AVIA 30 N
- 1975
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 3319 cm³
- 58,8 kW ≈ 80 k
VIN7704087
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 11:59 · https://www.provervozidlo.cz/vin/7704087
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1975. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- AVIA
- Model
- 30 N
- Typ
- AVIA 30 N / 30N
- Rok výroby
- 1975
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1975
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1975
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3319 cm³
- Výkon
- 58,8 kW
- Kategorie
- N2 – Nákladní automobil valníkový
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: RenoFarma Troubky, a.s. (IČO 25357972) od 20. 10. 2020
- Provozovatel: RenoFarma Troubky, a.s. (IČO 25357972) od 20. 10. 2020
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1975 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 19. 1. 1989 | Nový provozovatel | Zemědělské družstvo se sídlem v Oseku nad Bečvou. (IČO 00149462) | Registr silničních vozidel |
| 2. 1. 1995 | Nový provozovatel | SPV ZDP, a.s. (IČO 47672668) | Registr silničních vozidel |
| 8. 12. 2000 | Nový vlastník a provozovatel | RenoFarma Podzámčí, a.s. (IČO 25394843) | Registr silničních vozidel |
| 20. 10. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | RenoFarma Troubky, a.s. (IČO 25357972) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. 1. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Přerov (č. 3812) | 98 807 km | způsobilé | 9 lehkých
| 23. 1. 2024 |
| 3. 2. 2022 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | 96 569 km | způsobilé | 4 lehké
| 3. 2. 2023 |
| 3. 2. 2022 | Měření emisí | Přerov (č. 480813) | 96 568 km | způsobilé | bez závad | 3. 2. 2023 |
| 11. 2. 2021 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | 93 868 km | způsobilé | 3 lehké
| 11. 2. 2022 |
| 9. 2. 2021 | Měření emisí | Hranice (č. 580803) | 93 807 km | způsobilé | bez závad | 9. 2. 2022 |
| 15. 10. 2020 | Evidenční kontrola | Přerov (č. 3812) | 93 386 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 2. 2020 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | 90 999 km | způsobilé | 5 lehkých
| 13. 2. 2021 |
| 5. 2. 2020 | Měření emisí | Hranice (č. 580803) | 90 966 km | způsobilé | 1 lehká
| 5. 2. 2021 |
| 1. 3. 2019 | Opakovaná STK | Přerov (č. 3812) | 87 983 km | způsobilé | 4 lehké
| 14. 2. 2020 |
| 14. 2. 2019 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | 87 950 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 3 vážné
| 16. 3. 2019 |
| 13. 2. 2019 | Měření emisí | Hranice (č. 580803) | 87 950 km | způsobilé | bez závad | 13. 2. 2020 |
| 2. 3. 2018 | Opakovaná STK | Přerov (č. 3812) | 87 950 km | způsobilé | 2 lehké
| 16. 2. 2019 |
| 16. 2. 2018 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | 87 947 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 4 vážné
| 18. 3. 2018 |
| 15. 2. 2018 | Měření emisí | Hranice (č. 580803) | 87 947 km | – | bez závad | 15. 2. 2019 |
| 17. 2. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 87 947 km | způsobilé | 7 lehkých
| 17. 2. 2018 |
| 1. 3. 2016 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 87 947 km | způsobilé | 3 lehké
| 25. 2. 2017 |
| 25. 2. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 87 947 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 4 vážné
| 26. 3. 2016 |
| 2. 2. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 87 212 km | způsobilé | 5 lehkých
| 2. 2. 2016 |
| 5. 2. 2014 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 82 352 km | způsobilé | 4 lehké
| 4. 2. 2015 |
| 4. 2. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 82 273 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 4 vážné
| 6. 3. 2014 |
| 2. 10. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 75 731 km | způsobilé | 6 lehkých
| 2. 10. 2013 |
| 27. 4. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 60 979 km | způsobilé | 3 lehké
| 27. 4. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Zemědělské družstvo se sídlem v Oseku nad Bečvou. (IČO 00149462)
-
Nový provozovatel SPV ZDP, a.s. (IČO 47672668)
-
Nový vlastník a provozovatel RenoFarma Podzámčí, a.s. (IČO 25394843)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2012 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2013 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2014 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2015 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2016 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2016 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2017 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2018 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-17-02-0286
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2018 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-18-02-0256
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 2. 2019 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-18-03-0034
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2019 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-19-02-0213
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2020 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-19-03-0012
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2021 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-20-02-0182
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-20-10-0280
-
Nový vlastník a provozovatel RenoFarma Troubky, a.s. (IČO 25357972)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 2. 2022 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-21-02-0169
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2023 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-22-02-0060
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2024 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-23-01-0336
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (AVIA 30 N 1975 v ČR obvykle 1,8, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 36 %
Srovnáváme s 25 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- AVIA
- Obchodní označení
- 30 N
- Typ
- AVIA 30 N / 30N
- Typ kód
- 30N
- VIN
- 7704087
- PČV
- 10450719
- Druh vozidla
- Nákladní automobil valníkový
- Druh vozidla 2. ř.
- VALNÍKOVÁ
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- AVIA , N.P., PRAHA
- Rok výroby
- 1975
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1975
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1975
- Druh (typ)
- VALNÍK
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AVIA , N.P., PRAHA
- Typ motoru
- 712 01
- Číslo motoru
- 03441
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 58.8 / 3200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3319
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 77
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 13.5 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 0 / 57
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- / 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6392/ 2162/ 2857
- Rozvor [mm]
- 3240
- Provozní hmotnost
- 2830
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5950/ 5950
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2005/ 2005
3945/ 3945
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6.5 - 20/ 5.5 - 20
6.5 - 20/ 5.5 - 20
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 2+1 /
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 1927-002-88
- Číslo TP
- UK048704
- Číslo ORV
- UBA113874
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- RM zániku
- PŘEROV
- Doplňkový text na TP
- otp:AAA-982335 doč.vyř.MěÚ.OD-0032D-2005,2 ks RZ ORV-AAH974657
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 7704087
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.