KAROSA SL
- 1979
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 11940 cm³
VIN20658
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 3:47 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1078680
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1979. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- KAROSA
- Model
- SL
- Typ
- KAROSA ŠL 11 1310 /
- Rok výroby
- 1979
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1979
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 1. 1986
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11940 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- M3 – AUTOBUS
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: AGS ASTRA, akciová společnost v likvidaci (IČO 00121797) od 19. 2. 1993
- Provozovatel: AGS ASTRA, akciová společnost v likvidaci (IČO 00121797) od 19. 2. 1993
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1979 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 20. 1. 1986 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 19. 2. 1993 | Nový vlastník a provozovatel | AGS ASTRA, akciová společnost v likvidaci (IČO 00121797) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15. 7. 2026 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 6815) | – | způsobilé | 4 lehké | 14. 7. 2030 |
| 20. 5. 2024 | Pravidelná STK | Hranice (č. 6814) | – | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2028 |
| 18. 4. 2024 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 3 lehké | 18. 4. 2028 |
| 8. 4. 2024 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 8. 4. 2028 |
| 2. 4. 2024 | Pravidelná STK | Slatiňany (č. 6618) | – | způsobilé | 4 lehké | 2. 4. 2028 |
| 1. 4. 2024 | Měření emisí | Slatiňany (č. 160301) | – | – | bez závad | 1. 4. 2028 |
| 19. 2. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Sedlčany (č. 3235) | 24 434 km | způsobilé | 1 lehká | 19. 2. 2025 |
| 31. 3. 2023 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 6 701 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké | 30. 3. 2027 |
| 30. 3. 2023 | Měření emisí | Pelhřimov (č. 430427) | – | – | bez závad | 30. 3. 2025 |
| 9. 2. 2023 | Pravidelná STK | Sedlčany (č. 3235) | 24 068 km | způsobilé | 4 lehké | 9. 2. 2024 |
| 8. 2. 2023 | Měření emisí | Sedlčany (č. 421133) | 24 068 km | způsobilé | bez závad | 8. 2. 2024 |
| 25. 7. 2022 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 6815) | – | způsobilé | 4 lehké | 16. 7. 2026 |
| 8. 2. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Benešov (č. 3223) | 23 573 km | způsobilé | 4 lehké | 8. 2. 2024 |
| 8. 2. 2021 | Pravidelná STK | Sedlčany (č. 3235) | 23 424 km | způsobilé | 4 lehké | 8. 2. 2022 |
| 8. 2. 2021 | Měření emisí | Sedlčany (č. 421133) | 23 423 km | způsobilé | bez závad | 8. 2. 2022 |
| 25. 4. 2020 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 5 lehké | 25. 4. 2024 |
| 23. 4. 2020 | Měření emisí | Hlinsko (č. 460322) | – | – | bez závad | 23. 4. 2024 |
| 17. 4. 2020 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 2 lehké | 17. 4. 2024 |
| 11. 3. 2020 | Měření emisí | Brtnice (č. 470722) | 101 km nižší než dříve | – | bez závad | 11. 3. 2024 |
| 11. 2. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Sedlčany (č. 3235) | 23 249 km | způsobilé | 5 lehké | 11. 2. 2021 |
| 28. 3. 2019 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 3 lehké | 27. 3. 2023 |
| 27. 3. 2019 | Měření emisí | Pelhřimov (č. 430427) | – | – | bez závad | 27. 3. 2023 |
| 14. 2. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Sedlčany (č. 3235) | 22 918 km | způsobilé | 5 lehké | 14. 2. 2020 |
| 28. 6. 2018 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 6815) | – | způsobilé | 3 lehké | 26. 6. 2022 |
| 16. 2. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Středočeský kraj (č. 3235) | 22 604 km | způsobilé | 6 lehké | 16. 2. 2019 |
| 15. 2. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | 22 120 km | způsobilé | 5 lehké | 15. 2. 2018 |
| 12. 5. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | – | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2020 |
| 23. 4. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 1 lehká | 23. 4. 2020 |
| 2. 4. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká | 2. 4. 2020 |
| 17. 2. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 21 762 km | způsobilé | 6 lehké | 17. 2. 2017 |
| 19. 2. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 21 240 km | způsobilé | 4 lehké | 19. 2. 2016 |
| 5. 5. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | – | způsobilé | 5 lehké | 5. 5. 2018 |
| 17. 12. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | 4 589 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 17. 12. 2017 |
| 6. 3. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 30 131 km | způsobilé | 2 lehké | 6. 3. 2014 |
| 23. 5. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | – | způsobilé | 3 lehké | 23. 5. 2016 |
| 29. 3. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká | 29. 3. 2016 |
| 27. 3. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | 5 lehké | 19. 3. 2016 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRKonec: provozovatel STAVEBNÍ SDRUŽENÍ ŽATEC
-
Nový vlastník a provozovatel AGS ASTRA, akciová společnost v likvidaci (IČO 00121797)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – STAVEBNÍ SDRUŽENÍ ŽATEC
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (KAROSA SL 1979 v ČR obvykle 1,0, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 54 %
Srovnáváme s 563 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu KAROSA SL
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- KAROSA
- Obchodní označení
- SL
- Typ
- KAROSA ŠL 11 1310 /
- VIN
- 20658
- PČV
- 1078680
- Druh vozidla
- AUTOBUS
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- M3
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1979
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1979
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 1. 1986
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- ML 634
- Číslo motoru
- 1708/909/111
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11940
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 9280
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 15280/ 15280
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 20658
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Barva doplňková
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 75 / 45 / 30
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 871
- Číslo TP
- AF092122
- Druh RZ
- AUTOBUS
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 20658
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.