P-V3S PV3S ČKD AD80
- 1986
- FIALOVÁ
- motorová nafta (NM)
- 7412 cm³
- 72 kW ≈ 98 k
VIN001427
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 23:14 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1043409
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 8× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1986. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- P-V3S
- Model
- PV3S ČKD AD80
- Typ
- PRAGA V3S AD 080 ČKD /
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 8. 12. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 12. 1986
- Barva
- FIALOVÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 7412 cm³
- Výkon
- 72 kW
- Kategorie
- N3 – Speciální automobil jednoúčel. (ost.SA)
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ELNA Servis Počerady, s.r.o. (IČO 49096974) od 21. 12. 1995
- Provozovatel: ELNA Servis Počerady, s.r.o. (IČO 49096974) od 21. 12. 1995
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 8. 12. 1986 | První registrace | ČEZ - ELEKTRÁRNA POČERADY (IČO 00222631) | Registr silničních vozidel |
| 21. 12. 1995 | Nový vlastník a provozovatel | ELNA Servis Počerady, s.r.o. (IČO 49096974) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. 7. 2026 | Pravidelná STK | Veselí nad Moravou (č. 3740) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 6. 8. 2026 |
| 7. 7. 2026 | Opakovaná STK | Veselí nad Moravou (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2030 |
| 3. 3. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Spořice (č. 3521) | 15 311 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 3. 3. 2027 |
| 23. 7. 2025 | Pravidelná STK | Šenov (č. 3838) | 20 557 km | způsobilé | bez závad | 23. 7. 2029 |
| 7. 3. 2025 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | 15 034 km | způsobilé | 4 lehké
| 7. 3. 2026 |
| 7. 3. 2025 | Měření emisí | Spořice (č. 550309) | 15 003 km | způsobilé | bez závad | 7. 3. 2026 |
| 7. 3. 2024 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | 14 522 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 7. 3. 2025 |
| 6. 3. 2024 | Měření emisí | Spořice (č. 550309) | 145 522 km | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2025 |
| 6. 3. 2023 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | 14 048 km | způsobilé | 5 lehkých
| 6. 3. 2024 |
| 3. 3. 2023 | Měření emisí | Krásný Dvůr (č. 450721) | 14 015 km | nezpůsobilé | bez závad | |
| 3. 3. 2023 | Měření emisí | Krásný Dvůr (č. 450721) | 14 015 km | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2024 |
| 4. 7. 2022 | Pravidelná STK | Veselí nad Moravou (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | 4. 7. 2026 |
| 25. 3. 2022 | Opakovaná STK | Spořice (č. 3521) | 13 333 km | způsobilé | 5 lehkých
| 3. 3. 2023 |
| 24. 3. 2022 | Měření emisí | Spořice (č. 550309) | 13 333 km | způsobilé | bez závad | 24. 3. 2023 |
| 3. 3. 2022 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | 13 146 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 2 vážné
| 2. 4. 2022 |
| 3. 3. 2022 | Měření emisí | Spořice (č. 550309) | 13 138 km | nezpůsobilé | 2 vážné
| |
| 1. 4. 2021 | Opakovaná STK | Žatec (č. 3514) | 12 491 km | způsobilé | 4 lehké
| 5. 3. 2022 |
| 5. 3. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Žatec (č. 3514) | 12 328 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 5 vážných
| 5. 3. 2022 |
| 28. 2. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Žatec (č. 3514) | 11 670 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 28. 2. 2021 |
| 15. 10. 2019 | Pravidelná STK | Šenov (č. 3838) | 20 086 km | způsobilé | bez závad | 15. 10. 2023 |
| 1. 3. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Žatec (č. 3514) | 11 076 km | způsobilé | 6 lehkých
| 1. 3. 2020 |
| 3. 7. 2018 | Pravidelná STK | Veselí nad Moravou (č. 3740) | – | způsobilé | 2 lehké
| 3. 7. 2022 |
| 2. 3. 2018 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | 9 633 km | způsobilé | 5 lehkých
| 2. 3. 2019 |
| 2. 3. 2018 | Měření emisí | Žatec (č. 450707) | 9 833 km | – | bez závad | 2. 3. 2019 |
| 24. 2. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | 9 086 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 24. 2. 2018 |
| 7. 7. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3850) | 20 156 km | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2018 |
| 29. 2. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | 8 706 km | způsobilé | 6 lehkých
| 28. 2. 2017 |
| 6. 2. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | 7 658 km | způsobilé | 7 lehkých
| 6. 2. 2016 |
| 7. 7. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2018 |
| 13. 2. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | 7 295 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 13. 2. 2015 |
| 1. 10. 2013 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3838) | 20 086 km | způsobilé | bez závad | |
| 1. 10. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3838) | 20 086 km | způsobilé | bez závad | 1. 10. 2015 |
| 7. 2. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | 6 661 km | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 2. 2014 |
| 3. 12. 2012 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | |
| 21. 3. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 6 354 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 21. 3. 2013 |
| 19. 8. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3838) | 19 887 km | způsobilé | bez závad | 19. 8. 2013 |
| 29. 3. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 4 000 km nižší než dříve | způsobilé | 10 lehkých
| 29. 3. 2012 |
| 12. 7. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | 20 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 12. 7. 2014 |
| 29. 3. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 4 556 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 29. 3. 2011 |
| 6. 8. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3838) | 19 637 km | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2011 |
| 28. 4. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 3 630 km | způsobilé | 2 lehké
| 28. 4. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel ČEZ - ELEKTRÁRNA POČERADY (IČO 00222631)
-
Nový vlastník a provozovatel ELNA Servis Počerady, s.r.o. (IČO 49096974)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2013 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2014 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2015 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2016 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2017 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2018 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-17-02-0694
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2019 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-18-03-0038
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2020 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-19-03-0015
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2021 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-20-02-0767
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2021 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-21-03-0168
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2022 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-21-04-0010
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2022 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-22-03-0159
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2023 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-22-03-1080
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2024 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-23-03-0109
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2025 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-24-03-0184
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2026 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-25-03-0209
-
Vybavení zapsané v registru: DALŠÍ SVĚTLAVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2027 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-26-03-0062
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- DALŠÍ SVĚTLA
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- P-V3S
- Obchodní označení
- PV3S ČKD AD80
- Typ
- PRAGA V3S AD 080 ČKD /
- VIN
- 001427
- PČV
- 1043409
- Druh vozidla
- Speciální automobil jednoúčel. (ost.SA)
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- ČKD PRAHA
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 8. 12. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 12. 1986
- Druh (typ)
- AUTOJEŘÁB
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- Praga, n.p. Praha
- Typ motoru
- T 912
- Číslo motoru
- 159049
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 72 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 7412
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -3
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 60
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 0 / 0
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / / 999
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 26 / 40
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 0
- Za jízdy
- 88.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7050/ 2400/ 3300
- Rozvor [mm]
- 3580+1120
- Provozní hmotnost
- 10090
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 10250/ 10250
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2590/ 2590
8000/ 8000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 5000/ 5000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 400/ 400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 8,25 X 20 HD 10PR/ 5,00 X 20 S
8,25 X 20 HD 10PR/ 5,00 X 20 S
/
8,25 X 20 HD 10PR/ 5,00 X 20 S
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ČKD PRAHA, ŠZ SLANÝ
- Výrobní číslo karoserie
- 001427
- Barva
- FIALOVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚS NESAMOČINNÝ 08 ČSN 30 3660.1
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 970-085-85
- Číslo TP
- AI017324
- Číslo ORV
- BAD739276
- Druh RZ
- SPECIÁLNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 001427
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.