ZETOR 7711
- 1990
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 3922 cm³
- 50 kW ≈ 68 k
VIN21443
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 10:02 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1106814
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1990. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Model
- 7711
- Typ
- ZETOR 7711
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 16. 7. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 7. 1990
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3922 cm³
- Výkon
- 50 kW
- Kategorie
- T1 – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: SENTUS, s.r.o. (IČO 60732865) od 4. 4. 1996
- Provozovatel: SENTUS, s.r.o. (IČO 60732865) od 4. 4. 1996
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 16. 7. 1990 | První registrace | Zemědělské družstvo v Lipovci (IČO 00132225) | Registr silničních vozidel |
| 14. 12. 1993 | Nový provozovatel | Zemědělské družstvo Senetářov - v likvidaci (IČO 47904801) | Registr silničních vozidel |
| 4. 4. 1996 | Nový vlastník a provozovatel | SENTUS, s.r.o. (IČO 60732865) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 6. 2025 | Pravidelná STK | Babice (č. 6742) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 6. 2029 |
| 15. 4. 2024 | Pravidelná STK | Kuřim (č. 6732) | 4 703 km | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 4. 2028 |
| 29. 2. 2024 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké
| 29. 2. 2028 |
| 11. 12. 2023 | Evidenční kontrola | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | |
| 8. 6. 2021 | Pravidelná STK | Lukov (č. 6701) | – | způsobilé | 3 lehké
| 8. 6. 2025 |
| 9. 12. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Dačice (č. 6309) | 214 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 9. 12. 2024 |
| 13. 10. 2020 | Evidenční kontrola | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 14. 5. 2020 | Pravidelná STK | Kuřim (č. 6732) | 4 153 km | způsobilé | 1 lehká
| 13. 5. 2024 |
| 13. 5. 2020 | Měření emisí | Kuřim (č. 570324) | 4 153 km | – | bez závad | 13. 5. 2024 |
| 5. 3. 2020 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 3 lehké
| 5. 3. 2024 |
| 6. 11. 2019 | Evidenční kontrola | Velké Meziříčí (č. 3706) | 61 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 23. 10. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | – | způsobilé | 4 lehké
| 23. 10. 2021 |
| 24. 10. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | 23 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 24. 10. 2020 |
| 5. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 5. 5. 2020 |
| 7. 12. 2015 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3770) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 6. 2014 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | bez závad | |
| 25. 2. 2014 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3744) | 4 423 km | způsobilé | bez závad | |
| 22. 10. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | – | způsobilé | bez závad | 22. 10. 2017 |
| 22. 10. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | bez závad | 22. 10. 2016 |
| 15. 5. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2016 |
| 15. 10. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | – | způsobilé | 4 lehké
| 15. 10. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Zemědělské družstvo v Lipovci (IČO 00132225)
-
Nový provozovatel Zemědělské družstvo Senetářov - v likvidaci (IČO 47904801)
-
Nový vlastník a provozovatel SENTUS, s.r.o. (IČO 60732865)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2016 · stanice: DŘEVAŘSKÁ 2250/33, 680 01, BOSKOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2020 · stanice: DŘEVAŘSKÁ 2250/33, 680 01, BOSKOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2024 · stanice: TIŠNOVSKÁ 305, 664 34, KUŘIM · protokol CZ-6732-20-55-9061
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2028 · stanice: TIŠNOVSKÁ 305, 664 34, KUŘIM · protokol CZ-6732-24-04-0076
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (ZETOR 7711 1990 v ČR v průměru 1,3, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 54,6 %
Srovnáváme s 762 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ZETOR 7711
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (55)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Obchodní označení
- 7711
- Typ
- ZETOR 7711
- VIN
- 21443
- PČV
- 1106814
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- AGROZET ZETOR, k.p. Brno
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 16. 7. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 7. 1990
- Druh (typ)
- TRAKTOR KOLOVÝ ZEMĚDĚLSKÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- Zbrojovka, k.p. Brno
- Typ motoru
- Z 7701
- Číslo motoru
- 22506
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 50 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3922
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3780/ 1841/ 2654
- Rozvor [mm]
- 2257
- Provozní hmotnost
- 3400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5090/ 5090
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- /
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 7,50 - 16/ 5,50 Fx16
16,9-32/ DW 14 x 20
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ROSTROJ ROUSÍNOV, ČESKO
- Výrobní číslo karoserie
- 21443
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1783-001-91
- Číslo TP
- AK022572
- Číslo ORV
- AAB511387
- Druh RZ
- TRAKTOR
- Další záznamy
- *) Další výrobci: Elplast s.p. Brno, Letostroj s. p. Letovice
**) Další alternativní rozměry pneumatik: 13,6-36;16,9-34.
***) Výrobce připouští max. 2,5 násobek pohotovostní hmotnosti traktoru podle bodu 6, tzn. se všemi
závažími při vybavení agro, pro přívěs i návěs
Výrobce připouští připojení pouze jednoho přívěsu nebo návěsu.
Čelní střešní světlomety mohou být používány při provozu na pozemních komunikacích jen v těch případech,
kdy je na traktoru navěšen čelně nesený stroj nebo zařízení překrývající hlavní světlomety.
Povoleny výjimky z ustanovení vyhlášky FMD č. 41/1984 Sb. (par./odst.):
19/1 - motor není schválen
21/3 - není splněna viditelnost kontrolky směrových světel a symboly nejsou dostatečně zřetelné
48/6 - řidiči není signalizována závada směrových světel přívěsu
48/7 - traktor není vybaven zařízením umožňujícím výstražnou funkci všech směrových světel motorového i přípojného
vozidla .PA
50/1 - traktor není vybaven zařízením umožňujícím zapojení zadní svítilny červené barvy do mlhy na přívěsech a návěsech
59/2 - vytápěcí a větrací systém nesplňuje některé požadavky příslušných technických norem
67/1 - nejvyšší konstrukční rychlost traktoru překračuje stanovenou hodnotu
67/7 - bezpečnostní kabina nesplňuje některé podmínky stanovené technickými a hygienickými předpisy
67/8 - není dodržen úhel geometrické viditelnosti směrem ven u potkávacích světel.
§40/2
Není splněna podmínka umístění SPZ - 92/2 vyhl. MV č. 145/56 Úl.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 21443
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.