BSS
- 1985
- ZELENÁ
VIN3424
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 12:46 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1017844
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1985. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Typ
- BSS PS2 10.08 AGRO / PS2 10.08 AGRO
- Rok výroby
- 1985
- Datum 1. registrace
- 21. 5. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 5. 1985
- Barva
- ZELENÁ
- Kategorie
- OT4 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: FARMA MALONTY s.r.o. (IČO 60071222) od 12. 5. 1999
- Provozovatel: FARMA MALONTY s.r.o. (IČO 60071222) od 12. 5. 1999
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 21. 5. 1985 | První registrace | Statek MALONTY, státní podnik (IČO 00018422) | Registr silničních vozidel |
| 12. 5. 1999 | Nový vlastník a provozovatel | FARMA MALONTY s.r.o. (IČO 60071222) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28. 8. 2026 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3605) | – | způsobilé | bez závad | 28. 8. 2030 |
| 21. 4. 2026 | Pravidelná STK | Babice (č. 6742) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 4. 2030 |
| 8. 9. 2025 | Historického vozidla | Brno (č. 3722) | 9 415 km | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2030 |
| 22. 5. 2025 | Pravidelná STK | Mladá Boleslav (č. 3252) | – | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2029 |
| 6. 5. 2025 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3202) | – | způsobilé | bez závad | 6. 5. 2029 |
| 19. 3. 2025 | Pravidelná STK | Dolní Třebonín (č. 3302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 3. 2029 |
| 7. 7. 2023 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3603) | – | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2027 |
| 9. 5. 2023 | Opakovaná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | – | způsobilé | 2 lehké
| 3. 5. 2027 |
| 3. 5. 2023 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | – | nezpůsobilé | 2 lehké, 4 vážné, 1 nebezpečná
| |
| 2. 3. 2023 | Pravidelná STK | Nová Paka (č. 3648) | – | způsobilé | 4 lehké
| 2. 3. 2027 |
| 28. 11. 2022 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3836) | – | způsobilé | bez závad | 28. 11. 2026 |
| 31. 8. 2022 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3605) | – | způsobilé | bez závad | 31. 8. 2026 |
| 8. 4. 2022 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 8. 4. 2026 |
| 23. 3. 2021 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3202) | – | způsobilé | bez závad | 23. 3. 2025 |
| 23. 3. 2021 | Pravidelná STK | Dolní Třebonín (č. 3302) | – | způsobilé | 3 lehké
| 23. 3. 2025 |
| 15. 8. 2019 | Evidenční kontrola | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 10. 7. 2019 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3603) | – | způsobilé | bez závad | 10. 7. 2023 |
| 27. 3. 2019 | Opakovaná STK | Louny (č. 3508) | – | způsobilé | 2 lehké
| 28. 2. 2023 |
| 28. 2. 2019 | Pravidelná STK | Louny (č. 3508) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné
| 30. 3. 2019 |
| 3. 9. 2018 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3605) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 3. 10. 2018 |
| 3. 9. 2018 | Opakovaná STK | Chrudim (č. 3605) | – | způsobilé | bez závad | 3. 9. 2022 |
| 4. 6. 2018 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3648) | – | způsobilé | bez závad | 4. 6. 2022 |
| 13. 11. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6723) | 1 112 km nižší než dříve | způsobilé | 11 lehkých
| 13. 11. 2021 |
| 11. 10. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3511) | – | způsobilé | 3 lehké
| 11. 10. 2021 |
| 28. 3. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | 4 lehké
| 28. 3. 2021 |
| 9. 6. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | – | způsobilé | bez závad | 9. 6. 2020 |
| 3. 12. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3317) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 3. 12. 2019 |
| 10. 7. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 7. 2019 |
| 16. 2. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 2. 2019 |
| 1. 9. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3605) | – | způsobilé | bez závad | 1. 9. 2018 |
| 23. 6. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 23. 6. 2018 |
| 8. 10. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6811) | – | způsobilé | 11 lehkých
| 8. 10. 2017 |
| 27. 3. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | 2 lehké
| 27. 3. 2017 |
| 19. 10. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3852) | – | způsobilé | bez závad | 19. 10. 2016 |
| 19. 6. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3213) | – | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2016 |
| 22. 5. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | – | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2016 |
| 16. 4. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 4. 2016 |
| 7. 9. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3838) | – | způsobilé | bez závad | 7. 9. 2015 |
| 21. 7. 2011 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3209) | – | způsobilé | bez závad | 21. 7. 2011 |
| 3. 5. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 5. 2015 |
| 18. 10. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | 7 500 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 18. 10. 2014 |
| 1. 9. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3629) | – | způsobilé | bez závad | 1. 9. 2014 |
| 13. 7. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3209) | – | způsobilé | bez závad | 13. 7. 2014 |
| 3. 6. 2010 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 3. 6. 2014 |
| 10. 3. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6719) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 3. 2014 |
| 16. 12. 2009 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3606) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 16. 12. 2009 |
| 10. 12. 2009 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 35 000 km | způsobilé | 7 lehkých
| 20. 11. 2013 |
| 20. 11. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 35 000 km | dočasně způsobilé | 8 lehkých, 2 vážné
| 20. 12. 2009 |
| 18. 11. 2009 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3731) | – | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2009 |
| 2. 7. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3531) | – | způsobilé | bez závad | 2. 7. 2013 |
| 3. 4. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | bez závad | 3. 4. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Statek MALONTY, státní podnik (IČO 00018422)
-
Nový vlastník a provozovatel FARMA MALONTY s.r.o. (IČO 60071222)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 13. 9. 2005 · stanice: 381 01 ČESKÝ KRUMLOV, CHVALŠINSKÁ 242
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2013 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2017 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2021 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-17-53-8050
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2025 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-21-53-9007
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2029 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-25-03-0695
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (44)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Typ
- BSS PS2 10.08 AGRO / PS2 10.08 AGRO
- Typ kód
- PS2 10.08 AGRO
- VIN
- 3424
- PČV
- 1017844
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Kategorie vozidla
- OT4
- Výrobce vozidla
- BSS, n.p. závod 02, Senice na Hané
- Rok výroby
- 1985
- Datum 1. registrace
- 21. 5. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 5. 1985
- Druh (typ)
- SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6400/ 2500/ 2300
- Rozvor [mm]
- 2950
- Provozní hmotnost
- 2370
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 10000/ 10000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5000/ 5000
5000/ 5000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4400
- Ložná šířka
- 2335
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 14.5/80 - 18/ 11 - 18
14.5/80 - 18/ 11 - 18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS, n.p. závod 02, Senice na Hané
- Barva
- ZELENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO 40 MM
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1547-001-85
- Číslo TP
- AH541820
- Číslo ORV
- UBE934334
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 3424
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.