MASSEY FERGUSON 8680
- 2011
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 8419 cm³
- 246 kW ≈ 334 k
VIN2G43GQ313AV284025
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 0:16 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/10209486
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 99 dnů (16. 6. 2014 až 23. 9. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MASSEY FERGUSON
- Model
- 8680
- Typ
- MASSEY FERGUSON 8680 YG / YG
- Rok výroby
- 2011
- Datum 1. registrace
- 16. 2. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 2. 2011
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 8419 cm³
- Výkon
- 246 kW
- Kategorie
- T1 – TRAKTOR
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Ing. Miloš Malý (IČO 46055738) od 23. 9. 2014
- Provozovatel: Ing. Miloš Malý (IČO 46055738) od 23. 9. 2014
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 16. 2. 2011 | První registrace | Ondřej Bačina (IČO 70103755) | Registr silničních vozidel |
| 16. 6. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | ŽÁČEK AG s.r.o. (IČO 27271510) | Registr silničních vozidel |
| 23. 9. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | Ing. Miloš Malý (IČO 46055738) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. 5. 2024 | Pravidelná STK | Liběšice (č. 6512) | 499 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 23. 5. 2028 |
| 22. 4. 2020 | Měření emisí | Roudnice nad Labem (č. 550606) | 1 810 km | – | bez závad | 22. 4. 2024 |
| 18. 9. 2014 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3508) | – | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Ondřej Bačina (IČO 70103755)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 2. 2015
-
Nový vlastník a provozovatel ŽÁČEK AG s.r.o. (IČO 27271510)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RYBALKOVA 2765, 44001, LOUNYEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RYBALKOVA 2765, 44001, LOUNY
-
Nový vlastník a provozovatel Ing. Miloš Malý (IČO 46055738)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2020 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2024 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-20-54-9089
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 5. 2028 · stanice: ZIMOŘ 8, 41145, LIBĚŠICE · protokol CZ-6512-24-05-0160
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- MASSEY FERGUSON
- Obchodní označení
- 8680
- Typ
- MASSEY FERGUSON 8680 YG / YG
- Verze
- Y42
- Typ kód
- YG
- VIN
- 2G43GQ313AV284025
- PČV
- 10209486
- Druh vozidla
- TRAKTOR
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- AGCO, S.A., BEAUVAIS, FRANCIE
- Rok výroby
- 2011
- Datum 1. registrace
- 16. 2. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 2. 2011
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA - 8033 Q3
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SISU DIESEL, INC., LINNAVUORI, FINSKO
- Typ motoru
- 84.537 CTA-4V
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 246 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 8419
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 97/68HA
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 2200
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5696/ 2550/ 3506
- Rozvor [mm]
- 3105
- Provozní hmotnost
- 10300
- Hmotnosti provozní Do
- 15640
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 31350/ 31350
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 1500/ 1500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 45000/ 45000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 620/75 R 30 168 A8/ DW20A X 30
710/85 R 38 178 A8/ DW25A X 38
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AGCO, S.A., BEAUVAIS, FRANCIE
- Výrobní číslo karoserie
- 2G43GQ313AV284025
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZADNÍ TBZ KAT. 3
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7470-004-00
- ES/EU
- e13*2003/37*0151*
- Číslo TP
- ZA185203
- Číslo ORV
- ZAA289485
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- EHS 97/68HA;
- Další záznamy
- 16.2.2011 ZÁPIS 2X ORANŽOVÉHO MAJÁKU.
Doporučený rozměr tabulky registrační značky 520x110 mm.
*5: Místo označení typu je na továrním štítku uvedeno dvanáctimístné
označení verze dle kodifikačního systému výrobce začínající znaky
Y42G...
*40: Největší povolená hmotnost nebrzděného přípojného pracovního
stroje při rychlosti do 20 km/h smí být nejvýše 3 000 kg.
*58: Jednohadicové, dvouhadicové
Variabilní provedení vozidla:
*29: 5 636 - 5 696
*30: 2 538 - 2 550
*31: 3 367 - 3 506
*29,35: Rozmezí zahrnuje přípustné kombinace přídavných závaží, kol,
pneumatik, spojovacích zařízení atd. Traktor může být vybaven
přídavným závažím vpředu o hmotnosti až 2 140 kg (24x55+820) nebo 2
090 kg (22x55+60+820) nebo předním TBZ a závažím 360 kg a přídavným
závažím v zadních kolech o hmotnosti až 2 000 kg (4x2x250), 400 kg
(2x200) nebo 300 kg (1-3x50x2).
*39,41: Při provozu na pozemních komunikacích pro konkrétní hodnoty
hmotností platí podmínky, stanovené v § 14 vyhlášky č. 341/2002 Sb.,
v závislosti na konkrétní sestavě přídavných závaží, případně další
výbavě traktoru.
*42,38: Spojovací zařízení/největší svislé statické zatížení v kg:
automatická hubice/2 000; piton/3 000; výkyvné táhlo/2 000; hák/3
000; kulový závěs K80/3
000 nebo 2 000 dle typu; přední TBZ kat. 2/neuvedeno.
*44,37: Kola; pneumatiky; největší povolená hmotnost na nápravu v kg:
DW20Ax30; 600/70 R 30 152 A8; 7 100 // DW20Ax34; 600/70 R 34 160 A8;
8 000 DW20Ax30; 620/75 R 30 163 A8; 8 000
*45,37: Kola; pneumatiky; největší povolená hmotnost na nápravu v kg:
DWW23Ax38; 650/85 R 38 173 A8; 11 500 // DW23Ax42; 710/75 R 42 175
A8; 11 500
Traktor plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkami:
- nemusí být vyznačen korigovaný součinitel absorpce,
- pláště pneumatik nemusí být homologovány resp. schváleny,
- kryty kol nemusí plnit některé předepsané požadavky,
a při překročení šířky 2.55 m navíc
- celková šířka je větší než je předepsáno,
- vzdálenost světelných zařízení od bočního obrysu vozidla je větší
než je předepsáno.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 2G43GQ313AV284025
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.