miroslav Banýr (IČO 11142251)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2013 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
-
Vyřazení z provozu JIČÍN
-
Konec vyřazení z provozu JIČÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 20. 2. 2013 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍNPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 2. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2015 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
-
Vyřazení z provozu JIČÍN
-
Konec vyřazení z provozu JIČÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍNPravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2015 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2017 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍNPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2017 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-16-02-0109
-
Nový vlastník a provozovatel KERAX, s.r.o. (IČO 28788320)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 2. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-17-02-0056
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2019 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-18-03-0037
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2020 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-19-02-0030
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2020 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-20-02-0036
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2021 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-20-02-0174
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2022 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-21-02-0036
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2023 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-22-01-0069
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2024 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-23-01-0080
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2025 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-24-01-0078
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2026 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-25-01-0033
-
Nový vlastník a provozovatel MDS solution s.r.o. (IČO 07674856)
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2026 · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 53973, SKUTEČ · protokol CZ-3634-26-01-0898
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2027 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-26-04-0188
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – MILEVSKO,JERÁBKOVA 730
- Nový provozovatel – SLUŠOVICE
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- TATRA T 815 S3 26 208 6X6.2
- Obchodní označení
- TATRA T 815 S3
- Typ
- TATRA 815 S3 26208 6X6.2 /
- VIN
- 35379106
- PČV
- 10104293
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- TATRA, N.P., KOPŘIVNICE
- Rok výroby
- 1985
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1985
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČ TŘÍSTRANNÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- TATRA, N.P., KOPŘIVNICE
- Typ motoru
- T 3-929.11
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 208 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 15825
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -3
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba předpis
- ČSN
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 33 / 62
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 92/
- Za jízdy
- 89
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6980/ 2500/ 3155
- Rozvor [mm]
- 3550+1320
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 11300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 25000/ 25000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6400/ 6400
9500/ 9500
9500+9500/ 9500+9500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 40000/ 40000
- Ložná délka
- 4310
- Ložná šířka
- 2305
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 11.0R-20NR 23 16 PR/ 8.0-20-172/335-10.2
11.0R-20NR 23 16 PR/ 8.0-20-172/335-10.2
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- TATRA, N.P., KOPŘIVNICE
- Výrobní číslo karoserie
- 35379106
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA B
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1417-001-86
- Číslo ORV
- UBJ593344
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- zást.fi:Banýr Miroslav,L.Janáčka 935,Jičín,DEPOZIT 851/2012,118/2014
- Další záznamy
- UŽITEČNÁ (VČETNĚ OBSLUHY): 13 700 KG
DNE 16.7.2025 ZÁPIS TZ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 35379106
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.