FGL DL 25 H

  • 1967
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 6024 cm³
  • 66,2 kW ≈ 90 k

VIN67/10601

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 14:35 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1152072

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1967. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
FGL DL 25 H
Typ
FGL DL 25 H /
Rok výroby
1967
Datum 1. registrace
8. 1. 1968
Datum 1. registrace v ČR
8. 1. 1968
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6024 cm³
Výkon
66,2 kW
Kategorie
N2 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 22. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
7 657 km
při prohlídce 22. 9. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastník v registru
Město Němčice nad Hanou
od 7. 12. 1999

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
8. 1. 1968 První registrace Registr silničních vozidel
2. 5. 1995 Nový provozovatel HASIČSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR okresu Prostějov (IČO 13692658) Registr silničních vozidel
7. 12. 1999 Nový vlastník a provozovatel Město Němčice nad Hanou (IČO 00288497) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

6 5007 0007 5008 000 201020132016201920222025 5. 8. 2009: 6 609 km9. 8. 2011: 6 761 km10. 7. 2015: 6 884 km13. 9. 2016: 6 938 km19. 9. 2018: 7 027 km21. 9. 2018: 7 000 km26. 9. 2019: 7 173 km25. 9. 2020: 7 211 km22. 9. 2021: 7 262 km22. 9. 2021: 7 263 km30. 9. 2022: 7 367 km13. 10. 2023: 7 455 km10. 10. 2024: 7 507 km1. 10. 2025: 7 558 km22. 9. 2026: 7 657 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 9. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Vyškov (č. 3748) 7 657 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
22. 9. 2027
1. 10. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 7 558 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
1. 10. 2026
10. 10. 2024 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) 7 507 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
10. 10. 2025
13. 10. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 7 455 km způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
13. 10. 2024
30. 9. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 7 367 km způsobilé
3 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
30. 9. 2023
22. 9. 2021 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) 7 263 km způsobilé
4 lehké
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
22. 9. 2022
22. 9. 2021 Měření emisí Kroměříž (č. 470813) 7 262 km způsobilé bez závad 22. 9. 2022
25. 9. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 7 211 km způsobilé
5 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
25. 9. 2021
26. 9. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 7 173 km způsobilé
6 lehkých
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.6.1.1 Sedadlo má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
26. 9. 2020
21. 9. 2018 Pravidelná STK Rosice (č. 3735) 7 000 km nižší než dříve způsobilé
9 lehkých
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.6.1.1 Sedadlo má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 8.2.1.1.2.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému lehká
21. 9. 2019
19. 9. 2018 Měření emisí Brno (č. 470285) 7 027 km – bez závad 19. 9. 2019
13. 9. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 6 938 km způsobilé
8 lehkých
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.6.1.1 Sedadlo má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 8.2.1.1.2.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému lehká
13. 9. 2017
10. 7. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 6 884 km dočasně způsobilé
1 lehká, 2 vážné
  • 4.1.3.2.1 Přepnutí z potkávacích světlometů na dálkové světlomety nebo naopak není funkční vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 7.7.1 Zvukové výstražné zařízení motorového vozidla, je-li vyžadováno, nefunguje nebo chybí. vážná
9. 8. 2015
9. 8. 2011 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 6 761 km způsobilé
6 lehkých
  • 2132 V převodu provozní brzdy jsou vůle, které však ještě neohrožují jeho funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
9. 8. 2012
5. 8. 2009 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 6 609 km způsobilé
6 lehkých
  • 2132 V převodu provozní brzdy jsou vůle, které však ještě neohrožují jeho funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 2143 Při brzdění nebo odbrzďování parkovací brzdou se projevuje váznutí (drhnutí) některých dílů, způsobené nečistotami, korozí nebo nedostatkem maziva (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 9013 V lékárničce chybí některý zdravotnický prostředek (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
5. 8. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
  2. Nový provozovatel HASIČSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR okresu Prostějov (IČO 13692658)
  3. Nový vlastník a provozovatel Město Němčice nad Hanou (IČO 00288497)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 8. 2012 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 9. 8. 2015 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2017 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2019 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-18-09-0659
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2020 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-19-09-0224
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2021 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-20-09-0191
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2022 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-21-09-0192
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2023 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-22-09-0243
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2024 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-23-10-0128
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2025 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-24-10-0098
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2026 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-25-10-0007
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2027 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 68201, VYŠKOV · protokol CZ-3748-26-09-0884
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK MODRÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
FGL DL 25 H
Typ
FGL DL 25 H /
VIN
67/10601
PČV
1152072
Druh vozidla
SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SPECIÁLNÍ-ŽEBŘÍK POŽÁRNÍ
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
VEB FGL LUCKENWALDE, NDR
Rok výroby
1967
Datum 1. registrace
8. 1. 1968
Datum 1. registrace v ČR
8. 1. 1968
Druh (typ)
SPECIÁLNÍ-ŽEBŘÍK POŽÁRNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Vozidlo s předností práva v jízdě

Motor a pohon

Výrobce motoru
VEB MOTORENWERK, NDR
Typ motoru
EM 4-22
Číslo motoru
M4-22/90-67-0807
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
66.2 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6024
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7600/ 2350/ 2950
Rozvor [mm]
3550
Provozní hmotnost
6835
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
7000/ 7000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
2450/ 2450
4550/ 4550
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
8,25-20/ 6,5-20
8,25-20/ 6,5-20
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
VEB FGL, NDR
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UH019667
Číslo ORV
UAR247085
Druh RZ
STD.VÝVOZ-CIZINA
Varianta RZ
161
Doplňkový text na TP
Vozidlo vybaveno výstražným zařízením modré barvy.
Další záznamy
Zvláštní výbava a zařízení - požární žebřík.
Vozidlo vybaveno výstražným zařízením modré barvy.
Výrobní číslo motoru: M4-22/90-67-0807.

Další ověření (externí odkazy)