TATRA T148 CAS 32

  • 1982
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12667 cm³
  • 156 kW ≈ 212 k

VIN100857-47

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 4:35 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1034658

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1982. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
TATRA
Model
T148 CAS 32
Typ
TATRA 148 CAS 32 T /
Rok výroby
1982
Datum 1. registrace
6. 7. 1982
Datum 1. registrace v ČR
6. 7. 1982
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12667 cm³
Výkon
156 kW
Kategorie
N3 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 29. 4. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
8 273 km
při prohlídce 29. 4. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastník v registru
Město Humpolec
od 25. 1. 2006

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
6. 7. 1982 První registrace Okresní úřad Pelhřimov (IČO 00071315) Registr silničních vozidel
13. 6. 1995 Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor okresu Pelhřimov (IČO 00515345) Registr silničních vozidel
16. 2. 2001 Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina (IČO 70885184) Registr silničních vozidel
13. 1. 2006 Nový provozovatel MESTO HUMPOLEC,HORNÍ NÁMESTÍ 300,HUMPOLEC Registr silničních vozidel
25. 1. 2006 Nový vlastník a provozovatel Město Humpolec (IČO 00248266) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

05 00010 00015 000 201020132016201920222025 10. 4. 2009: 7 716 km9. 4. 2010: 8 471 km8. 4. 2011: 9 641 km6. 4. 2012: 10 655 km6. 5. 2013: 11 363 km5. 5. 2014: 12 023 km5. 5. 2015: 12 641 km5. 5. 2016: 43 km4. 5. 2017: 727 km3. 5. 2018: 1 310 km3. 5. 2019: 2 156 km30. 4. 2020: 3 408 km29. 4. 2021: 4 033 km3. 5. 2022: 4 237 km2. 5. 2023: 4 237 km4. 5. 2023: 4 453 km3. 5. 2024: 5 682 km30. 4. 2025: 7 036 km29. 4. 2026: 8 273 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 4. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 8 273 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.1.5.2 Prachovka převodky řízení je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
29. 4. 2027
30. 4. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 7 036 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
30. 4. 2026
3. 5. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 5 682 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
3. 5. 2025
4. 5. 2023 Opakovaná STK Pelhřimov (č. 3311) 4 453 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
2. 5. 2024
2. 5. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 4 237 km nezpůsobilé
4 lehké, 1 vážná, 1 nebezpečná
  • 1.1.18.1.3 Zadření mechanismu ovládání pák brzdových klíčů způsobuje, že po odbrzdění se nevrací některý brzdový klíč do původní polohy a kolo trvalé přibrzďuje. nebezpečná
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 7.11.2.1 Počitadlo ujeté vzdálenosti, zjevně nefunguje. vážná
2. 5. 2025
3. 5. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 4 237 km způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
3. 5. 2024
29. 4. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 4 033 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
29. 4. 2022
30. 4. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 3 408 km způsobilé
3 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
30. 4. 2021
3. 5. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 2 156 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
3. 5. 2020
3. 5. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 1 310 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
3. 5. 2019
4. 5. 2017 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3311) 727 km způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
4. 5. 2018
5. 5. 2016 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3311) 43 km nižší než dříve způsobilé bez závad 5. 5. 2017
5. 5. 2015 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3311) 12 641 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
5. 5. 2016
5. 5. 2014 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3311) 12 023 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
5. 5. 2015
6. 5. 2013 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3311) 11 363 km způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
6. 5. 2014
6. 4. 2012 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3311) 10 655 km způsobilé
2 lehké
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
6. 4. 2013
8. 4. 2011 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3311) 9 641 km způsobilé
2 lehké
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
8. 4. 2012
9. 4. 2010 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3311) 8 471 km způsobilé
2 lehké
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
9. 4. 2011
10. 4. 2009 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3311) 7 716 km způsobilé
2 lehké
  • 2171 Zdvihy pák klíčů brzd na vozidle nejsou stejně dlouhé, avšak žádný nepřesahuje přípustnou mez (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
10. 4. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel Okresní úřad Pelhřimov (IČO 00071315)
  2. Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor okresu Pelhřimov (IČO 00515345)
  3. Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina (IČO 70885184)
  4. Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV
  5. Nový provozovatel MESTO HUMPOLEC,HORNÍ NÁMESTÍ 300,HUMPOLEC
  6. Nový vlastník a provozovatel Město Humpolec (IČO 00248266)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2013 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2014 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2015 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2016 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2017 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2018 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-17-05-0199
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2019 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-18-05-0143
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2020 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-19-05-0115
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2021 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-20-04-1549
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2022 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-21-04-1133
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2023 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-22-05-0157
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-23-05-0053
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2024 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-23-05-0211
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2025 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-24-05-0206
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2026 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-25-04-1664
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2027 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-26-04-1727
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK MODRÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
TATRA
Obchodní označení
T148 CAS 32
Typ
TATRA 148 CAS 32 T /
VIN
100857-47
PČV
1034658
Druh vozidla
SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
TATRA, N.P., KOPŘIVNICE, ČR
Rok výroby
1982
Datum 1. registrace
6. 7. 1982
Datum 1. registrace v ČR
6. 7. 1982
Druh (typ)
CISTERNA POŽÁRNÍ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
TATRA, n.p., Kopřivnice, ČR
Typ motoru
T 2-928-15E
Číslo motoru
115535
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
156 / 2000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12667
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -3
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
78
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
ČSN 32
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
/ 0
Za jízdy
89

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8670/ 2500/ 2750
Rozvor [mm]
4260-1320
Provozní hmotnost
11210
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18530/ 18530
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
4980/ 4980
6775/ 6775
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
6.6
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
11.00 - 202/ 8.0 -20 162.5/335
11.00 - 202/ 8.0 - 20 162.5/335
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
KAROSA, N.P., VYSOKÉ MÝTO, ČR
Barva
ČERVENÁ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 /
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
824-080-81
Číslo TP
UG236781
Číslo ORV
UAA429166
Druh RZ
SPECIÁLNÍ
Další záznamy
Na vozidle namontováno výstražné zařízení modré barvy.
DNE 12.10.2021 ZÁPIS VARIABILNÍCH PNEUMATIK DLE PROTOKOLU DEKRA CZ A.S. Č. 21710/2021:
*20: 8,0 X 20; 11 R 20 150K
*21: 8,0 X 20; 11 R 20 150/146K (2)

Další ověření (externí odkazy)