BSS PS2 10.08 AGRO
- 1988
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
VIN7164
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 17:12 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1028871
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- PS2 10.08 AGRO
- Typ
- BSS PS2 10.08 AGRO /
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 17. 2. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 2. 1988
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Kategorie
- OT3 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Správa majetku města, s.r.o. (IČO 60731401) od 27. 2. 1998
- Provozovatel: Správa majetku města, s.r.o. (IČO 60731401) od 27. 2. 1998
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 17. 2. 1988 | První registrace | Zemědělské obchodní družstvo Jemnice - v likvidaci (IČO 00139599) | Registr silničních vozidel |
| 6. 2. 1995 | Nový provozovatel | TECHNICKÉ SLUŽBY (IČO 60418931) | Registr silničních vozidel |
| 27. 2. 1998 | Nový vlastník a provozovatel | Správa majetku města, s.r.o. (IČO 60731401) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 1. 2026 | Pravidelná STK | Moravský Krumlov (č. 3749) | – | způsobilé | bez závad | 22. 1. 2030 |
| 5. 11. 2025 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 4 lehké
| 5. 11. 2029 |
| 3. 7. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | 4 600 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 3. 7. 2029 |
| 10. 2. 2025 | Evidenční kontrola | Březolupy (č. 3703) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 11. 2021 | Pravidelná STK | Dačice (č. 6309) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 11. 2025 |
| 13. 8. 2021 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 3766) | – | způsobilé | 4 lehké
| 13. 8. 2025 |
| 28. 5. 2021 | Evidenční kontrola | Třebíč (č. 3752) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 5. 2021 | Pravidelná STK | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 5. 2025 |
| 16. 4. 2021 | Pravidelná STK | Třebíč (č. 3752) | – | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2025 |
| 21. 5. 2020 | Pravidelná STK | Vyškov (č. 3748) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 21. 5. 2024 |
| 11. 2. 2020 | Evidenční kontrola | Skuteč (č. 3634) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 7. 2018 | Pravidelná STK | Louny (č. 3508) | – | způsobilé | bez závad | 11. 7. 2022 |
| 2. 11. 2017 | Pravidelná STK | Dačice (č. 6309) | – | způsobilé | 3 lehké
| 2. 11. 2021 |
| 20. 10. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3634) | – | způsobilé | bez závad | 20. 10. 2020 |
| 28. 6. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3723) | – | způsobilé | 4 lehké
| 28. 6. 2020 |
| 1. 3. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3749) | – | způsobilé | 2 lehké
| 1. 3. 2020 |
| 7. 7. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | – | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2019 |
| 14. 11. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6309) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 14. 11. 2017 |
| 22. 10. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | 7 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 22. 10. 2017 |
| 14. 8. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | 9 lehkých
| 14. 8. 2017 |
| 24. 10. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3634) | – | způsobilé | bez závad | 24. 10. 2016 |
| 2. 12. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3831) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 12. 2015 |
| 30. 5. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | – | způsobilé | 4 lehké
| 30. 5. 2015 |
| 2. 2. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3735) | – | způsobilé | bez závad | 2. 2. 2015 |
| 2. 12. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6309) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 2. 12. 2013 |
| 17. 8. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 17. 8. 2013 |
| 10. 12. 2008 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | 15 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 10. 12. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Zemědělské obchodní družstvo Jemnice - v likvidaci (IČO 00139599)
-
Nový provozovatel TECHNICKÉ SLUŽBY (IČO 60418931)
-
Nový vlastník a provozovatel Správa majetku města, s.r.o. (IČO 60731401)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2013 · stanice: DĚLNICKÁ 203, 380 01, DAČICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2017 · stanice: DĚLNICKÁ 203, 380 01, DAČICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2021 · stanice: DĚLNICKÁ 203, 380 01, DAČICE · protokol CZ-6309-17-61-8003
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2025 · stanice: DĚLNICKÁ 203, 380 01, DAČICE · protokol CZ-6309-21-61-9006
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2029 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-25-11-0150
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS PS2 10.08 AGRO 1988 v ČR obvykle 1,9, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 89 %
Srovnáváme s 127 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS PS2 10.08 AGRO
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (53)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- PS2 10.08 AGRO
- Typ
- BSS PS2 10.08 AGRO /
- VIN
- 7164
- PČV
- 1028871
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Kategorie vozidla
- OT3
- Výrobce vozidla
- BSS N.P, ZÁVOD 02 SENICE
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 17. 2. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 2. 1988
- Druh (typ)
- PŘÍVĚS SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6460/ 2500/ 2310
- Rozvor [mm]
- 2950
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 2510
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 10000/ 10000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5000/ 5000
5000/ 5000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4440
- Ložná šířka
- 2335
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 14,5/80-18 12PR; 12,5-18 10 PR/ 11 X 18
14,5/80-18 12PR; 12,5-18 10 PR/ 11 X 18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 7164
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO 40 MM
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1547-001-85
- Číslo TP
- AI473399
- Číslo ORV
- AAD934994
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 7164
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.